JP Morgan, Fidelity uztur savu kripto interesi aktīvu, kamēr pasaulei ir jāsaprot kriptogrāfijas ātruma šķēršļi – ekspertu viedoklis

reklāma Phemex

“Šī analīze ir adaptācija no Mati Grīnspens, EToro vecākais tirgus analītiķis ”

Galvenie akcenti

  • JP Morgan savā jaunākajā ziņojumā mēģina novērtēt Bitcoin Mining Cost
  • Fidelity plāno martā uzsākt kriptogrāfijas glabāšanas pakalpojumus
  • Kriptogrāfijas ātruma šķēršļu izpratne

Volstrītas iestādes turpina interesēties par kriptogrāfiju

Labi, kad Bitcoin ETF tagad kādu laiku nav pa spēkam, iespējams, arī tradicionālo finanšu iestāžu tiešo ieguldījumu plāni ir kļuvuši auksti. Bet interese par kriptām turpina degt. JP Morgan nesen izlaida ziņojumu ar nosaukumu “Blockchain and Cryptocurrencies: Adoption, Performance and Challenges”, kas runā par adopcijas šķēršļiem, neseno lāču tirgu, mērogojamības problēmām un citām standarta lietām. Bet ziņojumā ir ņemts interesants pavērsiens, mēģinot aprēķināt bitcoin ieguves izmaksas.

Saskaņā ar JPM novērtējumu tā sadalīja kalnračus kategorijās un apgalvoja, ka cenu zemāko līmeni nosaka zemo cenu kalnrači. Pat ja tādi bija kritiķi izmantojot šo metodi, JPM novērtējums zināmā mērā izskatījās labi.

Diagramma

Notiek tas, ka ieguves izmaksas ir ļoti grūti aplēst, taču, pieņemot, ka argumentu labad šie skaitļi ir pareizi, bitcoin tagad ir zem vidējām ieguves izmaksām (4060 USD). Un ziņojumā ir norādīts, ka, ja dārgie kalnrači izvēlas iziet, tad zemo cenu kalnrači tad sacentīsies savā starpā, kas varētu pazemināt cenas līdz 1260 ASV dolāriem. Atkal precīzs paziņojums.

Vienīgais, ko JP Morgans neņem vērā, ir vienkāršs uzvedības ekonomikas jautājums. Pēc viņu pašu atzinuma, kas iekļauts iepriekš redzamajā diagrammā, liels skaits kalnraču jau kādu laiku strādā ar zaudējumiem, un jaukšanas rādītāji turpina pieaugt pat valstīs, kur elektrība ir dārgāka. Tāpēc nav daudz pamata pieņemt, ka, ja kāds, piemēram, Čehijas Republikā, līdz šim ir ieguvis bitkoinu par 8000 ASV dolāriem, viņš pēkšņi pametīs savu platformu, ja cena nokritīs vēl 1000 USD vai 2000 USD. Protams, daži tiks izspiesti, jo neviens nevar bezgalīgi darboties ar zaudējumiem, bet tas, kurš to var atļauties, visticamāk, pakārtos tik ilgi, cik varēs.

Fidelity virzās uz priekšu ar saviem kriptogrāfijas plāniem

Kamēr JP Morgan turpina mājasdarbu par bitcoin, Fidelity Investments mērķē uz marta uzsākšanas datumu savam Bitcoin glabāšanas dienestam, uzskata trīs cilvēki, kuri zina šo jautājumu, jo kopfondu gigants virzās uz priekšu ar plānu, kas varētu palīdzēt mazināt bailes tirgo kriptovalūtas. Uzņēmums 2018. gada oktobrī paziņoja, ka piedāvās virkni kripto produktu, kas paredzēti lieliem investoriem, piemēram, riska ieguldījumu fondi.

Kriptogrāfisko šķēršļu izpratne

Ja kāds iet caur JP Morgan ziņojumu, kriptogrāfijai joprojām ir daudz šķēršļu, lai panāktu plašu pieņemšanu. Nevar nepiekrist viņu vērtējumam, ka pasaule ir ļoti daudz bloku ķēdes revolūcijas sākuma dienās, un tas noteikti varētu aizņemt laiku, pirms tiek realizēti visi ieguvumi.

Tomēr kā investoriem joprojām ir jāņem vērā, ka visi kriptogrāfijas aktīvi ir riskanti. Vienkāršs fakts ir tāds, ka mums ir darīšana ar ļoti eksperimentālām tehnoloģijām, un tāpēc lietas noteikti var noiet greizi. Tāpēc vienmēr ir vērts dažādot savu ieguldījumu portfeli un tirgoties arī ar citiem aktīviem.

Viens no piemēriem, kā tehnoloģija varētu noiet greizi, tika pieredzēts vakar NEO tīklā, kad NEO tīkls netīši izveidojās. Tagad, kļūstot pārāk tehniskam, šķiet, ka daži cilvēki, kas darbojas ar NEO bloku, netika pienācīgi atjaunināti, iespējams, sliktu savienojumu dēļ, un viss tīkls nebija sinhronizēts. Jebkurā gadījumā šķiet, ka līdz šim viss ir atrisināts un ietekme uz cenu bija minimāla.

Kaut arī NEO bija viens no Nascenscy piemēriem, Ethereum varētu rasties nelielas grūtības Konstantinopoles jaunināšanas kavēšanās dēļ. Šķiet, ka “grūtību bumba”, kuru bija paredzēts kompensēt jauninājumam, tagad ir sākusies un atlīdzība par bloku ir samazinājusies par 25%. No vienas puses, mazāks piedāvājums tiešsaistē varētu palielināt Ethereum cenu, taču šķiet, ka jaukšanas līmenis pašlaik samazinās. Neuztraucieties, ka Vitaliks šobrīd sēž kopā ar dažiem Stenfordas universitātes pilsētiņas galvenajiem speciālistiem, kuri strādā pie šī jautājuma. Sesijas ieraksti ir šeit.

Diagramma

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me