BlackRock apstiprina ieguldījumus Bitcoin nākotnes līgumos, ko tas nozīmē BTC cenai?

reklāma Phemex

Pēdējās nedēļas laikā kriptogrāfijas kopiena ir satraukusies par Blackrock, 7 triljonu ASV dolāru fondu, izklāstot tā iespējamo pāreju uz Bitcoin nākotnes tirdzniecību. Signalizēts kā pagrieziena punkts institucionālajiem investoriem, kas pievienojas vilcienam, Blackrock jaunākais lēmums var labi pārspēt Bitcoin pāri saviem 42 000 USD maksimumiem, kas noteikti 2020. gada februāra sākumā.

iesniegšana SEC, Pasaulē lielākā investīciju korporācija Blackrock paziņoja, ka dažos no saviem fondiem tā var ieguldīt Bitcoin nākotnes līgumos. Iesniedzējs norāda, ka uzņēmums ieguldīs skaidrā naudā noformētos nākotnes līgumos tikai CTFC regulētās biržās, nevis veiks tiešus pirkumus Bitcoin. Blackrock ir pamudinātājs finanšu pasaulē, un kriptogrāfijas kopiena ar nepacietību gaida, kad viņi sāks ieguldīt Bitcoin. 

“Vienīgie Bitcoin nākotnes līgumi, kuros Fondi var ieguldīt, ir ar naudu norēķināti Bitcoin nākotnes līgumi, kas tiek tirgoti CFTC reģistrētās preču biržās,” apstiprina SEC nosūtītā iesniegšana..

Iesniegumā papildus tika minēti divi iespējamie fondi, kas var aizņemt Bitcoin ieguldījumus – BlackRock Global Allocation Fund un BlackRock Funds V.

Tātad, ko tieši Blackrock ienākšana kriptogrāfijā nozīmē Bitcoin cenai un kopējam kriptogrāfijas tirgum? 

Kāpēc Blackrock nākotne varētu palielināt BTC cenu

Ja tas būs veiksmīgs, Blackrock jaunākā reģistrācija nozīmē pāreju uz uzņēmuma investīciju nostāju attiecībā uz Bitcoin. Uzņēmums iepriekš ir noraidījis Bitcoin, ņemot vērā lielās nepastāvības un regulēšanas problēmas, taču šķiet, ka uzņēmums apgriež jaunu lapu. Blackrock pašlaik veido juridiskus un darbības pamatus, lai tirgotos ar Bitcoin.

Pieaug Bitcoin pieprasījums pēc nākotnes līgumiem

Iesniegšana liecina par jaunu rītausmu Bitcoin kopienai, jo ar Blackrock starpniecību kopienai pievienojas jauni institucionālie un privātie investori. Vai Blackrock klientu pieprasījuma pieaugums pēc Bitcoin produktiem ir iemesls, kāpēc lielākais ieguldījumu fonds mainīja savus atšķirīgos komentārus par Bitcoin?

Bitcoin nākotnes darījumu uzsākšana Blackrock fondos parāda, ka klienti ir uzņēmīgāki pret Bitcoin, neskatoties uz svārstīgumu, jo pasaule aptver BTC kā globāli ieguldāmo aktīvu klasi. Tas varētu palielināt klientu pieņemšanas līmeni Bitcoin – īpaši institucionāliem un akreditētiem investoriem. 

“Kad nozare nobriest, tradicionālās iestādes sāk pamanīt Bitcoin un kriptogrāfijas iespējas kopumā. Mēs atzinīgi vērtējam visu jauno dalībnieku pieteikšanos, jo mēs bruģējam ceļu uz vispārēju pieņemšanu. Blekroka iniciatīva ir tikai viena no daudzajām nākamajām, ”sacīja Džeks Tao, Phemex izpilddirektors.

Zelta nomaiņa?


Blackrock ienākšana Bitcoin paver ceļu aktīvam, lai beidzot aizstātu zeltu kā vadošo vērtības krātuvi visā pasaulē. Pēdējo gadu laikā dedzīgi sacenšoties par “drošā patvēruma karaļa” titulu, Bitcoin papildinājums Blackrock aktīviem var redzēt, ka investori dod priekšroku digitālajam aktīvam, nevis spīdīgajai klintij. 

