Kāpēc gaidāmais Bitcoin uz pusi samazinās divu iepriekšējo BTC pusi samazināšanu?

reklāma Phemex

Nākamais bitcoin uz pusi ir mazāk nekā divu nedēļu attālumā, un, izņemot bullish noskaņojumu ap to, daudz kas ir mainījies kopš pēdējiem diviem uz pusi samazinātajiem notikumiem. Apskatīsim, kā gaidāmais trešais puslaiks atšķiras no citiem pagātnē.

Pirms mēs sākam, kāpēc Bitcoin samazināšana ir tik liela?

Ir zināms, ka Bitcoin Block Reward Halfing ir ļoti vērojams notikums, galvenokārt tāpēc, ka tas uz pusi samazina Bitcoin daudzumu, kas saražots vienā iegūtajā blokā. Ar fiksētu tirgus ierobežojumu 21 miljonu apmērā, katrs uz pusi samazinātais notikums padara Bitcoin par mazāku aktīvu, piedāvājot pieprasījuma dinamikas dēļ tā vērtību. Bloķēšanas atlīdzības uz pusi samazināšana notiek pēc katriem 210 000 mīnēto bloku, kuru izpilde prasa apmēram 4 gadus.

Bitcoin, kad tas tika palaists 2009. gadā, saražoja 50 BTC par bloku, kas tika samazināts līdz 25 BTC pirmajā pusgadā 2012. gadā. Līdzīgi kā 2016. gadā, piegāde tika samazināta no 25 BTC līdz 12,5 BTC, un tagad maijā gaidāmās uz pusi samazināšanās laikā tas būs samazināts līdz 6,25 BTC.

Labi, ienirsim un uzzināsim, KAS TIK DAŽĀDI ATTIECAS UZ NĀKOTNĒJĀS BITKOINU PĀRTRAUKŠANU!

1. Bitcoin vairs nav maģiska nauda, ​​kas balstīta uz internetu

Pirms 2017. gada visu laiku augstākā līmeņa Bitcoin bija zināms tikai izvēlētai cilvēku grupai, kas to uztvēra kā maģisku internetā balstītu naudu. Būdams samērā jauna aktīvu klase, Bitcoin parādīja augstu svārstīgumu, un tā cenu kustību bieži veicināja plašsaziņas līdzekļu ziņojumi un baumas, un cilvēki bieži ieguldīja Bitcoin, jo domāja, ka tā ir ātra bagātināšanās shēma. 

Tomēr lāču tirgus, kas sekoja 2017. gada visu laiku augstākajam līmenim, palīdzēja bitcoinam samazināt savu burbuļveida uzvedību, padarīja to stabilāku, vienlaikus ievērojami pazeminot svārstīguma līmeni. Šā gada martā svārstību līmenis atkal pieauga tirgus krīzes un panikas pārdošanas dēļ. Ja mēs atskatāmies uz iepriekšējo pusi, svārstīgums pieauga arī pirms 2016. gada uz pusi

Bitcoin nepastāvība

Tomēr netiešā nepastāvība, kas tuvākajā nākotnē mēra svārstības, samazinājās līdz 2016. gada līmenim.

Bitcoin nepastāvībaAvots: Šķībs

Izņemot svārstīgumu, hash ievade, kas ir galvenais rādītājs, lai noteiktu Bitcoin tīkla drošību, ir 7X augstāks nekā tā 2017. gada līmenis. Jo vairāk hash ievadu nozīmē, ka vairāk kalnraču aktīvi apstiprina darījumu un meklē nākamo tīkla bloku, kas savukārt stiprina tīkla drošību pret 51% uzbrukumiem.


2. Procenti ap Bitcoin uz pusi, visu laiku augstākajā līmenī

2017. gada cenu pieaugums, protams, iegrūda Bitcoin globālajā gaismā un radīja sabiedrības vidū ziņkārību par to, kā decentralizēta valūtas forma darbojas bez valdības pilnvarām. Vēlāk zinātkāre pārvērtās par naudas darbības izpratni, kā rezultātā cilvēku interese par Bitcoin ir visu laiku augstākā līmenī.

google tendenceGoogle tendence par Bitcoin Haling Keyword

Google metrika liecina, ka meklēšanas vaicājumi ‘Bitcoin Halving’ ir visu laiku augstākie un tikai pieaug. Šajā Google Trend datu diagrammā ir norādīts, ka meklējumi pieaug tikai dienā.

3. Bitcoin maki ar nulles bilances virsotni

Vēl viena metrika, kas parāda, ka cilvēki šodien ir daudz vērīgāki pret Bitcoin, nekā jebkad agrāk, ir Bitcoin maku pieaugums ar nulles līdzsvaru. Tas nozīmē, ka vairāk cilvēku ir ieniruši Bitcoin spēlē un veikuši vismaz vienu darījumu nekā jebkad agrāk.

Bitcoin adresesAvots: Glassnode

Šādu maciņu skaita pieaugums norāda arī uz bagātības sadalījumu starp privātajiem investoriem. Vaļu bagātības uzkrāšana daudziem rada bažas, jo ir zināms, ka šie vaļi nomāc medību spēli, tādējādi manipulējot ar cenu kustību tirgū. Tomēr bez nulles bilances maciņu skaita pieaugums liecina, ka privātie ieguldītāji aktīvi iegulda karaļa monētu.

4. Bitcoin pieņemšana un likumība

Viens no spilgtākajiem faktoriem, kas šo pusi samazinošo notikumu padarītu ļoti nozīmīgu, ir Bitcoin pieņemšana visā pasaulē. Pēdējā puslaika laikā lielākā daļa pasaules valstu nezināja par “digitālo zeltu”, un pat pēc 2017. gada plašsaziņas līdzekļu uzmanības vairākums valdību uzskatīja to par interneta burbuli.

Tomēr pēdējo divu gadu laikā lietas ir krasi mainījušās, un ne tikai Bitcoin ir likumīgs lielākajā daļā pasaules, bet daudzi to ir vai nu regulējuši (piemēram, Japāna, Dienvidkoreja, Malta, Singapūra), vai arī vēlas to regulēt ( ASV, Francijā, Vācijā uc). No šodienas Bitcoin ir likumīgs vairāk nekā 111 valstīs, bet nelikumīgs tikai 10 valstīs.

Šie faktori padara gaidāmo pusi samazinošo notikumu ļoti nozīmīgu un diezgan atšķirīgu no iepriekšējiem diviem. Kaut arī debates par Bitcoin cenu varētu turpināties, tās kā decentralizēta finanšu instrumenta nozīme ar katru dienu pieaug.

Vai mums kaut kas pietrūka, lūdzu, informējiet mūs par saviem komentāriem zemāk vai vietnē Twitter

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map