De-konstruēšana visu mītu un FUD ap Bitcoin Double-Spend un Inflation

reklāma Phemex

Nē!! Bitcoin “DOUBLE-SPEND” nekad nav noticis !! Bitcoin blokķēde darbojas tikpat normāli un tieši tā, kā tam vajadzētu būt !! Nu, lai ņemtu to kopsavilkumu, apskatīsim pēdējo dienu notikumus un secīgi tos konstruēsim. Bitcoin (BTC) cena pēdējās trīs / četrās dienās ir ievērojami koriģēta, dažas stundas atpakaļ nedaudz pazeminoties nedaudz zem $ 30 000. Tomēr BTC tagad ir atkāpies un šobrīd tirgo 30 440 USD līmenī ar tirgus ierobežojumu 569 miljardu USD apmērā.

Kas ir Bitcoin Double-Spend FUD All About?

Kā mēs ziņojām, pēdējās dienās Grayscale ir veikusi lielu institucionālo BTC uzkrāšanos. No otras puses, tirgotāji nolēma Bitcoin HOLDing ar vienlaicīgu vaļu kontu pieaugumu. Ja šīs nav bullish pazīmes, BTC piedāvājums biržās ir samazinājies līdz zemākajam līmenim gadu laikā.

Bet kāpēc tad Bitcoin cena nepārtraukti krītas? Nu, ap Bitcoin dubultu tēriņu un inflāciju ir peldējis FUD. Tā kā tas notika, Bitmex Research ziņoja par Bitcoin “divreiz iztērētu mēģinājumu”, kas veicināja visu FUD tirgū. Nu, tas bija pietiekami, lai radītu neprātu un novestu pie pārdošanas jautrības investoru vidū.

Bet populāras personības no kriptovalūtas telpas: Bitcoin evaņģēlists Andreas Antonopoulos un CoinMetrics izpilddirektors Lūkass Nazzi ir nācis klajā ar taisnīgu un taisnīgu skaidrojumu tam pašam. Apskatīsim, kas patiesībā notika.

  • 18. janvārī lietotājs pārraidīja darījumu ar zemām maksām, un kalnrači to atstāja neskartu, jo viņiem bija izdevīgākas iespējas. Šādā gadījumā raidorganizācijai ir divas iespējas: 1) gaidīt maksu pazemināšanos; 2) palielināt maksu, informējot kalnračus.
  • Tagad jau apraidīta darījuma gadījumā lietotājs var palielināt maksu par RBF (Replace-by-Fee) darījumu. RBF ir tikai sākotnējā darījuma kopija, bet ar lielāku maksu un skaidru norādījumu apstrādāt jauno darījumu.
  • Tātad, kad kalnrači nereaģēja uz sākotnējo apraides darījumu, nākamajā dienā 19. dienā lietotājs izdeva pirmo RBF, bet tikai ar nelielu maksas palielinājumu. Kalnrači to atkal ignorēja, un darījums atkal bija iestrēdzis. Tātad pēc dažām stundām raidorganizācija izsniedza otro RBF ar pietiekami augstām maksām.
  • Tātad sākotnējā raidorganizācija kopumā veica trīs darījumus: 1) 18. decembris 22:11 UTC (1 sat / b) 2) 19. decembris 21:22 UTC (9,4 sat / b) 3) 20. decembra 00:32 UTC (14,3 sat / b)
  • Kā skaidro Lūkass Nazzi: “Ap pulksten 1:18 blokķēde sadalījās 2 versijās, kas ir pilnīgi normāla parādība; būtiska daļa no tā, kā darbojas Bitcoin. Kad tas notiek (1 + reizes mēnesī), kalnračiem ir jāpiedalās vienā notikumu versijā, kas bieži aizņem apmēram 1 bloku jeb 10 minūtes ”.
  • Interesanti, ka brīdī, kad lietotājs izdeva otro RBF (t.i., trešo darījumu), kalnraču cena samazinājās un ķēde jau bija sadalīta. Notika tā, ka viens kalnračs izvēlējās pirmo darījumu ar zemāku maksu, bet otrs – trešo. Ņemiet vērā, ka RBF nav obligāti, un tie dod kalnračiem izvēlēties darījumu pēc savas izvēles. Šajā gadījumā tas izskatījās pēc Bitcoin “double-tērēt” jeb bitcoin inflācijas. Tomēr tas ir ļoti normāls notikums.
  • Ķēde tika sadalīta par vienu bloku, kas bija normāli, tomēr tikai kalnrači, kas pieņēma zemākas maksas darījumu, galu galā ieguva darījumu. Tātad, lai gan tam pašam darījumam bija dažādas versijas, galu galā tika pieņemts tikai viens. Vēlreiz visu pateicību Lūkasam par šo brīnišķīgo paskaidrojumu.

Kā saka Andreas Antonopolous, tas ir precīzi izskaidrots Bitcoin bībelē jeb Satoshi baltrakstā.

Tas ir aprakstīts Satoshi baltrakstā 8. lpp. Patiesībā tas ir vienīgais matemātikas vienādojums dokumentā, un tas apraksta atkārtotas organizācijas varbūtības samazināšanos, parādot, kāpēc "6 apstiprinājumi", kaut arī patvaļīgi izvēlēta, ir labs pamats, lai uzskatītu darījumu par pabeigtu

14 /

– Andreass M. Antonopuls (@aantonop) 2021. gada 21. janvāris

Interesanti, ka dažas publikācijas, kas nepatiesi atspoguļoja visu notikumu, mēģināja vainot BitMex par ziņošanu par Bitcoin “dubulto tēriņu mēģinājumu”. BitMex ir izdevis skaidrojumu un apkopojis visus transaktonus.

Kas attiecas uz vakardienas * iespējamiem * Bitcoin dubultajiem tēriņiem, kas tika atrisināti pēc viena bloka, mēs esam apkopojuši darījumus zemāk esošajā attēlā, lai jūs paši varētu izlemt, kas var būt noticis

Attēlu no darba modificēja @ 0xB10C https://t.co/V56scTQw5Q pic.twitter.com/W2lPYGZxvb

– BitMEX Research (@BitMEXResearch) 2021. gada 21. janvāris

Andreas Antonopoulos ir nonācis BitMex glābšanā, nomelnot tos, kuri vainoja platformu par ziņošanu par stāstu. Viņš raksta:

“BitMEX ar savu noderīgo uzraudzības rīku pareizi ziņoja par Bitcoin dubultu tēriņu mēģinājumu. Bezatbildīgi reportieri to paņēma un pievienoja dezinformāciju. Tas nav BitMex, pārtrauciet šaut nevainīgo kurjeru. ”

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me