Institucionālās intereses, kas plīst pie šuvēm, Bitcoin un altkoīni izvelk sarkano paklāju

reklāma Phemex

Institucionālā interese pieaug, jo Morgan Creek Digital, Bakkt, Iconiq Lab, Bittrex un Coinbase, cita starpā, institucionālajiem investoriem izvirza sarkano paklāju ar savu koncentrēto bitcoin & kriptogrāfijas piedāvājumi. Tikmēr Deloitte pētījums sniedz mums ieskatu biznesa interesēs par blokķēdes tehnoloģijām.

Institucionālā interese pieaugt

Tiek uzskatīts, ka institucionālo investoru interese veicina Bitcoin cenu jaunajās virsotnēs. Ņemot vērā faktu, ka šie investori ienesīs milzīgu naudas summu, aspekts saglabā ticamību. Tomēr vairāki kriptogrāfijas entuziasti arī uzskata, ka institucionālo investoru ienākšana vēl vairāk izraisīs milzīgu cenu manipulāciju, jo tiks pārsūknēta ievērojama nauda.

Neskatoties uz to, institucionālā interese ir sasniegusi maksimumu un nepārtraukti pieaug. Pakāpeniski viņi iekļūst kriptogrāfijas tirgū, kaut arī lēnā tempā, vienlaikus izstrādājot savus lielākos plānus aiz slēgtām durvīm.

Saskaņā ar neseno Deloitte pētījumu 84% uzņēmumu apgalvo, ka uz blokķēdes balstītie risinājumi ir labāki nekā parastās tehnoloģijas. Tomēr 39% min normatīvos jautājumus un 28% – izpratnes trūkumus par šīs tehnoloģijas ieviešanas šķēršļiem.

Lielie vārdi iekļūst kriptogrāfijā

Iepriekš citi uzņēmumi, piemēram, Circle, Coinbase, Binance un LedgerX, ir ziņojuši par ievērojamu institucionālās intereses pieaugumu.

Turklāt tādi vārdi kā Goldman Sachs, Northern Trust un nesen Bank of America nonāca kriptogrāfijā, izmantojot aizbildnības ceļu. Tomēr vairāki lieli vārdi kriptogrāfijas tirgū institucionālajiem investoriem izvelk sarkano paklāju.

Viss sākās ar Coinbase un augstākās klases produktu un pakalpojumu ieviešanu, kas domāti tikai institucionāliem investoriem. Un tagad citi ir gatavi to turpināt virzīt uz priekšu.

Vispirms Bittrex, ASV kriptogrāfijas birža, ir parādījusi vairākus faktorus, piemēram, fiat tirdzniecību, paplašināšanās plānus un savu pakalpojumu atvēršanu institucionālajiem investoriem.

Lasiet arī: Anti-Dollar in Full Force, Kaut arī Bitcoin arvien vairāk iegūst vilces spēku visā pasaulē

Bakts, lielais darījums vai ETF par steroīdiem


Lielākā biržas grupa NYSE mātesuzņēmums ICE iepazīstināja ar digitālo aktīvu platformu Bakkt, kas tiks izlaista novembrī. Kelly Loeffler, izpilddirektors, skaidri paziņoja:

“Bakkt ir paredzēts, lai kalpotu kā mērogojams uzbrauktuve iestāžu, tirgotāju un patērētāju līdzdalībai digitālajos aktīvos, veicinot lielāku efektivitāti, drošību un lietderību.”

Ar fiziski nodrošinātiem nākotnes līgumiem, kā solījis uzņēmums, šī platforma ļaus institucionālajiem investoriem iegādāties Bitcoin, izmantojot regulētā tirgus infrastruktūru. Turklāt viņa savā ziņojumā “Attīstošais tirgus – vajadzība pēc uzticamas cenu veidošanas” minēja, ka netiks pieļauta sviras vai marža, drīzāk visi Bakkt Bitcoin līgumi tiks iepriekš finansēti vai nodrošināti.

Morgan Creek atzinīgi vērtē institucionālos ieguldījumus Bitcoin

Sadarbībā ar Bitwise Asset Management, Morgan Creek Digital ir izveidojis digitālo indeksu fondu. Fonds piedāvās kriptogrāfisku iedarbību akreditētiem investoriem, pensionāriem un turīgām personām, kā norādījis Anthony Pompliano, Morgan Creek Digital partneris:

“Mēs esam pilnībā gatavi un jūtamies, ka esam uzbūvējuši kaut ko tādu, kas institucionālajiem investoriem būs pievilcīgs neatkarīgi no aktīvu klasifikācijas. Neatkarīgi no tā, vai tie ir vērtspapīri. “

Fonda portfelī ir iekļauts lielākais no desmit digitālajiem aktīviem, t.i. Bitcoin (70%), Ethereum (15%), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), EOS, Monero (XMR), Dash, Ethereum Classic (ETC), Zcash un OmiseGo (OMG). Bet tas izslēdz Ripple un Zvaigžņu, kā viņš atklāja:

“Ja ir kāda centrālā partija, kurai pieder 30% vai vairāk no piedāvājuma, mēs tās no indeksa ieturam. Tā kā mēs domājam, ka tas rada daudz papildu risku, kuru, iespējams, nav, ja tas būtu decentralizētāks tīkls. ”

Iconiq laboratorija, kas ražo ICO & kriptos pieejami

Arī Vācijā esošā Iconiq Holding uzsāk virkni digitālo aktīvu indeksu fondu, kas saskaņā ar tā vadošā partnera teikto Maximilian Lautenschläger ienesīs jaunu kapitālu kriptogrāfijas tirgū:

“Iconiq mērķis ir padarīt ICO un kriptogrāfijas ieguldījumus pieejamus institucionālajiem investoriem, ģimenes birojiem un privātajiem investoriem. Tikai ar šādiem regulētiem transportlīdzekļiem mēs varam atvērt durvis triljoniem kapitāla no institucionālajiem tirgiem, lai iekļūtu kriptogrāfijā. ”

Iestādes jau ilgu laiku ir izmantojušas kriptogrāfiju, kurā tagad ir iekļauti pat lielie vārdi. Tomēr, ja vien nenāk normatīvā skaidrība, tas vismaz nesasniegs potenciālu, ko meklē kriptogrāfijas tirgus!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector