Crypto Flashback 2018 – ICO kritums, cenas kritās, bet kriptogrāfijas nozare stāv spēcīgāka nekā jebkad agrāk

reklāma Phemex

2018. gads bija realitātes pārbaudes gads. Visa ažiotāža, visas jaunās virsotnes un nereālās prognozes apstājās, kad tirgi sāka kristies. Bet šī asiņojošā tirgus fona apstākļos bija vērojama reāla fundamentāla izaugsme. Uzņēmumi pieauga, vispiemērotākie izdzīvoja, bet vājie tika pārtraukti, un tagad posms ir paredzēts 2019. gadam. Lolosim kāpumus un kritumus, kas padarīja 2018. gadu par #BUIDL kriptogrāfijas nozarē.

2018. gada janvāris

Janvāris sākās ar uzviju, jo BTCC paziņoja par Honkongā bāzēta Blockchain ieguldījumu fonda iegādi. Regulatori Zviedrijā sāka domāt par savas valsts kriptovalūtu e-Krona, kamēr viņu Indijas kolēģi izdeva nodokļu paziņojumus kriptogrāfijas tirgotājiem. Attiecībā uz projektiem IOTA saskārās ar USD 4 miljonu uzlaušanu, radot bažas par drošību projektā

2018. gada februāris

Vairāk izmantošanas gadījumu un vairāk bailes no tradicionālās finanšu un tehnoloģiju pasaules kriptonauda. Kamēr Islande sāka domāt par kriptogrāfijas ieguves rūpniecības aplikšanu ar nodokļiem, Volkswagen un Porsche ienāca blokķēdes nozarē. Apmaiņai Coinbase un Bitfinex sāka izmantot Segwit Bitcoin atjauninājumu. Tradicionālā tehnoloģiju un finanšu pasaule joprojām neatbalstīja topošo “naudu”, kad Ķīnas Baidu un Weibo velk virknes kriptogrāfijas reklāmām, savukārt Amerikas Banka paziņoja, ka kriptonauda ir arvien lielāks drauds bankām

2018. gada marts

Ievadiet martu, un pozitīvo ziņu plūsma sākas ar Paypal, iesniedzot patentu ātrākam kriptogrāfijas maksājumam. Ķīnā PBOC paziņoja par Ķīnas digitālo valūtu ar nosaukumu “DCEP”. Globālā rietumu pusē Ripple sadarbojās ar Hyperledger blockchain konsorciju, savukārt Tenesī pieņēma likumprojektu par blockchain un viedā līguma legalizēšanu. Marts arī redzēja, ka Facebook saskaras ar datu pārkāpumiem, un zvans uz blokķēdes tehnoloģijām kļuva skaļāks.

2018. gada aprīlis

Aprīlis pats nopirka virves vilkšanu starp regulatoriem. Dažas valstis iepirka normatīvos aktus par labu, citas vienkārši pavilka stīgas tālāk. Atbalstot, Austrālija noteica jaunus AML / CTF noteikumus kriptogrāfijas apmaiņai, savukārt Francija samazināja kriptogrāfijas nodokli līdz 19%. Pret kriptām, Irānas un Indijas centrālās bankas, bet kriptovalūtas lietošanas aizliegums. Kamēr Irānai bija pilnīgs aizliegums, Indijas centrālā banka aizliedza bankām palīdzēt kripto darījumos Indijā. Aprīlī Yahoo Japan arī nopirka 40% Japānas kriptovalūtas biržas BitArg daļu

2018. gada maijs

Jau četri mēneši gadā, un Bitcoin lietošanas gadījums sāka palielināties. Floridas valdības iestādes sāka pieņemt nodokļus, izmantojot BTC un BCH, savukārt Prāga, Čehijas Republikā, uzstādīja Bitcoin bankomātus, lai kriptonauda tiktu izplatīta koplietošanā. Regulatori visā pasaulē joprojām palika skeptiski attiecībā pret kriptonauda, ​​jo Japānas FSA lūdza kriptogrāfijas apmaiņu izņemt no tirgus ZCash, Monero un Dash un Zimbabves Centrālā banka aizliedza kriptonauda. Ethereum turpināja lietot #BUIDL, jo tas izlaida Casper protokola atjauninājumu.

 2018. gada jūnijs

Līdz ar jūniju vairāk parastajiem uzņēmumiem sāka izmantot kriptogrāfijas. NASDAQ Powered DX Exchange paziņoja par uzsākšanu ar Top Coins, savukārt Akon uzsāka savu AKoin, lai izveidotu futūristisku pilsētu. Projektiem Ķīnas valdība EOS novērtēja kā labāko blokķēdi, savukārt Tether mēģināja notīrīt savu pamatu, izlaižot ziņojumu par USD rezervēm.

2018. gada jūlijs

Kad ienāca jūlijs, Indijas banku regulators pastiprināja banku blokādi attiecībā uz kriptogrāfijas uzņēmējdarbību, kuras rezultātā Zebpay bija jāatspējo fiat noguldījumi un izņemšana. Taizeme savukārt pieņēma divus ārkārtas rīkojumus kā tās legalizētās kriptovalūtas. Kamēr valstīm bija savs viedoklis par kriptām, starptautisku organizāciju, G20 pieņēma Finanšu stabilitātes padomes ieteikumu par kriptogrāfijas aktīviem. Projektiem Litecoin integrējās ar HTC Exodus, savukārt Vitalik, atbalstot DEX, centralizēto apmaiņu sauca par “Burn in Hell”.

2018. gada augusts

Līdz ar augusta ienākšanu visas acis pievērsās SEC un Bitcoin ETF. Kaut arī SEC pievīla kriptogrāfijas entuziastus, atkal noraidot ETF, centieni panākt institucionālo naudu turpinājās. Arī CBOE šoreiz bija diezgan optimistiska par ETF robežas šķērsošanu, taču viss neizdevās auglīgs. Kamēr Rietumos viss ritēja kņada un burzma, Ķīna atkal aizliedza kriptogrāfiju. Starp projektiem sarunas par XRP drošību vai turpināšanu netiek turpinātas ar Džozefu Lubinu, apgalvojot, ka XRP vispār nav blokķēdes tehnoloģija.

2018. gada septembris

Indijas regulatoru bloķētajai spēlei bija pirmā nelaime, kad Zebpay pārtrauca savu darbību, jo tā nevarēja izturēt bez fiat atbalsta. Nedaudz pesimisma nopirka Vitaliks, kad viņš pieminēja, ka kriptogrāfijā nav 1000x pieauguma vietas, bet Goldman ierindojās pozitīvi, paziņojot, ka strādā pie Bitcoin atvasinājumiem. XRP debates turpinājās, BIS aicinot XRP centralizēt. Ķīnā Bitmains paziņoja par plāniem kļūt par publisku.

2018. gada oktobris

Oktobris nodrošina atbalstu no Džeka Ma un Elona Muska. Kaut arī Ma uzskata, ka es bitcoīns un blokķēde varētu būt galvenie ziedotāju sabiedrības ieguldītāji, Muska garlaicīgais uzņēmums sāk pieņemt BTC, LTC, BCH un ETH. Tims Drapers neparasti prognozē Bitcoin mērķauditorijas atlasi, lai sasniegtu USD 250000 līdz 2022. gadam, kamēr Tron sāk palielināt savu MainNet.

2019. gada novembris

Ir vajadzīgs gandrīz gads kopš visu laiku augstākā līmeņa, lai Volstrīta Bitcoin tiktu atzīta par “Asset Class”, taču Jay Clayton no SEC turpina savu nostāju, sakot, ka komisija atbalstītu BTC ETF tikai tad, ja tiek risinātas tirgus manipulācijas. BCH kļūst grūti sazarots visdramatiskākajā veidā, kad Bitcoin Cash ABC pārspēj Bitcoin Cash SV, izrādoties dominējošā ķēde no abām. Dienvidamerikā pieaugot pieņemšanai, Bitcoin Trading vietējo bitkoīnu apjoms sasniedz visu laiku augstāko līmeni Čīlē, Argentīnā, Kolumbijā un Venecuēlā, savukārt Eiropā Šveice uzsāk pirmo kriptogrāfijas ETP.

2018. gada decembris

Gada beigas tuvojas BTC, sasniedzot gada zemāko līmeni USD 3000 un Ethereum zaudējot 90% no savas vērtības, jo tā sasniedza visu laiku augstāko līmeni. Ir cerība un pozitīvums, ka 2019. gads ir labāks. Binance plāno uzsākt savu pirmo DEX, kamēr Facebook turpina pieņemt darbā bloku ķēdes pozīcijas. Arī nozare kļūst tīrāka, jo Mt Gox izpilddirektors iegūst 10 gadu termiņu.

Šeit mēs nonākam līdz 2018. gada beigām. Ceru, ka 2019 kriptogrāfijas nozarē ir vairāk pusdienu, satraukuma un jā dominējošā stāvokļa..

Vai 2019. gads būs labāks no kriptogrāfijas? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me