Ko negatīvās jēlnaftas cenas nozīmē Bitcoin nākotnei?

reklāma Phemex

20. aprīlī West Texas Intermediate (WTI) jēlnaftas nākotnes līgumi maija piegādēm NY sesijā samazinājās par 305 procentiem līdz – 36,73 USD par barelu..

Tā bija asinspirts. Norāde par to, kā piedāvājuma un pieprasījuma tirgus spēki veido cenas.

Vienu reizi tirgotāji un investīciju kopiena to piesaistīja koronavīrusa sekām un bloķēšanas negatīvajai ietekmei vairākos štatos un dažās pasaules daļās.

Patiesība ir tā, ka tā ir bijusi postoša.

Analītiķu prognozētā ekonomika varētu ilgt vairākus gadus, līdz tā atgriezīsies pirmskoronavīrusa līmenī.

Tas arī nopietni ietekmētu nodarbinātību, dzīves līmeni un darba ņēmēja labklājību. Lielākajai daļai no viņiem ir teicis strādāt mājās, teicis pieņemt zemāku atalgojumu un dažreiz zaudēt darbu.

Saistību izmaksas?

Tomēr vakardienas naftas cenu kritums atklāj, cik tirgotāji ir piesardzīgi. Viņu riska novēršana ir balstīta uz tālredzību, ka, neskatoties uz valdības optimismu, rūpniecības un ekonomikas atgriešanās būs vajadzīgs zināms laiks. Jo zemāk šis drūmums kavēsies, jo mazāks būs pieprasījums.

Tikmēr pieprasījuma kritums, neskatoties uz OPEC dalībnieku pamieru samazināt ikdienas ražošanu, neliedz miljoniem barelu naftas pārpludināt krātuves. Būtībā tirgus paziņojums vakar bija tāds, ka naftas uzglabāšanas iekārtas izkrauj eļļu ikvienam, ja vien ir papildu krātuves ar lielu atlaidi.

Tas izjauca tirgu un cenu, par kuru līgums par naftas piegādi no noteikta avota konkrētā laikā paņēma, sabruka, atklājot bailes. Lai būtu skaidrs, naftas cena gāzes sūkņos pati par sevi netika ietekmēta.

Bet piegādes pārpilnība, visticamāk, tuvākajā laikā samazinās gāzes un citu naftas produktu izmaksas. Saprotams, ka neviens nevēlas noslēgt līgumu, kuru varētu mainīt maija vidū vai maksāt lielus rēķinus krātuvju trūkuma dēļ.

“Naftas uzglabāšanas izmaksas. Spekulanti nevēlas saņemt fiziskas barelu eļļas. Lai izvairītos no piegādes, viņiem ir jāpārdod nākotne pirms derīguma termiņa beigām. Globālās pandēmijas rezultātā naftas pieprasījums ir nulle. Naftas cenu karš piegādes ir novedis līdz bezgalībai. Bitcoin nav glabāšanas izmaksu. ”


Naftas uzglabāšanas izmaksas.

Spekulanti nevēlas saņemt fiziskas mucas ar naftu.

Lai izvairītos no piegādes, viņiem ir jāpārdod nākotne pirms derīguma termiņa beigām.

Globālās pandēmijas rezultātā naftas pieprasījums ir nulle.

Naftas cenu karš piegādes ir novedis līdz bezgalībai. #bitcoin nav glabāšanas izmaksu https://t.co/U4QAq7CAds

– Džeimss Vigiano (@jamesviggy) 2020. gada 20. aprīlis

Bitcoin nav glabāšanas izmaksu, piemēram, naftas, ir ideāls vērtības krājums

Naftas nākotnes tirgus mīkla ir izraisījusi ekspertu pievēršanos kriptogrāfijai, fiatam un zeltam.

Zelts jau ilgu laiku ir vainags kā vērtības krājums, savukārt USD arī kā alternatīva cīnās, it īpaši krīzes laikā.

Pēc šodienas eļļu vairs nevar uzskatīt par uzticamu vērtības krātuvi. Jūsu nākamās labākās iespējas ir ASV dolārs (gulp), zelts (ierobežots) vai Bitcoin (fiksēts).

– Kamerons Vinklevoss (@winklevoss) 2020. gada 20. aprīlis

Viņu mīnuss ir tāds, ka centrālās bankas iejaukšanās ar USD un bezgalīgas zelta piegādes varbūtība spīd spožās gaismas Bitcoin.

Bitcoin tiek kontrolēts ar matemātiku, un ir zināms fiksēts krājums. Turklāt tā lietderība nav atkarīga no patēriņa.

Patiesībā naftas nākotnes cenu kritums patiesi parāda, kas var notikt ar aktīvu, naftu, kuras pieprasījums ir balstīts uz patēriņu, kuru savukārt ietekmē citi ārējie faktori.

Mēs par to varam vainot koronavīrusu, taču Bitcoin izplatīšana un decentralizācija līdz šim ir novērsusi tā ietekmi.

“Nesenais naftas cenu kritums ir piemērs tam, kas var notikt, ja kaut kas, kas tiek izmantots kā vērtības krājums, ir atkarīgs vai nu no šīs preces patēriņa, vai no tā, ka šī prece ir būtiska tās vērtības pamatā. Mākslai, vīnam, zeltam, sudrabam un # eļļai ir šī īpašība. Nav Bitcoin ”

Nesenais naftas cenu kritums ir piemērs tam, kas var notikt, ja kaut kas, kas tiek izmantots kā vērtības krājums, paļaujas vai nu uz šīs preces patēriņu, vai arī uz šīs preces modīgumu kā galveno tās vērtības pamatu. Māksla, vīns, zelts, sudrabs un #eļļa dalīties ar šo īpašību. Nē #Bitcoin.

– Bobs Burnets (@boomer_btc) 2020. gada 20. aprīlis

Preses brīdī Bitcoin maina īpašniekus par USD 6 815, kas ir par četriem procentiem mazāk nekā pēdējā tirdzniecības dienā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector