Kalnrūpniecības tirgus NiceHash atgriež 60% no nozagtā Bitcoin, kamēr turpinās izmeklēšana

reklāma Phemex

Slovēnijā bāzēta bitcoin ieguves tirgus NiceHash nesenajā atjauninājumā sacīja, ka uzņēmumam līdz šim ir izdevies atmaksāt saviem klientiem 60% no aptuveni 4700 nozagtajiem bitkoiniem. Uzņēmums pārtrauca darbību 2017. gada decembrī pēc tam, kad hakeri nozaga bitcoin 64 miljonu dolāru vērtībā. Tā paša izmeklēšana joprojām turpinās.

Stāsts, kas slēpjas Bitcoin hakeru dēļ

NiceHash bija digitālās valūtas tirgus, kas salīdzināja cilvēkus, kuri gribēja pārdot apstrādes laiku savos datoros tā sauktajiem kalnračiem, lai pārbaudītu Bitcoin lietotāju darījumus apmaiņā pret bitcoin. Problēmas ar vietni izraisīja trauksmi un sūdzības, un daudzi Bitcoin īpašnieki izlika paniskus komentārus NiceHash sociālo mediju kontos.

Attiecībā uz sūdzībām 2017. gada decembrī tirgus bija apturējis darbību, kamēr tas izmeklēja pārkāpumu, sakot, ka “steidzami” strādā ar tiesībaizsardzības iestādēm, vienlaikus mudinot lietotājus mainīt savas paroles. Datorurķēšana bija “augsti profesionāls uzbrukums ar sarežģītu sociālo inženieriju”, kā rezultātā tika nozagts aptuveni 4700 bitcoin, kuru vērtība pašreizējās cenās bija aptuveni 63,92 miljoni USD, sacīja NiceHash mārketinga vadītājs Andrejs P Škraba.

NiceHash bija arī izplatījis oficiālu paziņojumu, kurā teikts,

“Mēs saprotam, ka jums būs daudz jautājumu, un mēs lūdzam pacietību un sapratni, kamēr mēs izmeklējam cēloņus un atrodam piemērotus risinājumus dienesta nākotnei.”

Saskaņā ar NiceHash teikto, decembra sākumā notikušais uzlauzums bija drošības pārkāpuma rezultāts NiceHash norēķinu sistēmā. Neilgi pēc incidenta NiceHash vietnē Reddit paziņoja:

“Mūsu maksājumu sistēma tika apdraudēta, un Nicehash Bitcoin maka saturs ir nozagts. Mēs strādājam, lai pārbaudītu precīzu uzņemto BTC skaitu. ”

Pēc uzbrukuma platforma divas nedēļas bija bezsaistē.

Pēc uzlaušanas NiceHash līdzdibinātājs Marko Kobals atkāpās no sava uzņēmuma izpilddirektora amata, sakot LinkedIn ierakstā, ka tagad viņš “stāvēs malā un ļaus jaunai vadībai vadīt organizāciju nākamajā, aizraujošajā izaugsmes periodā”.

Lasiet arī: Bitcoin šorti, kas ātri aizver signālus Labie laiki ir klāt

Atmaksāšanas plāns


Sākotnēji NiceHash paziņoja par atlīdzināšanas plānu divas nedēļas pēc uzlaušanas savā platformas dalībniekiem adresētajā ziņojumā, lai gan līdz sākotnēji solītajam datumam atlikumi acīmredzami nav atjaunoti:

“Mēs esam priecīgi paziņot, ka esam spējuši rezervēt līdzekļus, kas nepieciešami bilances atjaunošanai, no starptautisku investoru grupas. Tāpēc vecie atlikumi tiks atjaunoti līdz 2018. gada 31. janvārim. ”

2018. gada 31. janvārī uzņēmums paziņoja, izmantojot savu Twitter rokturi,

“Atmaksas programma sāksies piektdien, 2018. gada 2. februārī, un sākotnēji visiem lietotājiem, kurus ietekmēja drošības pārkāpums, atmaksās 10% no vecās atlikuma summas.”

Ziņas, kuras jūs visi gaidījāt ? https://t.co/KfQ8HDvhTx ?

Atmaksas programma sāksies piektdien, 2018. gada 2. februārī, un sākotnēji atmaksās 10% no vecās atlikuma summas visiem lietotājiem, kurus ietekmēja drošības pārkāpums..

– NiceHash (@NiceHashMining) 2018. gada 31. janvāris

Tajā arī teikts, ka “mēs esam apņēmušies nākamajos mēnešos periodiski atmaksāt atlikušo summu visiem lietotājiem.”

Mēs esam apņēmušies nākamajos mēnešos periodiski atmaksāt atlikušo summu visiem lietotājiem.

– NiceHash (@NiceHashMining) 2018. gada 31. janvāris

Saskaņā ar atmaksas programmas detaļām, uzņēmums sadalīja atmaksas shēmu divās daļās – NiceHash iekšējā maka lietotājiem un ārējā maka lietotājiem, kurus skāra drošības pārkāpums. Atmaksas programma tika sākta piektdien, 2018. gada 2. februārī, un sākotnēji bija jāatmaksā 10% no vecās atlikuma summas visiem lietotājiem, kurus ietekmēja drošības pārkāpums..

NiceHash paziņoja, ka ir apņēmusies tuvāko mēnešu laikā periodiski atmaksāt atlikušo summu visiem lietotājiem. Tas nozīmē, ka visiem lietotājiem tiks pilnībā atmaksāta tajā pašā laikā un ar vienādiem nosacījumiem. Par katru jauno atlīdzināšanas programmas daļu tiks paziņots iepriekš, un lietotāji varēs uzraudzīt atmaksas gaitu. Ja kāds lietotājs pamana, ka nav saņēmis nevienu attiecīgu maksājumu, viņam tika lūgts nekavējoties paziņot NiceHash, lai saņemtu šādu maksājumu. Vecais atlikums tiks atmaksāts Bitcoin (BTC), nevis fiat vērtībā vai kādā citā kriptovalūtā.

Attiecībā uz uzlaušanas izmeklēšanu uzņēmums tajā pašā atjauninājumā paziņoja, sakot

“Drošības pārkāpuma izmeklēšana joprojām turpinās ar starptautisko tiesībaizsardzības un kibernoziegumu tiesu ekspertīžu grupu atbalstu, un, lai gan mēs vēlamies būt pēc iespējas atklātāki un pārredzamāki, notiekošās izmeklēšanas apsvērumu dēļ mēs nevaram sniegt daudz informācijas vietnē šoreiz. Mēs aktīvi diskutējam ar investoriem, taču šim procesam būs vajadzīgs vairāk laika un rūpības, nekā sākotnēji bija paredzēts. ”

Pēc Mt Gox ziņām šīs atlīdzības ziņas ir vēl viens stimuls ieguldītājiem, kuri zaudējuši naudu. Vēl viens solis, kas var palīdzēt atjaunot kopienas ticību kriptogrāfijas firmām. Tā kā 60% atlīdzība jau ir izdarīta, šķiet, ka Nicehash nākamajos mēnešos pilnībā atbrīvo nodevas.

Vai uzņēmumi, kas nodarbojas ar kriptogrāfiju, ir mācījušies no Mt Gox un Nicehash hacks? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector