Cboe VanEck Bitcoin ETF joprojām saglabā iespēju pēc tam, kad SEC noraida Winklevoss priekšlikumu

reklāma Phemex

Divas dienas pēc lēmuma atlikšanas par Direxion’s Bitcoin (BTC) ETF priekšlikumiem un pieciem citiem Bitcoin ETF, kurus iesniegusi NYSE Arca, Inc, SEC, šoreiz ir kļuvis apburts, jo tas sagrāva Winklevoss dvīņu sapni par bitcoin ETF izlaišanu. Šī ir otrā reize divu gadu laikā, kad Winklevoss dvīņa pieteikums tiek noraidīts.

Tagad visas acis būs vērstas uz CBOE- SolidX Bitcoin ETF, kam vajadzētu būt nākamajam SEK rindā apstiprināšanai. Lai gan precedenti, kurus SEC izveido, nav īsti pozitīvi, daži eksperti joprojām uzskata, ka CBOE pieteikums ir kaut kas, ko var apstiprināt.

Iemesls Winklevoss pieteikuma noraidīšanai

Rīkojumā teikts, ka viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc pieteikums tika noraidīts, ir fakts, ka tas nevarēja noteikt atbilstības nodrošināšanas veidu, ka bitcoīnu tirgi nav pakļauti krāpšanai vai manipulācijām. Komisija arī uzskatīja, ka pieteikumam ir arī jāpierāda, ka tas, kā tas var noslēgt uzraudzības koplietošanas līgumu ar ievērojama lieluma regulētu, ar bitcoin saistītu tirgu, tāpat kā iepriekš apstiprināti preču uzticēšanās ETP.

Priekšlikums arī neatbalstīja secinājumu, ka bitcoīna vai tā atvasinājumu tirgi ir ievērojama lieluma regulēti tirgi. Citējot rīkojumu, komisija to paziņoja

Kaut arī Komisija secina, ka BZX ir jāpierāda spēja noslēgt uzraudzības koplietošanas līgumu ar ievērojama lieluma regulētu tirgu, kas saistīts ar bitcoin, un, lai gan šis faktors ļoti atbalsta BZX piedāvāto noteikumu izmaiņu noraidīšanu, citi faktori, kurus BZX lūdz Komisijai nosvērt atbalsta arī ierosināto noteikumu izmaiņu noraidīšanu.

Pat ņemot vērā šos citus faktorus, Komisija neuzskata, ka BZX ierosinātā noteikumu maiņa būtu saderīga ar Maiņas likuma 6. panta b) daļas 5. punkta prasību, ka valsts vērtspapīru biržas noteikumi ir jāizstrādā, “lai novērstu krāpnieciskas un manipulatīvas darbības un praksi ”un„ lai aizsargātu ieguldītājus un sabiedrības intereses.

Lasiet arī: Ja CBOE Bitcoin ETF tiks noraidīts, vai tas atjaunos niknos buļļus?

Kāpēc CBOE joprojām ir izredzes

Tā kā SEC atkal un atkal ir izstrādājusi, ka bitcoin apmaiņa ir pārāk maza un nenodrošina drošību pret krāpšanu un manipulācijām, ir apdraudēta ieguldītāju, jo īpaši mazo privāto ieguldītāju, aizsardzība. Investoru aizsardzība, šķiet, ir SEC galvenā prioritāte.

Aplūkojot visus noraidīšanas punktus, šķiet, ka CBOE- SolidX lietojumprogramma izpilda lielu skaitu vaicājumu. Ne tikai tas, ka ir arī rūpējies par ieguldītāju nodrošināšanu gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, ko SEC paredz, vienlaikus noraidot lielāko daļu pieteikumu. CBOE ir rūpējusies par noteiktiem galvenajiem nosacījumiem, veidojot savu pielietojumu, un šķiet, ka tā ir mācījusies no katra SEC noraidījuma. Ja mēs analizējam lietojumprogrammu, CBOE gadījums izskatās spēcīgs, tostarp

  • Panākumu vēsture ar SEC (labi izveidota, atzīta un regulēta apmaiņa, vispirms jāapstiprina BTC nākotnes līgumiem)
  • VanEck ir godalgots un plaši atzīts ieguldījumu un naudas pārvaldnieks
  • Digitālos aktīvus apdrošina dažādas apdrošināšanas sabiedrības līdz 125 miljoniem ASV dolāru (vai vairāk, ja nepieciešams)
  • Drošības un tehniskā pieredze blokķēdē un kriptovalūtās no SolidX
  • Mērķauditorijas atlase privātpersonām / fondiem ar lielu neto vērtību (katra akcija būs vienāda ar 25 bitkoiniem ~ 165 000 USD @ 6500 USD / BTC). Tas novērsīs privāto ieguldītāju, kas ir noraizējies par SEC.

CBOE uzskata, ka ETF produktu piedāvāšana būtu izdevīga nozarei un tirgiem, norādot:


“Šī pieeja ļaus ieguldītājiem iegūt pakļautību nobriedušākām kriptovalūtām, izmantojot ETP, bez tūlītēja tirgus sarežģījumiem un riskiem, un palīdzēs nodrošināt, ka Amerikas kapitāla tirgi joprojām ir labvēlīga augsne kapitāla veidošanai un finanšu inovācijām”

Citā intervijā minēja arī CBOE prezidents Kriss Konenons

“Ņemot vērā, ka ASV ieguldītāji acīmredzami jau piekļūst šiem nereģistrētajiem finanšu produktiem, mēs arī uzskatām, ka ieguldītājus labāk apkalpo produkti, ko tirgo regulētā vērtspapīru tirgū un aizsargā stingri vērtspapīru likumi.”

Kaut arī CBOE un Bitcoin (BTC) ir bijusi veiksmīga vēsture un jāatzīmē, ka tās vienīgā CBOE lietojumprogramma SEC meklē sabiedrības viedokli, kas liek domāt, ka tā apsver iespēju apstiprināt Bitcoin ETF iekļaušanas pieprasījumu.

Vai SEC apsvērs CBOE lietošanu un atvērs durvis uz kriptovalūtām balstītu ETF? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector