Indijas Bitcoin un kriptogrāfijas notikumi, kas izlaisti aizlieguma laikā, ir šeit

reklāma Phemex

Kripto kopiena ne tikai Indijā, bet arī visā pasaulē priecājas par Indijas Apex Court lēmumu atļaut banku pakalpojumus kriptovalūtu uzņēmumiem.

Kā ziņots par CoinGape 2018. gadā, paziņojums par aizliegumu 2018. gada 5. aprīlī bija šokējošs visai nozarei. Aizliegums bija patvaļīgs Centrālās bankas lēmums, un, kā vakar apstiprināja Augstākā tiesa, tas nav konstitucionāls.

rbi apļveida kriptogrāfijas aizliegumsRBI apkārtraksts, kurā paziņots par banku pakalpojumu aizliegšanu riska kapitāla uzņēmumiem

Tā ir bijusi ilga cīņa, kuru vadīja Indijas Interneta un mobilo sakaru asociācija (IMAI); ko atbalsta ne tikai biržas īpašnieki un investori, bet arī parlamenta deputāti.

20 mēneši ir ilgs laika posms Bitcoin un kriptovalūtu tirgos. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies. Retrospektīvi, cenu ziņā pārtraukums, iespējams, ļāva izvairīties no zaudējumiem altcoin tirgos. Tomēr arī valsts uzņēmumiem pietrūka šajā posmā panāktā progresa.

Svaru paziņošana un izgāšanās

Facebook kopā ar 27 vadošajiem FinTech uzņēmumiem, tostarp MasterCard, PayPal, Uber, Vodafone, eBay un tā tālāk, paziņoja par plāniem virtuālajiem maksājumiem izmantot “FIAT valūtas grozu” – Svarus.

Pēc Facebook paziņojuma 2019. gada jūnijā tas bija viens no vadošajiem faktoriem kriptogrāfijas bullim, kas tika palaists 2019. gada sākumā.

Sociālo mediju gigants mēģināja dominēt maksājumu nozarē, izmantojot “stablecoin.” Svaru dizains bija radīt jaunu aktīvu, pievienojot maisījumam vairākas FIAT valūtas (USD, EUR, JPY), lai piešķirtu tai stabilitāti..

Tomēr plāni izpelnījās lielu valdības pretestību visā pasaulē. Faceook dibinātājs Marks Zukerbergs un Deivids Markuss, oficiāli kopā ar PayPal un Svaru asociācijas vadītāju, pat tika aicināti ASV Senāta namā, lai informētu viņus par plāniem..

Galu galā ASV, Eiropas, Japānas un tā tālāk valdības izvairījās no projekta, pamatojot to ar to, ka monetārajai varai ir jābūt centrālajām bankām, nevis privātiem uzņēmumiem, īpaši Facebook.

Institucionālā izaugsme


Pozitīvie indiāņi, iespējams, palaiduši garām, bija institucionālās izmaiņas ap Bitcoin. Atvasināto instrumentu tirgus un institucionālo glabāšanas tirgu pieaugums šajā periodā ir bijis pozitīvs spēks, ar kuru jārēķinās.

Beidzot sāka pastāvēt arī ļoti gaidītā Bakkt, regulēta birža, kas nodrošina fizisku Bitcoin piegādi. LedgerX, TD Ameritrade, ErisX, Coinshares bija daži no citiem regulētajiem uzņēmumiem, kas pieņēma Bitcoin un dažas citas kriptogrāfijas valūtas.

Vadošās aizbildnības platformas, piemēram, Gemini un Coinbase Custody, kā arī Fidelity ieguva licences un atļaujas no regulatoriem Eiropā un ASV. Īpaši no Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamenta (NYDFS), visstingrākais no visiem.

Trasta fondi, kurus vada Greyscale un VanEck, ļāva tirgiem tuvināties ETF tirgiem. Tomēr apstiprināšana no SEC joprojām nav gaidīta.

Izkrāpšana

Neskatoties uz to, arī Bitcoin un kriptovalūtu tirgos ir daudz izkrāpšanu un apmaiņas ar uzlaušanu. Sakarā ar salīdzinoši mazo tirgus ierobežojumu sliktajiem spēlētājiem ir ievērojama ietekme uz tirgu. Aizlieguma laikā tirgi zaudēja vairāk nekā 5 miljardus dolāru par uzlaušanu, izkrāpšanu un citām nelaimes gadījumiem.

Saskaņā ar pētījumu ziņojumu tikai 2019. gada 1. ceturksnī krāpšanās iekrita aptuveni 1,2 miljardu USD vērtībā kriptonauda. Tas sākās ar atklāšanu Bitcoins, kas zaudēti QuadrigaCX pēc tā īpašnieka aizdomīgas nāves.

Pašā Indijā nozieguma gredzens, kas šausmīgi kļūdījies, acīmredzot noveda pie 6000 BTC zaudēšanas uz visiem laikiem. Turklāt vēlāk 2019. gada 2. un 3. ceturksnī PlusToken veida izkrāpšana aptuveni 3 miljardu ASV dolāru apmērā dominēja cenu darbībā tirgos.

Pavisam nesen tā dibinātāju Fcoin veida izkrāpšana bija visspilgtākā, kas piesaistīja sabiedrības uzmanību.

Cenu salīdzinājums

Tomēr, ciktāl tas attiecas uz cenu, attiecībā uz Bitcoin nav daudz kas mainījies, lai gan, w.r.t. cenu noskaņojums – daudz.

Cenu diapazons no paziņojuma brīža līdz faktiskajam aizliegumam, kad Indijas kriptogrāfijas uzņēmumiem pēc būtības tika lūgts slēgt veikalu, ir līdzīgs cenu diapazonam šodien. Augstākais un zemākais šajā periodā bija USD 10 000 un 5800.

btcusd nedēļas diagrammaBTC / USD nedēļas diagramma Coinbase (TradingView)

Tomēr pēc aizlieguma noteikšanas tirgotāji izvairījās / palaiduši garām 2018. gada lāču tirgu, kur cenas samazinājās līdz zemākajam līmenim 3150 USD.

Turklāt 2019. gada otrajā ceturksnī tas atkal pieauga eksponenciāli, sasniedzot maksimumu aptuveni 14 000 USD. Parabola korekcijas zemākais līmenis bija 6500 USD 2019. gada novembrī. Kopš tā laika tas ir bijis augšupejošā trendā.

Pēdējā laikā Bitcoin cena ir bijusi USD 8500- $ 9,500 testēšanas atbalsta un izturības pret augšupejošu tendenci pirms pusi samazināšanas. Bitcoin Haling ir nākamais lielais notikums, kas šobrīd ir spēcīgs tirgus faktors. 

Turklāt altkoīni kopš tā laika ir zaudējuši lielu vērtību. Piem., Ethereum un XRP ir aptuveni par 70% zemāki par augstākajiem perioda periodiem. Ieguldījumi altkīnos var būt ļoti ienesīgi. Tomēr saistītais risks joprojām ir augsts par salīdzinoši zemākām cenām.

Visbeidzot, bet jāatzīmē, ka Bitcoin ir ieguvis nozīmi kā nekorelēts, drošs patvērums. Lai gan žūrija joprojām to neizskata, cenu darbība Bitcoin globālo notikumu laikā, piemēram, ASV un Ķīnas tirdzniecības karš, Honkongas protesti, ASV un Irānas konflikts un tagad, koronavīruss ir bijis ievērojams.

Kā jūs domājat, kā 1,2 miljardi Indijas pilsoņu var radīt izmaiņas kriptogrāfijas tirgos? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map