Ja CBOE Bitcoin ETF tiks noraidīts, vai tas atjaunos niknos buļļus?

reklāma Phemex

Kaut arī pasaule ar nepacietību gaida CBOE iesniegto ASV SEC lēmumu par Bitcoin ETF, SEC ir izdarījusi zibens, atliekot lēmumu par Direxion Bitcoin biržā tirgotā fonda (ETF) iesniegšanu līdz 2018. gada septembrim. Tātad, ja nu Kboe sponsorētu Bitcoin ETF tiek aizkavēts vai noraidīts šajā jautājumā, kāda un cik liela var būt ietekme?

CBOE sponsorēja Bitcoin ETF: vai tas var aizkavēties?

Kamēr pasaule gatavojas Čikāgas padomes opciju apmaiņas globālo tirgu (CBOE) -Solid X Bitcoin ETF lēmumam būs drīz, šis Direxion Bitcoin biržā tirgotā SEC atlikšana ir radījis trauksmes signālus, ka pastāv iespējas, ka CBOE var atšķirties Solid X ETF, kā arī. Tā kā SEC ir 45 dienas no publicēšanas dienas federālajā reģistrā un tam var būt vēl viens pagarinājuma logs, ir visas iespējas, ka SEC vēlētos izmantot laiku, lai pieņemtu taisnīgu lēmumu, lai tas būtu vislabākais visām ieinteresētajām personām.

Tā kā tirgi pārvietojas tā, kā viņi ir, un BTC, kas pēdējās nedēļas laikā ir palielinājies vairāk nekā 1000 ASV dolāru, tiek veidots impulss, kavēšanās ziņas var nākt ar nelielu korekciju, kas var atgūties neilgi pēc tam. Tā kā Direxion Bitcoin biržā tirgotais fonds (ETF) jau kavējas, tirgus ir kaut kur tam gatavs.

Faktiski apstiprinājumam būtu lielāka pozitīva ietekme uz BTC cenām nekā kavēšanās negatīvai pusei.   

Lasiet arī: Bitcoin ETF entuziasma eksplodēšana, buļļi jau ir uzņēmušies maksu

Ko darīt, ja pieteikums tiek noraidīts?

Ja CBOE-Solid X ETF pieteikums tiek noraidīts, pieteikumu noraidīs ne pirmo reizi. Tā ir noraidījusi vairāk nekā 15 ar bitcoin saistītus ETF, kas ir ierosināti kopš 2013. gada un pēdējā gada laikā jau ir bijuši daži noraidījumi, kas ietver tādus kā CBOE, Gemini un SolidX.

Kas attiecas uz SEC, tad joprojām ir daudz šķēršļu, kas jālikvidē, lai tas varētu kaut ko izteikt par labu,   

  • Neregulēts tirgus un pārredzamība: Viens no iemesliem, kāpēc Bitcoin nošāva Winklevoss ETF lietojumprogrammu, bija tāds, ka tā uzskatīja, ka BTC tirgus joprojām ir salīdzinoši agrīnā attīstības stadijā un tirgus ir diezgan neregulēts. Arī cenu un apmaiņas pārredzamība tika apšaubīta un uzskatīta par galveno noraidīšanas faktoru. Bitcoin tirgi joprojām nav reglamentēti, un arī daudzām biržām joprojām ir pārredzamības problēmas.
  • Cenu efektivitāte: Tā kā kriptogrāfijas cenas ir ļoti nestabilas; Citas SEC bažas bija par to, kā fondi darbosies un vai tos var izcenot un efektīvi tirgot. Arī tajā laikā SEC arī uzskatīja, ka BTC zināmā mērā ir nelikviditāte un līdz ar to tas var ieslodzīt līdzekļus. – Cenu efektivitāte joprojām ir sarežģīta, jo biržās joprojām pastāv lielas cenu atšķirības, un joprojām pastāv svārstības
  • Apmaiņas drošība: Tā kā daudzās galvenajās apmaiņās ir notikuši drošības zaudējumi un uzlaušana, SEC joprojām nav pārliecināta, ka Bitcoin pamatā esošie aktīvi būs nodrošināti un droši.  

Lai gan pastāv daudz citu šķēršļu, piemēram, privāto investoru aizsardzība, glabāšanas pakalpojumu klātbūtne un Bitcoin nākotnes līgumu pieejamība CBOE un CME joprojām pastāv, tomēr tie neizskatās pietiekami, lai CBOE un SOlidX varētu apstiprināt BTC ETF

Aplūkojot šīs ietekmes uz cenu noteikšanu, izņemot sākotnējo Winklevoss traucētāju noraidīšanu, kas piedzīvoja lielu Bitcoin sabrukumu no USD 1300 līdz USD 950, visi pārējie ETF noraidījumi neredzēja krasu negatīvu ietekmi uz cenām īstermiņā. un ilgtermiņa noskaņojums palika neskarts. Neatkarīgi no cenu korekcijas noraidošo ziņu dēļ, tika novērots arī dažu nākamo dienu laikā.

Pašreizējā situācija izskatās, ka notikums ir apveltīts ar lielu troksni, kas noteikti novestu pie cenu korekcijas īstermiņā, taču ilgtermiņa tendences var maz ietekmēt. Kriptogrāfijas ETF noteikti var mainīt institucionālās naudas virzību uz kriptogrāfiju. Bet tā noraidīšana nav ceļa beigas, lai gan tas var mazināt noskaņojumu ļoti īslaicīgi. Iestādēm joprojām būs daudz iespēju ieguldīt kriptos, tostarp nākotnes līgumos par CBOE un CME, kā arī biržā tirgotām parādzīmēm, kuras pašlaik ir iekļautas Zviedrijā un ir paredzētas daudzās citās Eiropas valstīs..


Šis raksts nav domāts, lai mazinātu uztraukumu un pozitivitāti, kas veidojas ap Bitcoin ETF, bet vairāk par velniem aizstāv kripto kopienas sagatavotību, ja lēmums nenāk par labu Bitcoin ETF. Tas tikai nozīmētu, ka kriptogrāfijas tirgiem ir jānobriest vairāk, pirms SEC to beidzot var atļaut. Īstermiņa noskaņojums var kļūt lācīgs, bet vidējā termiņā un ilgtermiņā Bitcoin noteikti atjaunosies

Vai SEC šoreiz apstiprinās ETF, vai to aizkavēs vai noraidīs? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector