Kā Bitcoin kļūst visuresošs, izmantojot satelītus un tīklošanu

reklāma Phemex

Bitcoin [BTC] ir virtuāla valūta, kuras darījumi galvenokārt tiek veikti internetā. Tās atkarība no tā pastāvēšanas tomēr rada šaubas par vērtības krājumu un valūtas argumentu. Lai gan mūsdienu laikā internets ir visuresošs, uz Zemes joprojām ir vietas, kur piekļuve ir ierobežota.

Neskatoties uz to, Bitcoin kļūst spēcīgāks nekā jebkad agrāk. Samsona Mova, Blockstream galvenais stratēģiskais darbinieks, tvītoja par Blockstream satelītu pakalpojumu, kas tika uzsākts pirms diviem gadiem. Satelīti nodrošina bezmaksas sinhronizāciju ar Bitcoin virsgrāmatu.

Turklāt pastāv arī iespējas, kas tiek pētītas uz pašas Zemes, lai izveidotu drošu bezsaistes sistēmu Bitcoin.

Blockstream satelīts

Blockstream satelīts aptver 2/3 no Zemes. Satelīts ļauj arī apraidīt datus visā pasaulē uz Bitcoin tīklu. Tādējādi, maksājot Bitcoin caur zibens tīklu, jebkuru ziņojumu var pārraidīt visā pasaulē.

The #BlockstreamSatellite pakalpojums tagad darbojas 2 gadus. Tas ir 2 gadus bez maksas #Bitcoin bloku ķēdes datu sinhronizācija, uzlabota privātums ar bezsaistes pilnajiem mezgliem un padarot Bitcoin izturīgāku pret tīkla sadalīšanu. ? @Blockstream #BitcoinInfrastructure pic.twitter.com/wYJw6tLbNX

– Samson Mow (@Excellion) 2019. gada 15. augusts

Blockstream izmanto piecus komerciālos satelītus, kas reāllaikā sinhronizējas ar tīkla blokiem. Tas nodrošina drošību pret dakšām vai tīkla sadalīšanu. Tādējādi, ierobežojot “51% uzbrukuma” un “ķēdes atkārtotas organizācijas” mēģinājumus.

bitcoin satelītiBlockstream satelīti kosmosā (Avots)

Citi ISP bezmaksas tīkli uz Zemes

Pašlaik dati internetā iet pa centralizētu ceļu, kas sastāv no konkrētiem mezgliem, kurus kontrolē korporācijas. Saskaņā ar avotiem, Amazon’s AWS pārraida vairāk nekā 50% datu tīmeklī.

Lielbritānijā esošās Coinshares stratēģijas vadītājs Meltems Demirors rīkoja a apraide – “Kas slīpē manus pārnesumus.” Savā nesenajā epizodē viņa runā par citu neatkarīgu ISP (interneta pakalpojumu sniedzēja) pakalpojumu – tīkla tehnoloģiju, Bitcoin Relay Network un FIBER, darījumu pakalpojumiem, nano-satelītiem (Bitsat) un kosmosa- mākoņdatošana (Cubesats).


Acs tehnoloģija izmanto decentralizētus mezglus datu pārsūtīšanai internetā. Tāpat kā Bitcoin un kriptonauda, ​​ir daudz izkaisītu mezglu, kas visi piedalās datu pārraidē. Kā Meltem atzīmēja savā emuāra ziņojumā, ir daži tīkla tīkli, kas balstīti uz Bitcoin un kriptonauda, ​​piemēram, TxTenna, Bitcoin Venecuēlas tīkla tīkls, Althea, Helēna un NKN. 

Relay tīklus agrāk pastāvīgi izmantoja surogātpasta izplatītāji. Tomēr Bitcoin releju tīkli ir paredzēti datu filtrēšanai, ļaujot pārraidīt tikai virsgrāmatas informāciju. ŠĶIEDRAS (vai Ātrs interneta Bitcoin relejs) ir Relay tīkla paplašinājums ar zibens reakciju.

Tīklu bez kavēšanās var arī savienot ar Blocksteam Satellite, lai sinhronizētu ar jaunākajiem blokiem.

Tīkli, kā minēts iepriekš, veido finanšu ekosistēmu, kas stimulē tīkla izmantošanu, vienlaikus nodrošinot drošību. Tie ir tehnoloģiski mēģinājumi padarīt Bitcoin visuresošu un brīvu no interneta, kļūstot patiesi decentralizēti.

Nākotne ārpus sazvērestībām

Tīkla nodrošinātāji gūst daudz labuma no esošās datu pārraides sistēmas. Vai atceraties elektromobiļu sazvērestību vai bezsvina benzīna stāstu? Jebkurš jauninājums, kas izjauc lielu organizāciju ieņēmumus, sākumā vienmēr ir bijis pretestībā.

Turklāt daži no šiem tīkla tīkliem nodrošina neticami lētu avotu savienojumam ar pasauli, neizmantojot ISP. Kaut arī privātums samazinās kiberuzbrukumus un neētisku uzraudzību, sistēma noteikti satrauc tīkla Giants.

Uz zemes ir daudz ‘cenzētu’ teritoriju, tā tiek noteikta ģeopolitiskai drošībai un valstu likumu īstenošanai. Tomēr naudai vai valūtai jābūt bez robežām un pret cenzūru. Tādējādi, pēc ASV kongresmena Patrika Menčrija vārdiem,

Sakarā ar Bitcoin tehnoloģijas raksturu valdības to nevar nogalināt, tāpat kā nevajadzētu un arī jūs nevarat nogalināt digitālās valūtas plaši. Viņi būs izturīgi, būs stipri. Tas ir nākamās paaudzes interneta jaunais ietvars.

Turklāt Bitcoin un kriptonauda nodrošina drošību un vienlaikus iekšēji stimulē spēlētājus, kas atbalsta tīklu. Līdz ar to arī šķēršļi iekļūšanai mazajiem spēlētājiem ir ierobežoti.

Kad firmas agresīvi strādā pie Bitcoin, kā jūs domājat, vai citas kriptovalūtas atradīs vietu nākamajā decentralizētā interneta laikmetā? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector