Bitwise sniedz Bitcoin [BTC] tirgus ‘Myth-Buster’ statistikas ziņojumu SEC

reklāma Phemex

Bitwise Asset Management ir viens no ETF pretendentiem ASV, kas šogad galvenokārt ir strādājis pie uzticamības pārbaudes. Martā tā izlaida ziņojumu, kurā uzsvērta drūma patiesība par kriptogrāfijas valūtu tirgiem: “viltus ziņotais apjoms biržās”. Tomēr tam bija sudraba odere, jo tika atklāts, ka pagātnē viltus apjoma mākonis pastāv pilnīgi labi ” kriptovalūtu brīvais tirgus.

Bitwise ir iesniedzis citu Ziņot SEC (Vērtspapīru biržas komisija), kas ierosina, ka tirdzniecība ar “izvēlētajām” kriptovalūtu biržām ir maza, bet pietiekami efektīva, lai uz tās izveidotu ETF.

Lasiet arī: Dekodēšana Bitwise atskaite – Mazgāt tirdzniecību un “Real 10” apjomi: ekspertu viedoklis

Bitwise pētījumiKriptovalūtu biržu tirdzniecības globālā klātbūtne (Pētījumi)

Desmit apmaiņas ar reālu apjomu

Saskaņā ar iepriekšējo ziņojumu jaunais pētījums norādīja, ka ziņotais apjoms tikai desmit biržās tika publicēts pareizi. Visas pārējās biržas ziņoja par viltus “neekonomiskiem” datiem, lai iegūtu reitingu vietnē CoinMarketCap. Tas piesaista vairāk klientu, un vadība iekasē arī lielas komisijas par iekļaušanu sarakstā. Neskatoties uz to, “mazgāšanas tirdzniecība” nav saimnieciska; i., tas neietekmē aktīva cenu. 

Arbitrāža starp kriptogrāfijas apmaiņuArbitrāžas tirdzniecība starp ‘desmit’ biržām, kas pieminēta Bitwise ziņojumā

Turklāt ziņojumā minētās vietējās biržas darbojas arī cieši novērotā cenu vidē, kurā manipulācijas nav iespējamas Bitcoin digitālā rakstura dēļ, kas nodrošina tūlītēju rīcību, kas atkal tirgi padara paritru..

“Arbitrāža biržās ir ievērojami uzlabojusies”. Tas ietvēra arī faktu, ka “Bitcoin aizstājamība un pārvietojamība rada gandrīz perfektu vidi arbitrāžai starp dažādām tirdzniecības vietām.”

Bitcoin nākotnes tirdzniecība

Ziņojumā arī uzsvērts, ka Bitcoin Futures Trading tirgus ir nozīmīgs salīdzinājumā ar faktisko spot tirdzniecības apjomu biržās. Turklāt nākotnes līgumu cena vairumā cienījamo tirgu indeksu ņem no šīm iepriekš minētajām uzticamajām desmit biržām. Turklāt, salīdzinot ar faktisko spot tirdzniecības apjomu, Bitcoin Futures tirdzniecības apjoms ir aptuveni 30% no spot apjoma.


“CME nākotnes līgumu cena tiek iegūta no biržām, kas veicina Bitwise NAV metodiku”

Bitu pārskatsInstitucionālās biržas, kas cenu iegūst no spot biržām

Biržas ietver Bitstamp, Coinbase, itBit un Kraken. Turklāt tas noteica cenas globālo nozīmi biržās un regulētajos tirgos ārpus ASV. Amun AG ir Šveices uzņēmums, kas SIX biržā ir izlaidis četrus ar kriptogrāfiju balstītus biržā tirgojamus produktus.

… Katrs regulēts kriptogrāfijas produkts – neatkarīgi no tā, vai tas ir ASV vai Eiropā – ir ievilcis cenas vai nu pilnībā no XBT Provider gadījumā, vai gandrīz pilnībā no 10 biržu apakškopas, kas šajā prezentācijā uzsvērtas kā “reālas”.

Bitwise ETF priekšlikums

Iepriekš konstatētie statistikas modeļi liecina, ka Bitcoin tirgus ir veselīgāks un nobriedušāks nekā vispārpieņemtais. Turklāt saskaņā ar SEC vadlīnijām neliels apjoms neattiecas uz apstiprinājumu, kamēr tas ir drošs. Divas garantijas, kas SEC nepieciešama ETF apstiprināšanai, ir:

1) unikāla pretestība: ka Bitcoin tirgus ir unikāli izturīgs pret tirgus manipulācijām un krāpnieciskām darbībām

2) Uzraudzības koplietošana: ka saraksta apmaiņa ir uzsākusi uzraudzības koplietošanu

vienošanās ar ievērojama apjoma regulētu tirgu

Lasiet arī: SEC nav pret kripto ETF – skaidro Bitwise

Saskaņā ar šo ziņojumu Bitcoin tirgi atbilst abiem šiem nosacījumiem. Turklāt Bitwise ETF savu cenu iegūs no “desmit” biržām.

“Mēs izvelkam cenas no 10 kriptogrāfijas biržām, kas būtībā pārstāv visu tirdzniecības apjomu uz vietas bitcoin tirgū.”

Visbeidzot, ziņojumā arī tika minēts, ka pretēji izplatītajam uzskatam, ETF nebūtu tik milzīga ietekme uz tirgu. Kaut arī Bitwise atzina faktu, ka tirgus varētu būt pārņemts ar ETF izlaišanu, tirgus to drīz absorbēs.

“Gada laikā tūlītējais tirgus, kas tirgo 273 miljonus ASV dolāru dienā, var viegli absorbēt 3 miljardus USD no kopējās ieplūdes … Šodien šīm platformām [ETF tirdzniecības platformām] ir sīki izstrādāta uzticamības pārbaude un apstiprināšanas procesi, kas izlīdzina aktīvu pieaugumu.”

Vai jūs uzskatāt, ka Bitwise nākamajā reizē ir izveidojusi spēcīgu pamatu ETF apstiprināšanai? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector