Maltas premjerministrs Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālajā asamblejā (ANO Ģenerālā asambleja) sauc kriptovalūtas par “naudas nākotni”

reklāma Phemex

Malta ir valsts, kuras kriptovalūtas, blokķēdes un kriptovalūtās balstīts bizness tiek atbalstīts visā garumā. Valsts ir tik optimistiska attiecībā uz blokķēdēm un kriptovalūtām, ka Maltas premjerministrs Džozefs Maskats savā runā Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālajā asamblejā paziņoja, ka kriptonauda ir neizbēgama Naudas nākotne.

Malta pasaules līmenī slavē kriptovalūtu

Malta ir ieguvusi kriptogrāfijai draudzīgas valsts reputāciju. Valsts un tās ministri ir tik optimistiski par blokķēdēm un kriptovalūtām, ka neatstāj nekādu akmeni, lai to pagodinātu. Pagājušajā nedēļā Maltas premjerministrs Džozefs Maskats uzstājās ANO Ģenerālās asamblejas 73. sesijā, kas notika Ņujorkā. Savā runā viņš uzsvēra blokķēdes un kriptovalūtu potenciālu un nākotni. Viņš teica

“Es kaislīgi uzskatu, ka tehnoloģija padara sistēmu revolucionāru un uzlabo. Tāpēc Maltā mēs esam uzsākuši sevi kā Blockchain salu, būdami pirmā jurisdikcija, kas legalizē jaunu tehnoloģiju, kas iepriekš pastāvēja juridiskā vakuumā. ”

Viņš arī paziņoja, ka

“Blockchain padara kriptovalūtas par neizbēgamu naudas nākotni. Pārredzamāka tā palīdz filtrēt labu biznesu no slikta biznesa. ”

Pēc tam premjerministrs paziņoja, ka vietējā valdība aizrauj blokķēdes potenciālu un spēju likvidēt trešo personu pakalpojumu sniedzējus, lai lietotājiem sniegtu pilnīgu brīvību attiecībā uz informāciju un naudu. Viņa teiktais citēts

“Tas var piedāvāt jaunus risinājumus veselības aprūpes sistēmām, kur pacientiem ir reāla īpašumtiesība uz viņu medicīniskajiem dokumentiem. Emisijas kvotu tirdzniecības sistēmas var pārcelt uz nākamo līmeni. Mēs varam palīdzēt pārbaudīt, vai humānā palīdzība sasniedz paredzēto mērķi. Mēs varam pārliecināties, ka nevienam netiek atņemts likumīgais īpašums apdraudētu datu dēļ. Korporācijas varēs kļūt atbildīgākas savu akcionāru priekšā. Valstīm būs jāpāriet no informācijas uzkrāšanas par pilsoņiem uz tādas vides regulēšanu, kurā pilsoņi uzticas viņu datu apstrādei. ”

Saskaņā ar Džozefa Maskata teikto, protams, ir dažas problēmas, kas saistītas ar pāreju uz digitālo ekonomiku. Daudzi cilvēki visā pasaulē turas pie tādiem jēdzieniem, kas, mūsuprāt, paliks mūžīgi pie mums, piemēram, darba nozīme, darba atlīdzība un valdības loma pilsoņu drošības tīklu nodrošināšanā.

Viņš arī norādīja, ka dažas problēmas radīs to cilvēku pretestība, kuri baidās, ka jaunā topošā ekonomika izraisīs milzīgus darbavietu zaudējumus un papildu nabadzību.

Lasiet arī: Crypto’s Slow Development līdzīgi kā interneta agrīnās dienās & “Nav svarīgi, ko” Govt. regulēšu – Apple līdzdibinātājs

Malta – “Blockchain sala”


Kopš 2018. gada sākuma Malta ir koncentrējusies uz tādas ekosistēmas izveidi, kas ievērojami uzlabo ar kriptogrāfiju un blokķēdi saistītu uzņēmumu biznesu. Cenšoties pārvērst Vidusjūras valsti par “Blockchain Island”, valdība paver durvis uz blockchain un citām tā sauktajām izplatītajām virsgrāmatu tehnoloģijām. Malta uzskata, ka sala var kļūt par patvērumu tādām kriptovalūtām kā Bitcoin – vispazīstamākajai virsgrāmatu tehnoloģiju lietošanai -, taču tā arī uzskata, ka blokķēde var palīdzēt pārveidot valsts transporta un izglītības sistēmas.

Likumdošanas jomā jūlijā Maltas parlaments pieņēma trīs likumprojektus, lai izveidotu normatīvo regulējumu un veicinātu inovācijas blokķēdei līdzīgās tehnoloģijās ar cerību, ka šie likumi piesaistīs ārvalstu finanšu tehnoloģiju uzņēmumus, lai tie reģistrētos valstī..

Šī labvēlīgā vide, ko nodrošina Maltas valdība, ir izvilkusi valsti daudzus kriptogrāfijas uzņēmumus. Ievērojami no tiem ir Binance, pasaules lielākā kriptovalūtas birža, pēc regulējošiem šķēršļiem Tālajos Austrumos pārcēla savu galveno mītni no Honkongas uz Maltu. Ne tikai tas, ka biržā tika plānots padarīt Maltu par pasaules pirmās decentralizētās bankas dibinātāju banku. Dibinātāju bankai nebūs nevienas centrālās iestādes. Tā vietā tā piederēs kopienai visiem tās klientiem. Binance atbalsta banku, darbojoties kā viens no tās pirmajiem ieguldītājiem.

Šī gada augustā, vēl viena ievērojama kriptovalūtas birža, ZB.com paziņoja, ka uzsāks savu darbību Eiropā, uzsākot jaunu biržu Maltā. Šis jaunākais paziņojums sekoja OKEx un DQR paziņojumam, kuri arī ir atvēruši birojus salā.

Ar kriptogrāfijas biznesu pārceļoties uz Maltu, valsts noteikti attaisno valstī nopelnīto “Blockchain Island” nosaukumu. Un tagad, runājot UNGA, valsts ir paziņojusi par savu ierašanos pasaules arēnā. Tas noteikti izaicinās Eiropas kaimiņvalsti Šveici, kas arī cīnās par cīņu par kriptogrāfiju atbalstošu valsti

Vai Malta patiešām būs īsts kriptovalūtu biznesa līderis? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector