Dr Doom debatēs ar Rodžeru Veru sauc Bitcoin Cash [BCH] par Shitcoin

reklāma Phemex

Amerikāņu ekonomists Nouriel Roubini jeb Dr Doom nesen paziņoja par savu nicinājumu pret Bitcoin Cash (BCH) debates ar kriptovalūtas popularizētāju Rodžeru Veru. Debates bija daļa no šī gada CC foruma – Blockchain un AI Investment Forum Londonā, kurā Dr Doom publiski paziņoja, ka BCH ir “shitcoin”.

 Dr Doom Vs Roger Ver – vai kriptogrāfija ir vērtības krājums, vai nav?

Debašu tēma bija “Vai kriptovalūtas neizdosies vai izdosies?” Roubini sāka atspēkot viedokli, ka kriptovalūtas patiesībā ir valūtas, pamatojot to ar to, ka tās nebija stabila, stabila vērtības krātuve un tāpēc tās nevar izmantot maksājumiem. Preču un pakalpojumu cenu noteikšanai netika izmantots Bitcoin un tūkstošiem citu kriptovalūtu. Viņš arī runāja par Bitcoin mērogojamības trūkumu. Rodžers Vers atbildēja uz Roubini jautājumiem, atgādinot, ka kriptovalūtu tirgus ierobežojums tikai 10 gadu laikā ir pieaudzis par vairāk nekā 200 miljardiem ASV dolāru. Par Roubini punktu par kriptogrāfijas izmantošanu maksājumiem Ver minēja Bitcoin Cash piemēru, kas, pēc viņa teiktā, visā pasaulē varētu bez maksas veikt vairāk nekā 100 darījumus sekundē.

Tomēr Roubini nebija pārliecināts. Lai pamatotu savu viedokli par to, ka kriptogrāfija nav stabils vērtības krājums, viņš atzīmēja, ka Bitcoin bija par 60% zem virsotnes, savukārt Roger Ver’s Bitcoin Cash šogad bija par 95% zemāks par maksimumu, turklāt sakot, ka aktīvi, kuru vērtība zaudēja 95% tikai 12 mēnešos bija joks. Veram tomēr bija līdzība, lai pierādītu, ka pat fiat zaudēja savu vērtību. Viņš minēja Japānas jenas piemēru, sakot, ka šodien 10 000 jenu bija ekvivalenti apmēram 90 USD. Tomēr neilgu laiku viena jena varēja nopirkt unci sudraba. Šodien papīra gabals, kura vērtība bija aptuveni 90 USD, agrāk bija aptuveni 20 000 USD.

Vai kriptogrāfija ir noderīga ģeopolitiskā šoka gadījumā?

Pēc tam debašu moderators norādīja, ka lejupslīdes gadījumā kriptogrāfijas izmantošana pieauga, minot Grieķijas valdības parāda krīzes piemēru. Kā gaidīts, Roubini atteicās atzīt to pašu. Tā vietā viņš teica, ka kriptogrāfijas valūtas izmantošana, kā arī darījumu un lietotāju skaits ir samazinājies kopš visu laiku augstākā līmeņa kriptogrāfijas 2017. gadā. Ver bija ātrs, norādot, ka Roubini “ievāc savus datus”. Kripto izmantošana šodien bija daudz augstāka nekā tas bija pat gadu, pirms tirgus ierobežojums bija sasniedzis 2017. gada ATH.

Tad Dr Doom minēja interneta pieauguma piemēru. Laikā no 1990. līdz 2000. gadam tā bija ieguvusi miljardiem lietotāju un vietņu, kā arī dažas svarīgas lietojumprogrammas, piemēram, e-pasts. Bet ar kriptogrāfiju tas tā nav bijis. Bitcoin oficiāli ir tikai 50 MM lietotāji, un puse no tiem ir miruši. Runājot par DApps, populārākie DApps ir Crypto Kitties, kazino spēles vai Ponzi shēmas. Ver atkal citēja piemēru tam, kā naudas kustība ir parādījusies kā spēcīgākais kriptogrāfijas izmantošanas gadījums – miljoniem lietotāju veic darījumus savā starpā bez jebkādiem šķēršļiem.

McAfee labi ar teroristu aktivitātēm, kas notiek ar viņa apmaiņas palīdzību

Debašu laikā moderators izvirzīja Džona Makafija jauno decentralizēto apmaiņu, kurai nebija nekādu KYC prasību. Viņš dalījās ar to, ka McAfee iepriekšējā sesijā tika vaicāts par viņa viedokli par to, kā viņš justos, ja tiktu notverts terorists, un ir pierādīts, ka viņi ir izmantojuši viņa apmaiņu terora akta izdarīšanai. Uz to Makafijs atbildēja, ka ar viņu viss būs kārtībā. Atbalstot McAfee atbildi, Ver teica, ka ASV dolārs ir valūta, kuru teroristu darbībās izmanto visvairāk, taču tas nenozīmē, ka pasaule pārtrauks izmantot valūtu.

“Jūsu Shitcoin sabruka par 95% gadā” – Roubini to Ver

Debatēs iedziļinājās pareizajā un nepareizajā kriptogrāfijā, Rogeram Veram atkārtojot, ka cilvēkiem jāļauj kontrolēt savu naudu, un Roubini atkal un atkal uzsver, ka tāda finanšu anarhija, par kuru Ver runāja, nekad nav bijusi un nekad nebūtu. Vienā brīdī Roubini bija uzliesmojums, kur viņš teica, ka bija vajadzīgi 100 gadi, lai dolārs sabruktu par 95%, savukārt Roger Ver’s “shitcoin” sabruka gada laikā. Viņš teica –

“[Pagāja] gads, kamēr jūsu shitcoin sabruka par 95%. Tas nav nekā vērts. ”

Sašutušais Roubini arī sacīja, ka Vērs netic valdībai, taču sprāgstvielu pirkšana internetā ir viņa brīvības ideja. Roubini pat personīgi uzbruka Veram, norādot, ka viņš pavadījis laiku cietumā. Vērs izmantoja šo punktu savā labā un norādīja, ka Roubini zaudēja argumentu, jo viņš sāka “uzbrukt personai, nevis šeit esošajiem argumentiem”.

Bitcoin nav decentralizēts, bet tradicionālā finanšu sistēma ir – Roubini

Debates pārcēlās uz centralizācijas un decentralizācijas tēmu. Roubini iebilda, ka tradicionālā finanšu sistēma tika decentralizēta, jo tās kontrolē bija iesaistīti tūkstošiem finanšu iestāžu un simtiem banku un valūtu, turpretī Bitcoin tika centralizēts, jo 80% kalnrūpniecības bija dažu roku un 99% kriptonauda apmaiņas kontrolē. tika centralizēti. Uz to Ver teica, ka decentralizācija nav galvenais arguments par labu kriptovalūtām un tās vienīgais mērķis ir padarīt kriptovalūtu izturīgu pret cenzūru.

Debates noslēdzās ar auditorijas jautājumiem, un šajā ziņā nepārprotams uzvarētājs bija Rodžers Vers, kurš atbalstīja kriptovalūtas viņu piedāvātās finanšu brīvības dēļ..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me