Novembrī, mēnesi pirms SEC iesniegšanas, Blackrock CIO, Riks Rīders runāja ar CNBC, apgalvojot, ka digitālais aktīvs nākotnē var aizstāt zeltu. Viņš teica, 

“Vai es domāju, ka tas ir izturīgs mehānisms, vai es domāju, ka tas lielā mērā ieņems zelta vietu? Jā, es daru, jo tas ir daudz funkcionālāk nekā apiet zelta stieni apkārt. “

Pieaugot pieprasījumam pēc Bitcoin nākotnes produktiem un pieaugot arī Bitcoin kā zelta aizstājēja piedāvājumam, paredzams, ka kriptogrāfijas biržās palielināsies apjomi, jo mazumtirdzniecības ieguldījumu nauda seko institucionālajam ieguldījumam. 

Bitcoin buļļa tirgus palielināšana jaunajiem tirgus līderiem

Kripto biržas, bez šaubām, būs lielākie ieguvēji no Blackrock lēmuma iegādāties BTC nākotnes līgumus. Kad mazumtirdzniecības klienti pulcējas un FOMO iekļaujas Bitcoin nākotnes līgumos, ir ļoti svarīgi izvēlēties labāko biržu, lai veiktu savus darījumus.. 

Blackrock tomēr ir jaunākais, bet ne vienīgais uzņēmums, kas iekļuvis kriptogrāfijā. Microstrategy kopš oktobra uzkrāj Bitcoin vairāk nekā 1,5 miljardu ASV dolāru vērtībā, un vairāki uzņēmumi, palielinot savu pakļaušanu Bitcoin, izmantojot pelēktoņus, ir izraisījuši vispārēju satricinājumu kriptogrāfijas tirgū – turklāt kriptogrāfisko atvasinājumu tirgus. 

Phemex, viena no ātrākajām kriptogrāfijas biržas un nākotnes platformām ir kļuvusi par vienu no visaugstāk pieaugošajām kriptogrāfijas nākotnes tirdzniecības biržām, piedāvājot ātrākos un lētākos veidus, kā mazumtirdzniecība var tirgoties ar nākotnes līgumiem un uz vietas Bitcoin cenas. Piedāvājot līdz 100 reizēm vairāk par nākotnes līgumu, biržā esošie klienti var palielināt savu potenciālo peļņu, izmantojot savus produktus. Birža piedāvā arī lietotājam draudzīgu platformu spot līgumu tirdzniecībai. 

Turklāt DeFi telpa ievērojami pieaug, jo jaunu uz blokķēdes balstītu produktu mērķis ir mazināt neefektīvos procesus tradicionālajā finanšu pasaulē. Phemex piedāvā aktīvu pārvaldību “Earn Crypto”, ļaujot lietotājiem sasniegt līdz 10% APY, izmantojot opcijas “Fixed and Flexible Saving”. Elastīgi konti ļauj nekavējoties izņemt un noguldīt jebkurā laikā.

Singapūras galvenā birža piedāvā ar monētām norēķinātus un ar skaidru naudu norēķinātus nākotnes līgumus, līdzīgus Blackrock iesniegumiem, augstas veiktspējas platformā, kurā katru sekundi tiek veikti vairāk nekā 300 000 darījumi un 1 milisekundes tirdzniecības izpilde. 

Šķiršanās šāviens

Blackrock ienākšana kriptogrāfijas arēnā ieved tirgū jaunu svaiga gaisa vilni, iespējams, sākot lielāko institucionālo ieguldījumu, kas tiek palaists kriptogrāfijā. Jauniem lietotājiem ienākot šajā jomā, efektīvas kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, Phemex, atrašanai būs izšķiroša nozīme ceļojuma veikšanā kriptogrāfijas nākotnes līgumu tirdzniecība bezšuvju un patīkams. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector