Centralizēta lēmuma pieņemšana par decentralizēto nākotni, atkal izvirzīti jautājumi par kriptovalūtas ieguvumiem salīdzinājumā ar dolāru

ASV valdība. likumdevējiem vēlreiz neizdevās izprast kriptovalūtu pamatus, jo uzklausīšanas komiteja apsprieda jautājumus par kriptovalūtu kā naudas nākotni.  

18. jūlijā likumdevēji Amerikas Savienotajās Valstīs pulcējās, lai apspriestu kriptovalūtas uzklausīšanā, kas pazīstama kā ‘Digitālā valūta: naudas nākotne.’ Kā liecības un jautājumi progresēja, visas debates virzījās uz izpratni par to, kā Bitcoin vai kriptonauda varētu tikt izmantota kā valūta, un vai pastāv iespēja, ka tās nākotnē var aizstāt “dolāru”.

Liecinieki liecina par dažādiem digitālās valūtas aspektiem

Sēdes laikā tika atklāti senatoru komentāri, kas galvenokārt bija saistīti ar naudas nākotni un to, kā digitālā valūta tajā var parādīties, apspriežot naudas nākotni. The likumdevējiem arī mēģināja novērtēt, vai tam ir nepieciešama stingra izpratne par dažiem virtuālo valūtu raksturīgajiem raksturlielumiem, proti, vērtības krājums, norēķinu vienība un maiņas līdzeklis. The liecība no katra liecinieka klātesošajiem deva atšķirīgu digitālo valūtu skatījumu, tādējādi cenšoties aptvert visus iespējamos aspektus, kas nepieciešami, lai izprastu jauno tehnoloģiju.

Liecība par Rodney J. Garratt, Maxwell C. un Mary Pellish priekšsēdētājs, Kalifornijas Universitātes Santa Barbaras ekonomikas profesors stāstīja par to, kā elektronisko pārskaitījumu ērtums un ātrums ir novedis pie skaidras naudas izmantošanas samazināšanās visā pasaulē. Ar skaidras naudas samazināšanos cilvēki var būt spiesti izmantot alternatīvas norēķinu sistēmas, kas vai nu varētu būt kriptovalūtas vai digitalizētas valūtas, ko emitējušas centrālās bankas.

Nākamais liecināt bija Norberts J. Mišels, The Heritage Foundation Datu analīzes centra direktors, kurš runāja par to, kā kriptonauda var pārveidot finanšu nozari un kāpēc kriptonauda būtu jāpieņem kā alternatīva maksājumu sistēma bez lielas valdības iejaukšanās

Nākamais, Eswar S. Prasad, Vecākais līdzstrādnieks, Brukingas institūts komentēja kriptovalūtu ekonomisko ietekmi un ietekmi uz Fed attiecībā uz tās monetāro politiku, zemas inflācijas mērķiem, augstu nodarbinātību un vissvarīgāk finanšu stabilitāti, ja digitālās valūtas kļūst plaši izplatītas. Viņš arī mēģināja nošķirt starp centrālās bankas digitālajām valūtām, kurās varētu izmantot to pašu kriptogrāfijas tehnoloģiju, un neoficiālām kriptovalūtām.

Viņam sekoja Alekss J. Polloks, Cienījamais vecākais līdzstrādnieks R ielas institūtā, kurš liecināja par kriptovalūtu lietderības aspektiem, kas tika izmantoti maksājumos un norēķinos vai izmantoti parāda un citu izpildāmu līgumu apzīmēšanai.

Lasiet arī: Fed priekšsēdētājs Pauels apliecina, ka kriptos nav iekšējās vērtības

Labais, sliktais & neglīts no ASV Kongresa diskusijas par kriptovalūtas nākotni kā naudu

Tā kā likumdevēji nopratināja lieciniekus, lai saprastu, vai digitālās valūtas bija vienkārši jauns veids, kā turēt un nodot vērtību, kam būs ierobežota ietekme un nišas pievilcība, vai arī tai būs tālejošs pārveidojošs efekts, kas uz visiem laikiem mainīs mūsu ekonomiku interesantu punktu.

Daudzi likumdevēji apšaubīja, vai kriptovalūtām ir potenciāls izspiest federālo rezervju parādzīmes vai ir iespējas samazināt šo piezīmju lietošanu. Atbilde uz to, pēc ekspertu liecinieku domām, bija tāda, ka kriptovalūtas bija sliktas “Apmaiņas līdzeklis” un kriptonauda, ​​ko atbalsta fiati, piemēram, piesiešana, iegūst vilces spēku kā apmaiņas līdzeklis, kas ļauj ASV dolāram saglabāt savu dominējošo lomu un pozīciju caur ASV institūcijām un uzticību Federālajām rezervēm.

Kādas priekšrocības kriptonauda ir parastajiem lietotājiem, izņemot noziedzniekus un nodokļu nemaksātājus?

Diskusija ļāva vēl vairāk uzzināt par potenciāli pastāvošajām tehnoloģiskajām ievainojamībām, kas rada bažas par to, ka centrālās bankas kriptos pieņem valūtas. Uz kuru Dr Prasad atbildēja, ka tādas pašas ievainojamības ir arī fiatos, kur valūtas banknošu viltošana ir liela problēma.


Diskusijā tika iekļauti arī tādi jautājumi kā jautājums, ka kriptonauda piedāvā nepārspējamas priekšrocības cilvēkiem, kuri veic nelikumīgas darbības, izvairās no nodokļu maksāšanas un noziedzniekiem, pirms atgriežas pie tā, kas padara kriptonauda par valūtu..

Komiteja runāja par šīs diskusijas atkārtotu izskatīšanu un aicināja locekļus nākamo 5 darba dienu laikā rakstiski iesniegt savus jautājumus.

Ko jūs domājat par šo diskusiju? Vai tas bija pietiekami pārliecinoši, lai ASV likumdevējus virzītu uz kriptogrāfijas regulēšanu? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector