Mt. Gox Saga: izpilddirektors Marks Karpeles runā par Gox Fiasko un bankrotu

reklāma Phemex

Mt. Gokss, viena no lielākajām bitcoin apmaiņām un vispopulārākais zādzību upuris, atkal ir ziņās, jo tās bijušais izpilddirektors Marks Karpeles stāsta par savu lomu fiasko un tagad bankrotējušā uzņēmuma vadīšanu ar civilās rehabilitācijas palīdzību.

Marks Karpeles, Mt. Gox bijušais izpilddirektors izliek savu sirdi

Tas ir nebeidzamais Mt. Gokss Saga, atkal! Bijušais Mt. izpilddirektors Gokss, Marks Karpeles nāca klajā un vietnē Reddit ievietoja visu neveiksmi ar “Jautājiet man visu, kas jums patīk ”.

Mt. Gox, kas bija viena no lielākajām bitcoin apmaiņām, kas veidoja pasaules 70 procentus no bitcoīna darījumiem, bankrotēja pēc iespējamās bitkoina zādzības 2014. gadā, kas noveda pie bitcoin cenu samazināšanās par 36 procentiem. Tas pats Mt. Goks bija atbildīgs arī par bitcoin cenu kritumu no 2017. gada decembra līdz 2018. gada februārim.

Marks Karpeles šo vietni galvenokārt nopirka no Džida Makkaleba 2011. gadā un kļuva par biržas izpilddirektoru. 2014. gada februārī Karpeles atkāpās no amata tieši pirms uzņēmums paziņoja par bitkoīnu zaudēšanu.

Karpeles detalizēti runā par notikumiem, sākot ar civilās rehabilitācijas pieteikumu 2014. gada 28. februārī, kura četrus mēnešus pēc apmaiņas bankrotēja. Pēc viņa teiktā, viņa centieni palīdzēt Mt. Gokss no nepatikšanām nebija pietiekams, tāpēc viņš tika arestēts un tagad palīdzēja Mt. civilajā rehabilitācijā. Gox.

Viņš vēl precizē:

“Japānas bankrota likumam šeit ir īpaši nepatīkams iznākums, un es vēlos to risināt jau pašā sākumā. Tā kā kreditoru prasījumi tika reģistrēti, šīs prasības bankrota datumā tika reģistrētas Japānas jenas vērtējumā … Tas nozīmē, ka prasījumus var pilnībā atmaksāt, un Gox īpašumā joprojām būs vairāk nekā 160 000 Bitcoin un Bitcoin naudas līdzekļu … šie aktīvi tiek sadalīti akcionāriem kā daļu no likvidācijas. ”

Kas attiecas uz viņu pašu, Karpeles nevēlas šos miljardus dolāru kā “No pirmās dienas es nekad necerēju saņemt neko no šī bankrota.”

Lasiet arī: Breaking: Mt. Gox ir aizdomas par citu BTC izpārdošanu!

Vai civilās rehabilitācijas atbilde ir Mt. Gox haoss?

Viņš uzskata, ka civilā rehabilitācija ir veids, kā viņš veltīti strādā:


“Fakts, ka šodien tā ir iespēja, ir novirze, un es uzskatu, ka mana atbildība ir pārliecināties, ka tas nenotiek. Viens no veidiem, kā to izdarīt, būtu civilā rehabilitācija, un, tā kā šķiet, ka lielākā daļa kreditoru tam piekrīt, es daru visu iespējamo, lai palīdzētu tai notikt. ”

Tātad, tagad jums ir jābrīnās, tas ir tik vienkārši, mēs atgūsim savus bitkoīnus, acīmredzot ne:

“Maksājumi akcionāriem Bitcoin ir nedzirdēti, un, iespējams, tas nav risinājums, jo ir jāaprēķina nodokļi par maksājumiem akcionāriem, kas nozīmē, ka maksātajam ir jābūt stabilai JPY vērtībā.”

Ja apmaiņa nenonāk civilajā rehabilitācijā, Mt. pārdos atlikušos 165 000 no katra bitkoīna un bitkoīna skaidras naudas. Gox pilnvarnieks, kas tikai novestu pie tirgus sabrukuma, kā tas notika pagājušajā reizē.

Mt. Gox uzticībā bija aptuveni 1 miljons bitkoīnu, no kuriem aptuveni 800 000 tika apgalvoti par nozagtiem. Pēc tam atlikušos 200 000 bitcoinus novērtēja par bankrota cenu, t.i., aptuveni 400 USD. Nesen pilnvarnieks pārdeva apmēram 35 000 BTC un BCH, un aptuveni 165 000 bitcoīnu un BCH joprojām ir palikuši 100 miljonu USD vērtībā.

Tiesa apgalvo, ka visiem tiek atmaksāts, bet kas tad saņems atlikušos miljardus vērto bitkoīnu. Nu, pēc bankrota likuma Karpeles būtu šī persona. Indivīds, kurš bija atbildīgs par apmaiņu, kad visi kritās, burtiski!

Tomēr Karpeles tiesā 2017. gada jūnijā apgalvoja, ka ir nevainīgs, un vēl pieminēja, ka biznesam ir problēmas ar parādu portfeļa pārvaldību, kas var izraisīt tā bankrotu.

Tā kā bankrots jau ilgst vairāk nekā 4 gadus, ir pienācis laiks tiesai pieņemt pareizo lēmumu un nodot monētas to likumīgajiem īpašniekiem. Tas ir pagarināts pārāk ilgi, un tas galu galā tikai kaitē ieguldītāju un tirgus noskaņojumam.

Vai esat pārliecināts, ka Mt. Gokss, kuram joprojām ir liels daudzums bitcoin līdzekļu, neatkārtotu to pašu kļūdu vēlreiz??

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector