Kāpēc 5. jūlijs ir svarīgs kriptogrāfijas uzņēmumiem un investoriem Indijā

reklāma Phemex

05. aprīlī RBI bija izdevis paziņojumu, kas visiem aizdevējiem lika trīs mēnešu laikā likvidēt kriptovalūtas biržu bankas kontus un pārtraukt arī citas biznesa attiecības ar tiem. Tas izklausījās pēc biržu nāves.

Tagad kā termiņš šķiet, ka tuvojas tie, kuri tagad ir spiesti no jauna izgudrot savu biznesu vai pārtraukt darbību. Ir pienācis laiks redzēt dažādas iespējas un pūles, kuras līdz šim ir izmantojušas lielākās apmaiņas Indijā

Augstākās tiesas lēmums vēl nav pieņemts

Skatoties Indijas ceļa beigās ar paziņojumu par RBI, virtuālās valūtas maiņas vietas pa likumīgo ceļu pārsūdzēja RBI rīkojumu Indijas augstākajā tiesā. Tomēr galotnes tiesa joprojām nav sniegusi nekādu atelpu apmaiņām. “Lūgumraksta iesniedzējiem ir tiesības divu nedēļu laikā iesniegt pārstāvību RBI kompetentajā iestādē, un tas tiks izskatīts saskaņā ar likumu,” teikts galvenā tiesneša Dipaka Misras 17. maija rīkojumā. Nākamais datums tagad ir 2018. gada 20. jūlijs, kas ir 16 dienas pēc aizlieguma ieviešanas. Visas acis tagad būtu 20. jūlijā.

Ieteiktais raksts: Zebpay emisijas apkārtraksts, rūpijas izņemšana varētu apstāties

Apmainās ar tuvajiem klientiem, vēršoties pie kriptogrāfijas un kriptogrāfijas darījumiem

Lai novērstu pilnīgu tirdzniecības pārtraukšanu, kriptogrāfijas valūtas biržas ir nikni pievienojušas kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības pārus, kas pirms dažiem mēnešiem nekad nepastāvēja. Tiek lēsts, ka Indijā ir vairāk nekā 50 tūkstoši aktīvu tirgotāju, un tas tikai palielināsies. Tā kā valdība ierobežo fiat darījumus, tirgotāji ir sākuši izmantot ārpusbiržas risinājumus, piemēram, LocalBitcoin. Lai gan Indijā ir daudz tirgotāju, tā veido mazāk nekā 1% no dienas apjoma. Biržām ir grūti pievienot jaunus klientus, jo lielākajai daļai nav kriptovalūtu, lai pievienotu savus kontus

Tādas biržas kā WazirX, Pocketbits, Bitbns, Coinome, BuyUcoin, Coinsecure, Zebpay un Unocoin – visas ir nākušas klajā un izlaidušas saviem klientiem apkārtrakstu, kurā izklausās, ka viņi nav pārliecināti par nākotnes gaitu, taču klientus ir apliecinājuši, ka viņu aktīvi ir droši un viņi centīsies darīt visu iespējamo, lai bizness un noskaņojums saglabātu augšupeju.

Meklē bāzi ārzemēs

Ja ir ticība plašsaziņas līdzekļiem, apmaiņa, piemēram, Zebpay, Unocoin, CoinSecure, BuyUcoin un BTCX India vēlas pārcelt savu galveno mītni uz ārzemēm. Daudzas apmaiņas jau ir sākušas izmantot konsultantu padomus un strādā pie dažādām nodokļu struktūrām, kas piemērotas, lai izlemtu, kura valsts viņiem būtu labākais risinājums. Lielākā daļa apmaiņas, ņemot vērā tādas valstis kā Singapūra, Delavēra vai Baltkrievija.

Vai Sikkim Valsts banka nāks glābt?

Vai jūs to nosauksit par indiešu “jugaad” inovāciju veidu? Tur, kur ir regula, ir visapkārt. Tā kā lielākā daļa banku un pakalpojumu sniedzēju pārtrauc savu biznesu ar Indijas kriptogrāfijas biržām, jo ​​uz tiem attiecas Indijas Rezervju banka, ir banka, kas darbojas neatkarīgi un kuru nepārvalda valsts centrālā banka – Sikkim štata banka.


Sikkim, Indijas otrais mazākais štats, atteicās pievienoties Indijai, kad subkontinents 1947. gadā ieguva neatkarību no britiem. Tātad tam tika piešķirts īpašs statuss saskaņā ar 1950. gada līgumu ar Indiju, saskaņā ar kuru valstībai bija neatkarība lielākajā daļā tās teritorijas. iekšējās lietas, izņemot robežu drošību. Tomēr pēc politiskā satricinājuma toreizējais Somijas premjerministrs Sikkim lūdza Indiju iesaistīties, piekrītot būt Indijas savienības dalībniecei 1975. gada maijā. Šis nolīgums tika apstiprināts ar šādu plebiscītu monarhijas atcelšanai. Tomēr līdz šai dienai banka, kuru 1968. gadā izveidoja Karaliskais proklamēšanas orķestis Chogyals, Sikkima valdības laikā paliek neatkarīga. Tas joprojām izbauda pašpārvaldi Raksts Indijas konstitūcijas 371-F.

Bet arī tam ir problēmas. Lai izmantotu Valsts bankas Sikkim autonomo statusu, gan biržām, gan tirgotājiem būs nepieciešams konts bankā, un tam būs nepieciešams vietējā iedzīvotāja apliecinājums un citi dokumenti.. 

Viss ir pateikts un izdarīts, un, tā kā mēs esam pāris dienu attālumā no “pasaules gala”, tas ir vienīgais laiks, kas mums pateiks, kas darbojas kriptogrāfijas uzņēmumiem Indija. Ja apkārtrakstu īsteno bankas, tad visas acis būs vērstas uz virsotnes tiesas lēmumu, kas notiks 2018. gada 20. jūlijā.

Vai šis RBI solis izbeigs kriptogrāfijas trakumu valstī? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector