Globālajai investīciju spēkstacijai ir visa munīcija, lai pagrieztu kriptovalūtu galdus un virzītu to cenas uz augšu

Ir parādījušies pārskati, ka amerikāņu globālā ieguldījumu pārvaldes korporācija Blackrock, kuras pārvaldāmajos aktīvos ir vairāk nekā 6,3 triljoni USD, ir izveidojis funkcionējošu grupu, lai pārbaudītu kriptonauda. Ir teikts, ka grupa ir izveidota no dažādām uzņēmējdarbības sadaļām, lai izpētītu kriptonauda un to pamatinfrastruktūra, blockchain.

Blekrokam ir tiesības pārvērst likteni

Ņujorkā bāzētais finanšu gigants tur visus galvenos nervus, kas saistīti ar pasaules investīcijām pasaulē: tā ir pasaules lielākais aktīvu pārvaldnieks, aptuveni 6 triljonu dolāru klientu naudas uzraudzība. Tā ir lielāka summa nekā katras zemes, izņemot ASV un Ķīnu, IKP, kas paskaidro, ka BlackRock lēmumi par ieguldījumiem rada viļņus, kas rit visā lielākajā pasaules tirgū..

BlackRock’s labi izstrādāti produkti neietver ieguldītāju lielu lēmumu pieņemšanu. Tie ir gandrīz neuztraucoši, lai nopelnītu naudu. Tas ir lielākais pasīvo biržā tirgoto fondu nodrošinātājs, un tā iShares fondu ģimenē ir ieguldīti 1,5 triljoni USD, kas ir Blackrock’s Management pakļautībā. Ne tikai tas, ka BlackRock institucionālās akcijas un obligācijas, kuru lielākā daļa tiek aktīvi pārvaldīta, ir ievērojami lielākas nekā tās ETF portfelis.

Ne tikai produkti, bet katra investīciju izvēle, ko veic uzņēmuma 135 investīciju komanda, nosaka, kur šo naudu izvietot, ietekmē un ietekmē neskaitāmus citus investorus.

Blackrock ir bijis vokāls Blockchain un kriptos kopš pagājušā gada

2018. gada februārī BlackRock globālais investīciju stratēģis Ričards Tērnils bija teicis, ka investoriem vajadzētu tikai apsvērt kriptovalūtas piemēram, bitcoin ja viņi ir gatavi zaudēt visu, izņemot BlackRock, tā pamatā ir daudz iespēju izplatītā virsgrāmatas tehnoloģija – blokķēde. Citējot viņu,

“Mēs redzam, ka kriptovalūtas nākotnē varētu kļūt arvien plašāk izmantojamas, jo tirgus nobriest. Tomēr pagaidām mēs uzskatām, ka tos vajadzētu ņemt vērā tikai tiem, kuri var zaudēt potenciālu, ”

Pagājušajā gadā 2017. gada oktobrī, runājot ar Business Insider, Ričards Tērnils sacīja, ka kriptonauda pēdējos mēnešos ir piedzīvojusi “iespaidīgu cenu pieaugumu”, liekot viņam secināt:

“Es teiktu, ka kriptonauda šobrīd parāda daudzas burbuļa īpašības.”

To pašu noskaņojumu atkārtoja arī BlackRock izpilddirektors Lerijs Finks kurš paziņoja, ka Bitcoin ir naudas atmazgāšanas indekss, lai viņu citētu,

“Bitcoin tikai parāda, cik liels pieprasījums pēc naudas atmazgāšanas ir pasaulē,”

Kaut arī Blekrokas augstākās amatpersonas savās piezīmēs skeptiski vērtē kriptovalūtas, jāatzīmē, ka tas nekad nebija viņu radars, jo kāds vai otrs par to runāja plašsaziņas līdzekļos. Un tagad, mainoties laikiem – jaunu produktu radīšana, noteikumu izstrāde un citu institūciju izrādīšana, BlackRock, iespējams, meklē kriptogrāfijas valūtas.


Lasiet arī: Bitcoin (BTC) satricina lāčus, kamēr DASH, EOS, & NEO parādās kā uzvarētāji

Blackrock ziņas aizrauj kriptogrāfijas kopienu

Ziņojums, ka Blackrock ir izpētījis kriptonauda, ​​ir satraukis kriptogrāfijas kopienu. Daudzi cilvēki, kas izmanto savu twitter rokturi, ieteica īsto brīdi nopirkt bitcoins.

Blackrock, viens no lielākajiem aktīvu pārvaldniekiem pasaulē, ir izveidojis komandu, lai izpētītu, kā viņi var iekļūt kriptogrāfijas tirgos.

Viegla atbilde: Pērciet Bitcoin

– Pomps? (@ APompliano) 2018. gada 16. jūlijs

Daži pat piekrita viedoklim, ka, ja iesaistīsies BlackRock, lielākā ETF kompānija, SEC nebūs iemesla iebilst pret gaidāmo bitcoin ETF lēmumu, kuru iesniedza CBOE.

Atšķirība ir nākotne & ETF ir tas, ka ETF ir jāpērk tirgus pamatā esošā likviditāte.

Kad pasaules lielākā ETF kompānija meklē Crypto un SEC nav reāla iemesla bloķēt nākamo ETF, tas varētu kļūt nedaudz aizraujošshttps://t.co/eFAYwnGdyN

– Rans Neiners (@cryptomanran) 2018. gada 16. jūlijs

Neatkarīgi no tā, vai BlackRock investori vai nē, tā izpētes ziņas ir arī nozīmīgas ziņas kriptogrāfijas kopienai, jo jaunā laikmeta tehnoloģija ir spējusi piesaistīt šī mamuta investīciju giganta interesi. Nākotne noteikti izskatās īpaši gaiša.

Vai Blackrock mainīs savu nostāju attiecībā uz kriptovalūtām? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector