Coinbase atzinīgi vērtē Ņujorkas virtuālo tirgu integritātes ziņojumu, bet atspēko secinājumus

reklāma Phemex

48 stundu laikā pēc Ņujorkas Valsts prokuratūras (“OAG”) Coinbase izdotā Ņujorkas virtuālo tirgu integritātes ziņojuma kriptovalūtas birža atzinīgi novērtēja ziņojumu, bet atspēkoja dažus secinājumus..

Coinnbase uzskata, ka ziņojums nepatiesi atspoguļo faktus

Ziņojumā, kas izveidots pēc tam, kad tika apkopota informācija no 9 ievērojamām biržām, kas darbojas Ņujorkas reģionā, secināts, ka vairākas kriptovalūtu biržas, kuras tā izmeklēja, ir neaizsargātas pret tirgus manipulācijām, ir izraisījis nozares dalībnieku pretreakciju. Par konkrētu komentāru ziņojumā attiecībā uz Coinbase bija

“Coinbase atklāja, ka gandrīz 20 procenti no izpildītā apjoma tās platformā bija attiecināmi uz pašas veikto tirdzniecību.”

Šis komentārs nav veicies ar Coinbase un publicētajā emuāra ziņā Coinbase galvenais politikas virsnieks Maiks Lempress rakstīja, ka OAG apgalvojumi ziņojumā ir noveduši pie maldīgas biržas biznesa atspoguļošanas plašsaziņas līdzekļos.

Atbildot tieši uz komentāru, Lempres paskaidroja, ka Coinbase “netirgo uzņēmuma labā ar īpašumtiesībām”. Viņš turpinājās:

“Kad Coinbase veic šos darījumus, tas tiek darīts Coinbase Consumer klientu, nevis pašas vārdā.”

Lempres arī paskaidroja, ka 20 procentu skaitlis atspoguļo patērētāja virzītu apjomu Coinbase Consumer – pakalpojumā, kas izpilda lietotāju pasūtījumus ar savu apmaiņu, atšķirībā no tā, kas ziņojumā tika aprakstīts kā “pašpārdošana”.

Džesijs Pauels, dibinātājs ASV bāzētajai Kraken apmaiņai, kuru OAG nosauca par iespējamu valsts likumu pārkāpumu, izsauca dusmas tviterī, raksturojot vidi Ņujorkā kopumā kā “ļaunprātīgu”.

NY ir tas ļaunprātīgais, kontrolējošais bijušais, ar kuru jūs izšķīrāties pirms 3 gadiem, bet viņi turpina tevi vajāt, metot ēnu jūsu jaunajām attiecībām, nespējot pieņemt, ka esat laimīgi pārcēlies un jums labāk bez viņiem. #tiec tam pāri https://t.co/DC5S1WyRnp

– Jesse Powell (@jespow) 2018. gada 19. septembris


Ēriks Voorhees, ShapeShift izpilddirektors, komentēja Pauela tvītu

Un šķiet, ka šāda veida cilvēki nekad neapzinās, ka viņu uzvedība ir novedusi pie sabrukuma … NY zaudēs savu pozīciju pasaules finanšu priekšgalā, ja tā drīz nemainīsies. Tā turpināt @jespow https://t.co/74CVAfivis

– Ēriks Voorheess (@ErikVoorhees) 2018. gada 19. septembris

Lasiet arī: Bitcoin ETF Exclusive: Trump ieceļ Pro-Crypto SEC komisāru, kamēr Coinbase plāno Bitcoin ETF

Ziņojumu atzīšana par šokējošu

Ziņojumā bija arī norādīts, ka kriptonauda ir Bitstamp, itBit un Kraken, kas palīdz CME Group Inc. Bitcoin nākotnes tirgum. Regulators savā secinājumā ir secinājis, ka Bitstamp un itBit nav oficiālas politikas, lai apkarotu tirgus manipulācijas, savukārt Kraken kopā ar Binance, Gate.io un Huobi apgalvoja, ka tie nedarbojas Ņujorkā un tāpēc atteicās piedalīties ģenerālprokurora pārskats.

Jo īpaši ziņojumā teikts, ka Binance, Gate.io un Kraken tika nosūtīti uz štata Finanšu pakalpojumu departamentu pēc izmeklēšanas, vai šīs biržas darbojas Ņujorkā. Tika izmeklēta arī ceturtā apmaiņa, Huobi, bet tā netika norādīta.

Ņujorkas štata ģenerālprokurora birojs atklāja, ka dažas biržas varēja kvantitatīvi noteikt, cik liela tirdzniecības aktivitāte viņu platformās ir bijusi viņu pašu darbība. Circle teica, ka tas ir atbildīgs par mazāk nekā 1 procentu no Poloniex tirdzniecības apjoma, savukārt BitFlyer USA savā platformā veic aptuveni 10 procentus no darījumiem.

Ziņojumā arī atzīmēts, ka, lai gan lielākajā daļā biržu tiek izmantotas klientam zināmas procedūras, Bitfinex un Tidex to nedara, “lai sāktu virtuālo valūtu tirdzniecību, ir vajadzīga nedaudz vairāk kā e-pasta adrese”. Tomēr ziņojumā netika sniegts komentārs par juridiskiem jautājumiem, ko tas varētu izraisīt.

Tā kā Coinbase ir pirmā apmaiņas dalībniece, kas precizē savu nostāju attiecībā uz ziņojumu, mēs varam sagaidīt, ka arī otra nāk klajā un paziņo savu viedokli vai īsteno korektīvos pasākumus, kā norādīts ziņojumā..

Vai citas apmaiņas būs tīras vai pat pastiprinās to politiku, lai pretotos šajā ziņojumā izvirzītajām pretenzijām? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector