Coinbase atjauno saraksta normas, jo tas paver durvis simtiem altkoīnu

reklāma Phemex

Coinbase ir viena no lielākajām kriptogrāfijas biržām, kāpēc tad tai ir tikai pieci uzskaitītie aktīvi? Šis ir jautājums, kas ir ienācis prātā ikvienam cilvēkam, kurš ir tirgojis kriptogrāfiju. Nu, tas drīz mainīsies, jo Coinbase ir atjaunojusi savu iekļaušanas politiku, kas tagad ļauj projektiem iesniegt savas kriptovalūtas novērtēšanai saskaņā ar uzņēmuma digitālo aktīvu sistēmu.

Saraksti jāveic saskaņā ar jurisdikciju

Coinbase kā daļu no pārskatītajām vadlīnijām koplietoja tiešsaistes veidlapu, kas jāiesniedz projektiem, kuri vēlas sevi iekļaut Coinbase. Veidlapa dziļi iegremdējas projekta detaļās, uzdodot vairākus ar projektu saistītus jautājumus, kas dod mums priekšstatu, ka, lai arī durvis ir atvērtas visiem, vērtēšanas process nebūs vieglāks. Turklāt, ja projekts tiek atlasīts iesniegšanas procesā, saraksts tiks pievienots atkarībā no jurisdikcijas, jo Coinbase nevēlas aprobežoties tikai ar tiem aktīviem, kas atbilst ASV noteikumiem. Papildinājums tiks veikts, pamatojoties uz konkrēta reģiona normatīvo regulējumu.

Tiek uzskatīts, ka Coinbase to dara, lai iepriecinātu savus klientus, kuri platformā pieprasījuši vairāk aktīvu, kā arī palielināt biržas konkurētspēju salīdzinājumā ar citām ārvalstu biržām..

Dens Romero, Coinbase Consumer viceprezidents un ģenerālmenedžeris, par to paziņoja CNBC raidījumā “Ātra nauda” un tika citēts, sakot

“Galu galā kriptogrāfija ir globāla parādība. Jums ir programmatūras izstrādātāji un uzņēmēji visā pasaulē, kas veido produktus virs kriptogrāfijas, un tas paver daudzus izmantošanas gadījumus, īpaši jaunajos tirgos. Es domāju, ka mums kā uzņēmumam ir jāpāriet uz globālāku perspektīvu, ”

“Tā reaģē uz klientu vēlmēm. Pievienojot vairāk aktīvu, klienti mums tieši saka. Tātad, galu galā, pievienojot vairāk aktīvu, mēs palielināsim uzticību un padarīsim platformu viegli lietojamu klientiem, ”sacīja Romero..

Pēc jautājuma par konkurenci Romero sacīja

“Ir dažas ļoti kvalitatīvas, globālas apmaiņas, kuras jūs redzēsiet nākamajos mēnešos, pievienojot vairāk aktīvu, būsim konkurētspējīgāki,”

Coinbase CTO Balaji Srinivasan arī citēja, paužot savu viedokli par to pašu, daži plašsaziņas līdzekļi, kur viņš teica

“Satoshi un Vitalik [Buterin] nebija Coinbase klienti. Bet visi topošie un pašreizējie aktīvu veidotāji un izstrādātāji ir. Tāpēc mēs it kā kļūstam par divpusēju tirgu. “

Lasiet arī: Coinbase atzinīgi vērtē Ņujorkas virtuālo tirgu integritātes ziņojumu, bet atspēko secinājumus


Coinbase saraksts – digitālo aktīvu infrastruktūras projekta etalons

Coinbase ir pazīstama ar savu stingrību, un tai ir viens no visgrūtākajiem vērtēšanas procesiem sarakstā. Tas ir iemesls, kāpēc Coinbase paziņo par noteiktu aktīvu iekļaušanu sarakstā, tā cena vienkārši pieaug. Kā piemēru var minēt, kad, piemēram, Coinbase 2017. gada maija sākumā integrēja Litecoin savās tirdzniecības sistēmās, tas izraisīja tūlītēju LTC darījumu apjoma un cenas pieaugumu. Sākot ar tirdzniecību 24,20 USD (indekss) 4. maijā, tā cena pieauga līdz 48,40 USD 18. jūnijā, kas ir 98,43% lēciens mazāk nekā 6 nedēļās.

Tas ir tāpēc, ka blokķēdes projektam ir jāiziet izsmeļošs pārskatīšanas process, kurā ir iekļauti vairāki posmi, tostarp;

  • sākotnējā pārskatīšana, ko veica Coinbase iekšējā aktīvu atlases komiteja.
  • juridiskā un riska pārskatīšanas fāze.
  • apstiprināšanas procesu no Coinbase izpildkomitejas.
  • īpašs kodeksa un inženiertehnisko iekārtu novērtējums.
  • un aktīva likviditātes iespēju, cenu stabilitātes un finanšu rādītāju galīgais novērtējums.

Aktīvu atlases komitejas locekļi ievēro arī stingras konfidencialitātes saistības un protokolu, kas saistīts ar sabiedrības informācijas atklāšanu un tirdzniecības darbību.

Šī stingrība un izsmeļošais process ir padarījis Coinbase par globālu digitālo aktīvu etalonu, lai pierādītu savus akreditācijas datus un iegūtu galīgo sarakstu, kas paver durvis miljoniem klientu, kas darbojas Coinbase.  

Lai gan jaunie likumi nepazeminās stingrību un izsmeļošo atlases procesu Coinbase, tas noteikti atvieglo pirmo soli, jo tagad projekti var vērsties pie Coinbase nekā Coinbase tos izvēlēties un izvēlēties. Tam noteikti vajadzētu gūt labumu daudziem projektiem, kas ir ticami un ir pelnījuši sarakstu.

Vai līdz 2018. gada decembrim mēs redzēsim jaunu sarakstu Coinbase? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector