Indijas kriptogrāfijas biržas, ko neatstāj Augstākās tiesas atteikums atcelt RBI aizliegumu

reklāma Phemex

Indijas Augstākā tiesa atteicās pagaidu apturēt valsts centrālās bankas RBI noteikto kriptogrāfijas aizliegumu. Tomēr kriptogrāfijas biržas, piemēram, WazirX, PocketBits, Coindelta un Bitbns, nav atbaidītas.

Kripto apmaiņa, lai turpinātu izņemšanu vai nē

Šodienas tiesas sēdē, kurā Augstākā tiesa izskatīja vienu lūgumu par kriptogrāfijas aizliegumu, ko noteikusi Indijas Rezervju bankas (RBI) centrālā banka, tiesa atteicās piešķirt pagaidu uzturēšanos.

Lūgumrakstu ir iesniegusi Indijas Interneta un mobilo sakaru asociācija (IAMAI), kas ietver arī vairākas kriptogrāfijas apmaiņas valstī. Tagad tiesa ir nolēmusi 20. jūlijā cita starpā izskatīt IAMAI lūgumu. Pirms šodienas sēdes kriptogrāfijas lietotāji cerēja, ka tiesa varētu piešķirt apturēšanu. Tomēr izskatās, ka kriptogrāfijas apmaiņu tas neatbaida un ir atraduši alternatīvus veidus.

Viena no kriptovalūtas biržām, PocketBits ir ievietojusi šo čivināt savā oficiālajā Twitter rokturī.

INR depozīti pēc 5. jūlija var nebūt pieejami, taču INR izņemšana būs pieejama arī pēc tam. Lietotāji var atsaukt savu INR jebkurā laikā. Kripto izņemšana un iemaksa vienmēr ir pieejama bez jebkādiem ierobežojumiem.

– PocketBits (@PocketBitsIndia) 2018. gada 3. jūlijs

Tomēr vēlāk PocketBits kopīgoja vēl vienu čivināt, norādot,

“Atkārtojot INR izņemšanas punktu, mūsu pašreizējās bankas ir piešķīrušas mums pagarinājumu visu līdzekļu izmaksai, tas nenozīmē, ka mums būs bezgalīgi funkcionējoši bankas konti. Mēs paziņosim lietotājiem vairākas dienas iepriekš, pirms izņemšana tiek pilnībā pārtraukta. ”

Nu, tas, protams, ir pāreja uz viņu piesprausto čivināt, taču apmaiņa informēs tās lietotājus. Tomēr cita apmaiņa Bitbns, šķiet, ir drosmīgāka.

Apmaiņa ar atjauninājumiem

Bitbns ir apstiprinājis, ka apmaiņa turpinās gan INR depozītus, gan izņemšanu pēc 2018. gada 5. jūlija.

P.S. Līdzdibinātājs to apstiprināja, lai monētas sagrautu Indiju.

– Monētu krīze Indija (@ coincrunchin) 2018. gada 3. jūlijs

Tas noteikti atdod cerību cilvēkiem, taču, tāpat kā daudzi citi lietotāji, mēs arī domājam, kā šī apmaiņa to padarīs. Viens lietotājs CRYPTO BAT, komentējot, uzdrošinājās uzmācīgi uzminēt,

“Iespējams tikai tad, ja visi darbinieki un viņu radinieki, ģimenes locekļi tajā ievieto visu savu bankas kontu.”

Pēc tam, kad lietotājam ir apstiprināts, ka tas, ko viņi ir čivinājuši, ir patiess, viņu paskaidrojums, kāpēc tas bija

“Pagaidām lietotāji var turpināt tirdzniecību. Mēs nodrošināsim, ka lietotāji tiek informēti par pēdējiem notikumiem, vai tas būtu INR izņemšana vai depozīti. ”

Mums noteikti būs acis un ausis, kā šī apmaiņa plāno to sasniegt.

Ieteiktais raksts: Kāpēc 5. jūlijs ir svarīgs Indijas kriptogrāfijas uzņēmumiem un investoriem

Alternatīvi risinājumi

Tikmēr, neskatoties uz tiesas nelabvēlīgo rezultātu, pagaidām Coindelta palaida savu mobilo lietojumprogrammu android lietotājiem.

Gaidīšana beidzot ir beigusies! #Coindelta ir uzsācis savu #mobilais pieteikums # android lietotājiem!

Iegūstiet to šeit tūlīt: https://t.co/D46rsujTyA pic.twitter.com/n4TNMmfD45

– Coindelta (@coindelta_) 2018. gada 2. jūlijs

Uzsākšanas laiks noteikti kaut ko saka, uzsit pa vidu RBI aizliegumam. Bet apmaiņas optimisms ir slavējams, lai arī par daudz. Tā visa vidū WazirX, kas ir zināma kriptogrāfijas birža, ir izdomājusi “likumīgāko veidu, kā pirkt / pārdot kriptogrāfijas Indijā pēc RBI aizlieguma”.

Daudzi no jums ar bažām jautāja: “Kas notiek pēc 5. jūlija?” Mēs strādājam pie risinājuma un esam gatavi to jums atklāt! ?

Mēs piedāvājam jums drošāko un likumīgāko veidu, kā Indijā iekasēt / izņemt kriptogrāfijas – P2P pārskaitījums! ⚡️https://t.co/NLhygPWhOd

– WazirX (@WazirXIndia) 2018. gada 27. jūnijs

Dažas dienas atpakaļ apmaiņa dalījās ar šo emuāru, kur viņi runāja par alternatīvo risinājumu, pie kura viņi ir strādājuši, lai nodrošinātu, ka lietotājs var turpināt pirkt / pārdot kriptogrāfijas pat pēc RBI aizlieguma 5. jūlijā.

Savā P2P kriptogrāfijas apmaiņas risinājumā viņi min,

“Peer-to-Peer pārsūtīšanas laikā jūs varat pirkt un pārdot kriptogrāfiju par INR tieši bez cita. Tas ir ieskats decentralizētajā nākotnē! ”

Neskatoties uz tiesas lēmumu, visi šodien ir cerīgi, jo lūgumraksti tiks apvienoti uz 20. jūliju, RBI ir jāatbild pēc 7 dienām, un izredzes ir tikpat labvēlīgi, cik nelabvēlīgi. Turklāt tiek ziņots, ka varas iestādes izstrādā noteikumus, un tos var sagaidīt nākamo mēnešu laikā. Tomēr, ņemot vērā pesimistisku piezīmi, ja tiesas rīkojumi nedarbojas par labu kriptogrāfijai, šķiet, ka kriptogrāfijas biržas Indijā ir atradušas ceļu, lai nodrošinātu, ka kriptogrāfijas tirgus turpina darboties valstī.

Kāds ir jūsu viedoklis par alternatīvām, ar kurām nāk klajā apmaiņa? Paziņojiet mums savas domas komentāru sadaļā zemāk!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me