Citigroup uzlauž kriptogrāfisko kodu institucionālajiem ieguldījumiem kriptovalūtās

reklāma Phemex

Ar tādu popularitāti un nākotnes kriptogrāfiju, šķiet, iestādes izaicinoši ir ieinteresētas ieguldīt. Vienīgais šķērslis ir tas, kā un kad var sākt plūst šī milzīgā summa – atbilde, ko gaida katrs kriptogrāfijas entuziasts. Kamēr visi gaida, kad ienāks Bitcoin ETF, Citigroup, šķiet, ir uzlauzis kodu, lai šo naudu ienestu kriptogrāfijas tirgos.

Digitālo aktīvu saņemšana: Citi veids, kā piesaistīt institucionālos līdzekļus kriptotipām

Ņujorkā bāzētā banka Citi ir izdomājusi, iespējams, vistiešāko veidu, kā ieguldīt kriptovalūtās, tās faktiski nepiederot, uzskata cilvēki, kuri zina par plāniem. Šādā veidā struktūra kriptovalūtas ievietotu esošajos regulatīvajos režīmos un dotu lieliem Volstrītas investoriem, piemēram, aktīvu pārvaldniekiem un riska ieguldījumu fondiem, mazāk riskantu ieguldījumu veidu jaunajā aktīvu klasē.

Citi ir izstrādājis instrumentu, ko sauc par digitālo aktīvu kvīti vai DAR. Tas darbojas līdzīgi kā Amerikas depozitārija kvīts vai ADR, kas pastāv jau gadu desmitiem, lai dotu ASV investoriem iespēju iegūt ārvalstu akcijas, kuras citādi netirgo ASV biržās. Ārvalstu krājumus glabā banka, kas pēc tam izsniedz depozitārija kvīti.

Šajā gadījumā kriptovalūtu glabā turētājbanka, un DAR izsniedz Citigroup, sacīja cilvēki. Banka uzmanīgi informēs Depozitārija trastu & Clearing Corp, Volstrītas starpnieks, kas nodrošina klīringa un norēķinu pakalpojumus, tiklīdz tam ir izsniegta kvīts, sacīja viens no cilvēkiem. Tas piešķir svarīgu leģitimitātes slāni un dod ieguldītājiem iespēju izsekot ieguldījumiem jau pazīstamā sistēmā, piebilda persona.

Šīs ziņas ir atstājušas lielu entuziasmu kriptogrāfijas sekotājos un investoros. Pat Džozefs Jangs tvītoja to pašu teicienu

“Institucionālās infrastruktūras uzlabošana (Coinbase, Goldman, Citigroup) ir izšķiroša, lai kriptogrāfijai piesaistītu milzīgas kapitāla summas.”

Citigroup ir 175 miljardi USD, kas ir jaunākā banka, kas piedāvā kriptogrāfijas glabāšanas risinājumu, Business Insider un @fintechfrank Ziņot.

Institucionālās infrastruktūras uzlabošana (Coinbase, Goldman, Citigroup) ir izšķiroša, lai kriptogrāfijai piesaistītu milzīgas kapitāla summas.https://t.co/jhJyum09ZV

– Džozefs Jangs (@iamjosephyoung) 2018. gada 10. septembris

Lasiet arī: Institucionālo interešu pārrāvums pie šuvēm, Bitcoin & Altkoīni izvelk sarkano paklāju


Institucionālā nauda, ​​kas gaida ienākšanu kriptos

Kriptovalūtu tirgotāji pusgadu cerēja uz institucionālās naudas iekļaušanu, cerot uzlabot savus potenciālos ienākumus ar jaunām fiat iespējām. Katra ziņa, kas atbalsta institucionālās naudas ienākšanu kriptovalūtās, aizved tirgu augstāk. Lai arī šādas ziņas īslaicīgi palielina cenas, visiem joprojām ir dilemma, kāpēc gan tas prasa tik ilgu laiku, lai ienāktu. Institucionālie naudas līdzekļi var būt lieli, taču tie ievēro daudzus noteikumus un kontroles pasākumus, pirms tie ieguldīt. Pirms šīs milzīgās naudas ienākšanas tirgū lietas būs jāapkopo. Pirmais solis ceļā uz šo valūtu sasaisti būs regulējums, kuru mēģina ieviest daudzas valstis. Viena no galvenajām bažām ir īpaša sistēma viņu ieguldījumu iespējām. Niks Kovans, kurš ir Gibraltāra Blockchain Exchange (GBC) izpilddirektors, komentēja Bitcoin nākotni.

“[GBX] būtībā uzskata, ka tehnoloģija ir šeit, lai paliktu,” iesāk Niks Kovans par bitcoin. “Mēs principiāli ticam adopcijai … it īpaši institucionālai, bet, kas, manuprāt, paātrinās, ir dažu noteikumu ieviešana: patērētāju uzticība, ieguldītāju aizsardzība, pārredzamība un dažāda veida jautājumi, kas šobrīd ir kavējuši vairāki galvenie spēlētāji, kas varētu ienākt šajā tirgū. ”

Pēc regulēšanas nāk drošība. Institucionālajiem ieguldītājiem ir nepieciešams augstāks drošības līmenis, kas viņiem dod finanšu risinājumus, tostarp jāiekļauj brīvības atņemšanas dienesti. Kimley Kadoche, kas ir LGO investoru attiecību vadītāja un ir izveidota, lai uzsāktu savu institucionālo ieguldījumu biržu, sacīja, ka šāda veida ieguldītāji neuzticas viņu infrastruktūrai. Šiem investoriem tirgus nav pienācīgi sagatavots.

“Vienmēr pastāv problēma ar glabātāju, KYC procedūras nav ļoti drošas, un mēs arī gaidām, kad SEC būs pilnībā pārredzama attiecībā uz to, kādu regulējumu un darbības viņi vēlas veikt attiecībā uz digitālajiem aktīviem,”

Kadoche teica.

Trešais apsveramais solis ir likviditāte. Institucionālie tirgotāji vēlas veikt lielus pirkumus, un daudzām kriptovalūtām nav pareizā fiat valūtas daudzuma, lai atbalstītu savus ieguldījumus. Lielākajiem nosaukumiem, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ir vislielākā likviditātes iespējamība, taču liels ieguldījums rada lielu vilni kriptogrāfijas baseinos.

Tāpēc pat pēc viedokļiem un pārskatiem institucionālā nauda joprojām ir akmens metiena attālumā no kriptogrāfijas tirgiem. Izskatās, ka Citigroup tagad bija ieguvis risinājumu, vienīgais, ko skatīties, ir tas, cik daudz iestāžu izmantos šo maršrutu un cik daudz gaidīs Bitcoin ETF.

Vai digitālā aktīvu kvīts atvērs durvis institucionālai naudai, vai pasaule gaidīs Bitcoin? Dariet man zināmu savu viedokli par to pašu. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector