BTC, ETH, XRP cenu analīze nedēļā no 25. jūnija līdz 1. jūlijam – jaukta nedēļa ar labiem ilgtermiņa pozitīviem rezultātiem

reklāma Phemex

Šī nedēļa nāca kā atvieglojums daudziem kriptogrāfijas investoriem un entuziastiem ar labu ilgtermiņa attīstību. Nav daudz pozitīvu vērtējumu par galveno kriptovalūtu cenām, bet noteikti pirkšanas lēkme nedēļas beigās, kas nopirka Bitcoin atpakaļ virs svarīgā pretestības līmeņa USD 6000. Kripto tirgus pēdējās 2 dienās ir pievienojis vairāk nekā 26 miljardus USD nedēļas nogalē, jo galvenie aktīvi, tostarp bitcoīns, Ethereum un Bitcoin Cash, pieauga ar divciparu skaitli.

Pēc apjomu pieauguma un USD ieplūšanas kriptos, daudzi entuziastu entuziasti un atbalstītāji jau runāja par kriptogrāfijas mārketinga ienākšanu īstermiņa buļļa fāzē, taču to vēl ir pāragri prognozēt. Pagājušā nedēļa un pāris nākamās nedēļas drīzāk būs lakmusa tests galvenajām kriptovalūtām, kas pārsniedz to pretestības līmeni, nevis eksponenciāli pieaugt. No korporatīvās frontes galvenās ziņas, kas tika uzņemtas šonedēļ, ir tas, ka Facebook mainīja savu kriptovalūtu reklamēšanas politiku.

Avots Coin360.io, piekļuvis IST 11.11., 1. jūlijā

Bitcoin [BTC]

Bara līderis Bitcoin redzēja skaidru cīņu starp buļļiem un lāčiem. Nedēļas pirmajā pusē metot lāčus, bullis beigās atkal atgriezās, un nedēļa beidzās ar 5,65% pieaugumu. Marķējuma kapitalizācija bija USD 106 miljardi. Cenas nedēļas laikā sasniedza USD 6465,51 augstāko punktu un viszemāko punktu USD 5835,78, parādot skaidru cīņu par pretestības līmeni USD 6000. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjoma ziņā, ar BTC šonedēļ dažādos pāros bija Binance (10,36%), CoinEx (7,58%) un ZB.com (4,38%). Interesants fakts attiecībā uz biržas apjoma apstrādi, šķiet, ka visvairāk tirgoto pāru ir BTC / USDT, tas ir interesants pāris, ņemot vērā visnoturīgāko kriptogrāfiju, kas savienota pārī ar stabilu monētas saiti.

Dažas balsis, kas tika atzīmētas, runājot par Bitcoin. Tailers Vinklevoss salīdzināja Bitcoin ar Digital Gold. Rons Pols, bijušais ASV Kongresa loceklis un izcils Mises institūta padomnieks, citēja, sakot, ka Bitcoin, ar zeltu nodrošināta valūta var pastāvēt līdzās Brīvajai sabiedrībai. Allianz galvenais ekonomikas padomnieks Mohameds El-Erians teica, ka Bitcoin būtu pirkšanas teritorijā, ja tas nokristos USD 5000.

Lasiet arī: Kriptogrāfijas valūtas cenu analīze nedēļai no 18. jūnija līdz 24. jūnijam – lejupejošās spirāles turpinās kā noteikumi

Ethereum [ETH]

Arī Ethereum, kas ir otra lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas, ir spējis atlecēt no atbalsta līdzīgi kā Bitcoin un citi kriptotipi. Tas bija bijis ļoti sekli sarkanā krāsā, lai gan pēc nedēļas beigām bija redzējis daudz zaļo virsotņu. Kā mēs ziņojam, ETH bija nedaudz zem 0,96% pēc tam, kad redzēja dažus augstākos līmeņus, kas bija pārāk vēsu pamanīšanas dēļ. Ēteru cenas šonedēļ bija USD 461,21 un bija zemākās USD 419,68, atkal parādot plašu diapazonu, ar kuru cīnījās buļļi un lāči. Apmaiņa, kas bija aktīvāka un apjomīgāka, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) un Finanses (3,69%). ETH / USDT pāris, kas ģenerē maksimālos apjomus

Daži jaunumi šonedēļ ap Ethereum bija kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonds, kas atrodas Ostinā, saucās Multicoin Capital un kuru atbalstīja Kriss Diksons, Andreessen Horowitz’s ļoti pozitīvi vērtēja Ethereum nākotni un iepludināja Ripple un Litecoin. Dienvidāfrikas Centrālā banka ir noslēgusi daudzbanku projektu, lai pārbaudītu maksājumu pārskaitījumus starp bankām, izmantojot Ethereum platformu Quorum sadaļā “Project Khokha”. Arī Basketbola komanda Sakramento Kings ir nolēmusi rakt Ethereum, lai finansētu Tech Education stipendijas.

Ripple [XRP]

XRP arī sekoja tendencei, ka citas monētas lauza lejupejošo tendences līniju. Tas patiešām atbalstīja šo impulsu, lai gan tas arī redzēja pārdošanas spiedienu augstākā līmenī, kad lāči sāk uzbrukt nedēļai sarkanā krāsā ar kritumu par 3,47%. XRP cenas šajā nedēļā bija USD 0,491110 un zemākās USD 0,427302. Apmaiņa, kas šonedēļ bija aktīvāka un apjomīgāka, ar XRP dažādos pāros bija CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) un Bithumb (8,88%). XRP / USDT pāris radīja maksimālos apjomus, kam sekoja XRP pāri ar Japānas JPY un Korejas KRW.


XRP apkopoja ziņas, kurās bija iekļauts SBI Holdings priekšsēdētājs, sakot, ka Ripple (XRP) ir nākamais globālais kriptovalūtas un naudas standarts. Ripple arī atrada jaunu partneri Indijas banku sistēmā Kotak Mahindra Bank formā, kas ļaus Kotak izmantot xCurrent priekšrocības, lai nodrošinātu ātrākus un efektīvākus pārskaitījumus.

Citi virzītāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar monētu tirgus ierobežojumu (piekļuve 1. jūlijā plkst. 23:30 IST), bija

Pārvietotāji

  • SelfKey – pieaugums par 396.03%
  • SalPay – uzrāda pieaugumu par 170.11%
  • Vaļu monēta – uzrāda pieaugumu par 132,34%

Kratītāji

  • Peepcoin – rāda kritumu 92,95%
  • Zipijs – 45,59% kritums
  • Žetonu galds – parādīts kritums par 45,57%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector