Ķīnas interese ir vērsta ap Bitcoin, Signals Next Bull Run

reklāma Phemex

Pēdējās nedēļas laikā Bitcoin ir konsolidējies aptuveni 10 700 USD līmenī. Interesanti, ka pasaules lielākā kriptovalūta ir noturīga savā pozīcijā, neraugoties uz dažām negatīvām ziņām, piemēram, BitMEX CFTC maksājumiem, kas noveda pie 32 000 BTC erozijas no biržas.

Tomēr ir noticis straujš jaunu dalībnieku ienākšana Bitcoin, ko skaidri norāda uz jaunu Bitcoin adrešu skaita pieaugumu. Katru dienu mēs parasti redzam 5-10 000 jaunas Bitcoin adreses. Tomēr pagājušajā nedēļā notika interesants iznākums ar jaunu BTC adreses šaušanu virs 22k. Nu, ja tam kaut kas ir jānorāda, Bitcoin varētu izveidot posmu nākamajam buļļa skrējienam.

Bitcoin-adreses-diagramma-GlassnodeAvots: Glassnode

Lai gan tas noteikti ir interesants pavērsiens Bitcoin kopienai, tajā ir kaut kas vairāk nekā tas, kas redzams. Interesanti analīze iepazīstināja ar Kola Gārnera teikto, ka visas šīs Bitcoin adreses nāk no Ķīnas. Jā, šķiet, ka no Ķīnas nāk veselīgs pirkumu apjoms, kas ir atbalstījis BTC cenu pagājušajā nedēļā, neskatoties uz ne tik pozitīvām ziņām tirgū.

Jums varētu rasties jautājums, vai Ķīna jau ilgu laiku ir aizliegusi kriptogrāfiju un kāpēc pēkšņi notiek šī kustība? Patiesībā nesenās Ķīnas valdību darbības liecina, ka ir jāveic koordinētas pūles un mārketinga kampaņa, lai ķīniešu investoriem domātu par kriptogrāfiju. Tas nozīmē, ka Ķīnas valdība vēlas sākt nākamo vērša skrējienu.

Hmm, šī ir interesanta propagandas atmosfēra no ĶKP oficiālajiem plašsaziņas līdzekļiem kā “参考 消息”, Sjiņhua un CCTV2.

virsraksts “Kriptogrāfijas kopa ir aktīvākais YTD aktīvs” tika parādīts visos veidos, avīzēs, tiešsaistes medijos un TV

Šādi koordinēti centieni ir reti pic.twitter.com/2g6VDsV5SE

– Dovejs 以德服人 Van &# 129680;&# 129430; (@DoveyWan) 2020. gada 25. septembris

Ķīnas slēptā interese par Bitcoin

Tas ir zināms fakts, ka Ķīnā dzīvo dažas no lielākajām Bitcoin ieguves darbībām pasaulē. Tā kā tā kontrolē Bitcoin ieguvi, tai ir arī vislielākais BTC nekā jebkurai citai valstij uz planētas. Garner kungs atzīmē, ka Ķīnas vadība pēc iespējas labāk popularizēs jebkuru viņu interesēm atbilstošu stāstījumu.

Mēs arī zinām, ka Ķīna meklē tikai vienu lielu iespēju, kas var padarīt to par pasaules ekonomisko līderi, kas ir ASV augšgalā. Tātad, ja Bitcoin var palīdzēt tai iegūt ekonomiskās varas pozīciju, kāpēc ne? Turklāt globālās finanšu iestādes ir sliecas uz Bitcoin ar nenoteiktām ekonomikas perspektīvām. Tādējādi Ķīna nevēlēsies zaudēt vietu, kur tai ir spēcīgs pamats.


Bez tam, Garners arī Ķīnas mārketinga kampaņai piedēvē jaunāko Tether USD drukāšanas pieaugumu.

10 / Nesenais sprādziens # Piesiet iespiešana varētu būt bijis galvenais Ķīnas mārketinga kampaņas priekšgājējs.

Ķīna dominē USD USDT apjoms globāli – un # Piesiet dominē viņu fiat onramp likviditātē. pic.twitter.com/wPoCl7z2qZ

– Kols Garners (@ColeGarnerBTC) 2020. gada 5. oktobris

Tādējādi Gārneram ir aizdomas, ka Ķīnas jaunākā mazumtirdzniecības interese ir palīdzējusi Bitcoin saglabāt pagājušās nedēļas lāču ziņas. Kaut arī mazumtirdzniecības pircēji nav tirgus virzītāji, piedāvājums sniedz skaidru signālu par lielām izmaiņām buļļu tirgū.

Bitcoin sasniegs USD 1 triljonu tirgus ierobežojumu līdz 2020. gadam

BTC cenu prognoze tirgū nav nekas jauns. Tomēr analītiķu vidū arvien pieaug koris nākamajam Bitcoin vērša skrējienam. Blockstream analītiķis Ādams Bents nesen teica, ka nākamajos divos gados līdz 2020. gadam Bitcoin sasniegs 1 triljonu ASV dolāru. Ar pašreizējo tirgus ierobežojumu aptuveni 200 miljardu ASV dolāru apmērā BTC cena no šejienes pieckārt palielināsies aptuveni 50 000 ASV dolāru apmērā..

Konservatīvs. Es teiktu #bitcoin iespējams, redzēs 1 triljonu ASV dolāru tirgus ierobežojumu 2 gadu laikā, iespējams, ātrāk. 1 triljons ASV dolāru ir aptuveni 50 000 BTC. https://t.co/LJeq53DXgM

– Ādams Atpakaļ (@ adam3us) 2020. gada 5. oktobris

Bloomberg jaunākais kriptogrāfijas izskats Ziņot arī norāda, ka Bitcoin cena nākamajos gados ietekmēs 100 000 USD atzīmi, t.i., 2 triljonus USD tirgus ierobežojumu. Bloomberg Intelligence analītiķis Maiks Makglone sacīja:

“Ņemot vērā normālu nogatavināšanu, aptuveni 2025. gadā aptuveni divkāršs laika posms no USD 1000 līdz USD 10 000 varētu būt Bitcoin, lai potenciāli pievienotu vēl vienu nulli.”

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector