Ekskluzīvs ziņojums: vai Dienvidkorejas amatpersonu „upbit” ir paredzēts nopietnām juridiskām darbībām? Pilnīga analīze

reklāma Phemex

Upbit birža savā platformā oficiāli paziņoja, ka notiek izmeklēšana, lai gan pakalpojumi, iespējams, darbojas normāli. Ņemot vērā veidu, kā tirgus reaģē, jaunumi jau ietekmē kriptogrāfijas investorus. Kā ziņots, Upbit tiek turēts aizdomās par krāpšanu, kas varētu izraisīt smagas sekas.

Upbit krāpšanas izmeklēšana: nopietna lieta

Pēc visas haosa dienas ap Dienvidkorejas lielāko kriptovalūtas apmaiņu Upbit saistībā ar ierēdņiem, kas veic reidu tās galvenajā mītnē Seulā, birža beidzot ir sniegusi oficiālu paziņojumu.

upbit apmaiņahttps://upbit.com/service_center/notice?id=373

Tātad, tagad, kad ir apstiprināts, ka Upbit tiek izmeklēts, sapratīsim tā sekas un to, kā tieši viss sākās?

Pēcpusdienā, kad ziņas par reidu ienāca tirgū, Upbit bija 4. kriptovalūtu biržas augšējā vietā ar 24 stundu tirdzniecības apjomu 1,8 miljardu ASV dolāru apmērā atbilstoši Coinmarketcap. Tagad dažu stundu laikā Upbit ir pieaudzis 3. vietā ar tirdzniecības apjomu 2,2 miljardu ASV dolāru apmērā.

upbit apmaiņa

Lasiet arī: KODAKOne ir beidzot gatavs KodakCoin žetonu izpārdošanai

Kripto apmaiņa zem FSC radara

Runājot par to, kā viss sākās, Dienvidkoreja pēdējos mēnešos ir ieņēmusi stingru nostāju un ieviesusi stingrus normatīvos noteikumus, lai ierobežotu kriptonauda apmaiņu pēc pieaugošajām krāpšanām un krāpšanām.

Martā ir apstiprināts, ka Dienvidkorejas prokurori iepriekšējā mēnesī veica reidus trīs kriptogrāfijas biržās, kas ietvēra finanšu ierakstu, datoru cieto disku un mobilo tālruņu konfiskāciju..

Toreiz prokurors paziņoja, ka trīs dienu reids notika Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā. Ir aizdomas, ka biržas vadītāji starp citiem darbiniekiem ir iztīrījuši naudu no klientu kontiem un pēc tam izmantojuši tos kriptogrāfijas iegādei citās apmaiņas vietās..


Izmeklēšanā iesaistītais prokurors sacīja, ka firmas janvārī ieslēdza radaru, lai veiktu aizdomīgus pārskaitījumus starp bitcoin apmaiņu. Tas bija laiks, kad iesaistījās Finanšu pakalpojumu komisija (FSC).  

Tiek ziņots, ka nelegāli ārvalstu valūtās tiek apmainīti arī aptuveni 637,5 miljardi ASV dolāru, kas vēl vairāk izraisīja kriptovalūtu tirdzniecības aizliegumu, iekļaujot neidentificētus kontus.

Pagājušajā mēnesī Dienvidkorejas prokurori aizturēja četrus vadītājus no divām kriptovalūtu biržām, kurās piedalījās arī Coinnest biržas vadītāji par apsūdzību par piesavināšanos un krāpšanu.

Tātad, Upbit nav pirmā apmaiņa, kas piesaistījusi iestāžu uzmanību. Tomēr, būdams pasaules 3. un Dienvidkorejas lielākais kriptovalūtas biržas, tas kļūst par nozīmīgu lietu.

Upbit apmaiņa: Pārspīlēts ar pretrunām & jautājumiem

Kopš darbības sākuma 2017. gada oktobrī Upbit attēls vēl nav bijis tīrs, tāpat kā decembrī, kriptogrāfijas birža kļuva par strīdu centru, kad tā nepievienojās citām apmaiņām, lai atbalstītu pašregulāciju..  

Šeit vērts ievērot, ka aiz šīs apmaiņas ir Dienvidkorejas interneta gigants Kakao. Upbit ir arī sadarbībā ar citu kriptovalūtas biržu Bittrex, kas arī atrodas zem 10 lielākajām kriptogrāfijas biržām 24 stundu tirdzniecības apjomā ar gandrīz 300 kriptovalūtām, kas norādītas tās platformā..

Pagājušajā gadā apmaiņā bija arī daudz problēmu, piemēram, līdzekļu zaudēšana un darījumu kļūdas. Viens no tā lietotājiem apgalvoja:

“Šī nav servera problēma, bet gan manipulācija. Ja paskatās uz darījumu vēsturi, vienības cena nav pareiza. ”

Kāds cits lietotājs sacīja, ka, iegādājoties 3 miljonus vonu vērtībā, viņš savā seifā saņēma aptuveni 1,8 miljonus laimētu bitkoinu, līdzīga problēma acīmredzot bija arī daudziem citiem lietotājiem. Tomēr Upbit apgalvoja pasūtījumu apjoma pieaugumu, kas bija iemesls BTC tirgus aizkavētajai atspoguļošanai.

Tagad vietējā policija izmeklē apmaiņu par nelikumīgu klientu līdzekļu pārvietošanu uz izpildvaras kontu. Ņemot vērā veidu, kas ir viena no vadošajām kriptogrāfijas biržām, Coinnest izpilddirektors ir arestēts par līdzekļu izkrāpšanu, Upbit būs jāpārbauda un vēl daudz kas cits.

Lai gan varas iestādēm vēl nav jāsniedz savs galīgais ziņojums, ja tiek atklāti pierādījumi par apmaiņu, to varētu uz laiku vai pastāvīgi slēgt.

Tā kā tā ir lielākā Dienvidkorejas kriptogrāfijas birža, ja tā tiks slēgta, sekas varētu būt smagas. Ņemot vērā to, ka tirgus jau ir sarkanā krāsā, šīs ziņas var vēl vairāk ietekmēt cenas negatīvi, tas nozīmē, ka mēs redzēsim lielāku kriptogrāfijas cenu kritumu.

Vai jūs domājat, ka Upbit, par kuru notiek izmeklēšana, tirgū nonāktu smagāk? Vai mūs gaida asinspirts? Dalieties savās domās ar mums!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector