CryptoBuzz: Kāpēc Bitcoin, Ethereum un XRP pulcēsies, neskatoties uz Covid-19 vadīto lejupslīdi?

reklāma Phemex

Bitcoin un kriptogrāfijā ir kaut kas īpašs. Pirmkārt, tas neprasa valdības iejaukšanos un Brrrr, lai kuģis nostabilizētos. Kad USD strauji pieauga – strauji palielinājās jaunās valūtas un īslaicīgi – Bitcoin, pasaules vērtīgākajam digitālajam aktīvam bija nepieciešamas tikai aptuveni 40 dienas, lai atceltu vienas dienas zaudējumus 12. martā..

Kopā ar Ethereum (ETH) un Ripple (XRP) trīs galvenie digitālie aktīvi pagājušajā nedēļā ir palielinājušies par aptuveni 15 procentiem, atbrīvojot galvenos pretestības šķēršļus un veicinot FOMO.

Tas varētu būt saistīts ar Bitcoin uz pusi un gaidāmo uguņošanu – kas, ja vēsture noved, ielej aukstu ūdeni tirgotāju pamatojumam, vai tuvojošais ETH 2.0 mainnet palaišana, kas nostiprina ETH buļļus, un arvien vairāk Ripple partneru, bet ir vairāk nekā tas, kas atbilst acs.

1. Stablecoīnu pieaugums un, iespējams, injekcija Bitcoin

Aiz Bitcoin atdzimšanas un 15 procentu pieauguma pēdējā nedēļā ir tirdzniecības sabiedrības cerības. Bitcoin samazināšana uz pusi ir milzīga, un ar izmešu šoku uz kartēm rezultātā radies piedāvājums, pastāvīgi pieprasot, visticamāk, paaugstinās cenas.

Bet tas attiecas arī uz Bitcoin raksturīgajām īpašībām, kas to novieto priekšā reizes. Pasaule kļūst arvien neskaidrāka, un, iejaucoties centrālajām bankām, fiat spējas tiek apūdeņotas. Pāreju uz kriptogrāfiju var novērtēt ar naudas plūsmu uz stablecēm, kas pēdējo sešu mēnešu laikā ir divkāršojusies no $ 4,6 miljardiem līdz USD 9 miljardiem.

Šķiet, ka institucionālie tirgotāji ir labā stāvoklī, lai noķertu vaļīgo šķembu un papildinātu viņu ilgas. Tā kā stablecoīni darbojas kā kanāli kriptogrāfijas pasaulei, uzkrāšanās atklāj telpas uzticību, faktoru, kas stimulē prasības un līdz ar to arī Bitcoin buļļus.

Tāpat kā STABLECOIN-INDEX tagad kliedz, ka gudra nauda ir labāka nekā jebkad agrāk, lai noķertu visus zaudētos žetonus aka. vājas rokas, kas pārdotu BTC starp šeit un $ 20k.

Pēdējo 6 mēnešu laikā visu stablecoins tirgus ierobežojums burtiski dubultojās, sākot no $ 4.6B līdz $ 9B pic.twitter.com/OLfFUlSX1F

– BTC laika ceļotājs (@BTCTimeTraveler) 2020. gada 28. aprīlis

2. Ethereum 2.0 solījums un tīkla pilnīga decentralizācija

No otras puses, Ethereum buļļi ir arī dinamiski. Korelācija starp BTC un ETH varētu izskaidrot sūkni, taču ir arī citi būtiski iemesli.


ETH 2.0 mainnet palaišana pēc ģenēzes bloka apstiprināšanas Topaz TestNet neapšaubāmi ir uzticības avots.

Ja Ethereum to izjauks, tas nostiprinās saiti ap vainagu kā viedo līgumu slēgšanas līderis. Tomēr parādās citas detaļas, ka Ethereum no darba pierādīšanas viedokļa ir gandrīz tikpat decentralizēts kā Bitcoin.

8/109

10 lielākie Bitcoin turētāji: 10,54 miljoni BTC (57,44%)

Ethereum 10k īpašnieki: 57,2 miljoni ETH (56,70%)

Pamatojoties uz atsevišķiem īpašniekiem, Ethereum tiek izplatīts tikpat daudz kā Bitcoin. pic.twitter.com/sMv43fkNMg

– Ādams Kočrans (@ AdamScochran) 2020. gada 29. aprīlis

Ja Topaz TestNet var izmantot par pamatu, Ethereum arī tiks decentralizēts, tiklīdz tiks ieviests likmju pierādījums, jo abonējuši vairāk nekā 22 000 validatoru.

#MondayNumber: 22 000@ethereum 2.0 testnet tika palaists 16. aprīlī un četru dienu laikā pulcēja vairāk nekā 18 000 validatoru. Testa tīklā tagad ir aptuveni 22 000. Ethereum 2.0 ir paredzēts Ethereum tīkla jaunināšanai, ieskaitot apliecinājumu par spēles protokolu⚡️ pic.twitter.com/WV6WfxioH8

– Blockchain.io (@blockchainio) 2020. gada 27. aprīlis

3. Binance, Ripple Foothold Dienvidaustrumāzijā

Tikmēr XRP tirgotāju apātija, šķiet, ir beigusies. Nepilnu divu mēnešu laikā pēc tam, kad tika sasniegts 2020. gada zemākais līmenis – 10 centi, cenas ir vairāk nekā divkāršojušās līdz 21 centam. Vietnes likmes. Tehniski pastāv iespēja, ka vairāk tirgotāju ielej un nopērk kritumus, jo marta sākuma zaudējumi arī ir mainīti.

Labākajā pusē ir neapstiprināti ziņojumi par Binance, kas pārskaitījumiem XRPL virsgrāmatu izmanto, pārsvarā parādoties divus gadus pēc tam, kad tā pirmo reizi tika uzlikta.

Pašlaik tiek spekulēts, ka Binance darbosies ar XRP Ledger (Katherine Coley padomi)

Es to ievietoju, lai sabiedrība varētu izmeklēt ??

Turi acis vaļā

– Nododamais bullis (@thebearablebull) 2020. gada 29. aprīlis

Turklāt Binance, izmantojot Binance KR, atrodas DA Āzijā, kas ir Ripple kontaktpunkts. Ripple ir sadarbojusies arī ar trim Dienvidkorejas naudas pārvedumu firmām. Jebkura veida koalīcija vai XRP, kas tiek iekļauta Binance KR sarakstā, galu galā var radīt stabilu pamatu partnerībai.

#Binance lai palaistu korejiešu valodu # Kriptogrāfija Apmaiņa Binance Cloud

Binance ienāk Dienvidkorejas tirgū, nenovēršami izlaižot Binance KR – pirmo Binance Cloud risinājuma globālo lietojumu, kas tika prezentēts pagājušajā mēnesī.https://t.co/ifHkFHxjls

– Binance (@ binance) 2020. gada 31. marts

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector