Kripto ziņu zibspuldze: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Zvaigžņu, IOTA un Tron tirgus vadība

reklāma Phemex

Kriptogrāfijas tirgus izbauda ieguvumus, jo Bitcoin buļļi izjūt sajūsmu, Ethereum tuvu pieskaras 300 ASV dolāriem un XRP ir gatavs 0,40 ASV dolāriem, kamēr EOS palielinās par 18%, Zvaigzne kļūst uzmanības centrā, IOTA pieaug ar reālās dzīves adoptēšanu un Tron tikai vienas dienas attālumā kļūt spēcīgākam.

Bitcoin [BTC] vērši izjūt sajūsmu

Kriptogrāfijas karalis Bitcoin viss ir pielāgots, jo BTC cena šodien sasniedz 7 195 USD. Preses laikā Bitcoin ir samainījis rokas par USD 7,097. Ņemot vērā faktu, ka bitcoin hash likme strauji pieaug un eksperti prognozē, ka tā rezultātā sasniegs jaunu virsotni, var sagaidīt, ka buļļi vēl vairāk pagarinās uzturēšanos tirgū.

bitcoinAvots: Tradingview.com

Vairākas pozitīvas ziņas virza tirgu uz priekšu, proti: tiek pārskatīts Bitcoin ETF noraidījums, šorti samazinās, kamēr ilgtermiņa ieņem priekšējo sēdekli, un institucionālie investori pievēršas kriptogrāfijai. Nemaz nerunājot par to, ka Bitcoin izpratne un ieviešana ir pieaugusi.

Bitcoin buļļi dzen altkīnus uz priekšu, jo lielākā daļa monētu ir zaļā krāsā, bet daži reģistrē ievērojamus ieguvumus. Tam BTC dominance ir nedaudz atkāpusies – 52,6%.

Ethereum [ETH] kautrīgi pieskarties 300 ASV dolāriem

Elons Musks vēlas ETH!

Nu, ne īsti, bet šodien tā ir bijusi viena no karstākajām ziņām kriptogrāfijas nozarē, jo Tesla līdzdibinātājs un izpilddirektors to dalījās ar savu čivināt. Lūk, kas tieši samazinājās:

Šajā brīdī es vēlos ETH, pat ja tā ir krāpšanās

– Elons Musks (@elonmusk) 2018. gada 28. augusts

Tikmēr Ethereum veic izrāvienu lauksaimniecības nozarē, jo Maskavas valdība strādā pie sistēmas, kas galvenokārt piešķirs tirdzniecības vietas lauksaimniekiem.

Runājot par cenu, Ethereum ir kļuvis par īsu nūjas galu, jo tas cenšas sasniegt 300 USD. Lai gan ETH joprojām ir veids, kā sasniegt šo atzīmi, jo tā pašlaik ir 295 USD ar 2,67% pieaugumu.

ethereumAvots: Tradingview.com

Lasiet arī: Institucionālo interešu pārrāvums pie šuvēm, Bitcoin & Altkoīni izvelk sarkano paklāju

XRP ir gatavs par 0,40 ASV dolāriem & daudz vairāk

Viena no aktīvākajām kriptovalūtām un kopienām XRP gandrīz vienmēr ir ziņās. Iespējams, ka tā nav taisnība attiecībā uz cenu, bet noteikti uz partnerību un attīstību.

Nesen COIL un XRP Tip Bot ir integrēta, izmantojot ILP, kas lietotājiem ļaus “straumēt” maksājumus XRP.

XRP, kura cena ir 0,348 USD, pēdējās pāris dienās ir guvusi pieaugumu un nepārtraukti pieaugusi. Šķiet, ka buļļi ir iecienījuši pasaules 3. lielāko kriptovalūtu, jo tā meklē izlaušanos.

xrpAvots: Tradingview.com

EOS strauji pieaug, pārsniedzot 18%

Dažas dienas atpakaļ, EOS atkal nonāca ziņās, jo RAM cenas ārkārtīgi pieauga. Tomēr Dans Larimers, CTO ātri dalījās veidos, kā novērst RAM ekspluatāciju, un EOS 1.2.3 izlaišana rūpējās par situāciju.

Starp 50 lielākajām kriptovalūtām EOS ir vienīgā, kurai ir divciparu pieaugums. Pasaulē piektā lielākā kriptonauda gūst ievērojamus ieguvumus, jo tas prasa 18,61% lielu pārgājienu. Raksta tapšanas laikā EOS ir sēdusi pie 6,44 USD, vienlaikus pārvaldot 24 stundu tirdzniecības apjomu, kas pārsniedz 800 miljonus USD.

EOSAvots: Coinmarketcap.com

Zvaigžņu [XLM], kas rada troksni

Pēdējo mēnešu laikā Zvaigzne ir bijusi daudz uzmanības centrā. Nesen tas sasniedza rekordu, reģistrējot 1 miljonu kontu. Šī kriptogrāfijas valūta ir guvusi ievērojamu virzību uz savu mērķi kļūt par labāko platformu pārrobežu maksājumiem.

Ar 1,18 procentu kustību uz augšu Stellar brauc ar USD 0,233. 6. pakāpē XLM ir tāls ceļš ejams.

ZvaigžņuAvots: Coinmarketcap.com

IOTA [MIOTA] pieņemšanu reālajā pasaulē

IOTA ir viena no tām kriptovalūtām, kas ne tikai strādā pie reālās pasaules ieviešanas, bet arī liek tai notikt. Pateicoties turpmākai sadarbībai ar Volkswagen, starp vairākiem citiem, kā Redditor Cullen11, IOTA meklē gaišu nākotni.

Kas attiecas uz cenu, IOTA šobrīd ir pieaudzis par vairāk nekā 9%, sasniedzot $ 0.774, un pēdējās nedēļas laikā tā ir bijusi augšupejoša kustība.

iotaAvots: Coinmarketcap.com

Trons [TRX] skaita dienas, lai kļūtu jaudīgāks

Līdz ar Tron Virtual Machine palaišanu šeit, 30. augustā, Tron ir gatavs spert vēl vienu soli, lai izveidotu spēcīgu klātbūtni tirgū. Nesen Tron tika iekļauts biržā KuCoin, kļuva pieejams Holandes biržā IcoCryptex.io, un Tron App sāka darboties Apple veikalā.

tronsAvots: Coinmarketcap.com

Tron pēdējās 7 dienu diagrammas ir nepārtraukti virzījušās uz augšu, un TRX šobrīd ir sēdējis pie 0,026 USD.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me