Bitwise indekss, kas izseko 10 kriptovalūtas, pievienojas Crypto ETF līnijai

reklāma Phemex

Bitwise Asset Management, kas ir kriptogrāfijas līdzekļu pārvaldīšanas uzņēmums, kas atrodas Sanfrancisko, ir pievienojies rindai pie SEC durvīm, lai saņemtu apstiprinājumu uz kriptogrāfijas bāzes ETF. Tas būtu 15. pieteikums kriptogrāfijas / bitcoin lietojumprogrammai, kas gaida SEC mājienu pēc vairākiem noraidījumiem un kavējumiem, kurus pieteikuma iesniedzējs ir redzējis no SEC.

Bitwise aktīvu pārvaldības lietojumprogramma izskatās kā risinājums

Jaunais ETF tiks saukts par Bitwise HOLD 10 Kriptovalūtas indeksa fonds un reģistrācijas apliecības pieteikums, kas attiecas uz Bitwise HOLD 10 kriptogrāfijas valūtas indeksa fonda ETF akcijām, ir iesniegts ASV Vērtspapīru un biržu komisijā (SEC), bet vēl nav pasludināts par spēkā esošu. ETF mērķis ir izsekot mēneša laikā līdzsvarotajam Bitwise’s HOLD 10 Index indeksam – 10 lielāko kriptovalūtu tirgus ierobežotajam indeksam. Pašlaik indeksu veido BTC (58,7%), ETH (17,7%), XRP (7,7%), BCH (6,1%), XLM (3,4%), LTC (2,3%), ZEC (1,1%), XMR ( 1,0%), ETC (0,9%).

Indeksā tiek izmantota 5 gadu atšķaidīta tirgus kapitalizācija, nevis tieša tirgus ierobežošana, vairāki atbilstības kritēriji, tostarp tirdzniecības apjoma un koncentrācijas vēsture, saliktās cenas, apgrozībā esošais piedāvājums, vairāki datu avoti, ikmēneša līdzsvarošana un īpaša politika retiem gadījumiem, piemēram, cietajiem dakšiņiem. tā groza integritāte.

ETF vai biržā tirgotais fonds ir tirgojams vērtspapīrs, kas izseko aktīvu grupu un tiek tirgots tāpat kā biržā esošās akcijas. Kamēr citi 14 pieteikumi uz SEC ir iesniegti tīriem vaniļas tikai Bitcoin ETF, saskaņā ar CNBC, Bitwise ir vienīgā firma, kas pieteikusies ETF, kas izsekotu vairākus digitālos aktīvus.

Bitwise globālais pētījumu vadītājs Mets Hougans tika citēts, komentējot šo paziņojumu,

“Mūsu pētījumi rāda, ka vairāku kriptovalūtu indeksu izsekošanas grozs izturas savādāk nekā viena monēta. Kā tāds, mēs domājam, ka, apsverot pieaugošo kriptovalūtas telpu, ieguldītājiem ir jāņem vērā abu veidu riska darījumi. Mēs uzskatām, ka šai jaunajai jomai ir daudz līdzību ar preču ETF ieviešanu pirms 10 līdz 15 gadiem. ”

Viņa komentāri turpināja to teikt

“Tajā laikā mēs redzējām uzsākt vienas preces ETF izsekošanu zeltam, sudrabam, jēlnaftai un citām precēm, kā arī ETF izsekotiem diversificētiem preču indeksu groziem. Mēs šeit redzam daudz līdzību. ”

Lasiet arī: Bitcoin ETF entuziasma eksplodēšana, buļļi jau ir uzņēmušies maksu

Bitproduktu kriptogrāfijas pārvaldības pieredze padara to par spēcīgu piekritēju ETF apstiprināšanai

Ja ir savs kriptogrāfijas indekss, Bitwise dod priekšrocības attiecībā uz zināmām bažām, kuras SEC ir izvirzījusi, piemēram, par ETF cenu noteikšanu un kriptogrāfijas riska mazināšanu, Bitu virzienā to pašu darītu arī attiecībā uz indeksa ieguldījumiem un fondu.


Bitwise Asset Management darbojas ar divu meitasuzņēmumu starpniecību. Bitwise Index Services, LLC ir un Bitwise Investment Advisors, LLC. Bitwise Index Services izstrādā kriptogrāfijas valūtu indeksus un veic pētījumus kriptovalūtu investīciju jomā, savukārt Bitwise Investment Advisors, LLC sponsorē ASV un ārpus ASV esošos privātos fondus, kas iegulda kriptovalūtās..  

Bitwise ir spēcīga vadības komanda, kas apvieno savu moderno programmatūras pieredzi ar gadu desmitiem ilgo aktīvu pārvaldīšanas pieredzi – no uzņēmumiem, tostarp Facebook, Wealthfront, BlackRock, NYLife Investments, IndexIQ, ASV izejvielu fondiem, Goldman Sachs, JPMorgan un ETF.com

Dibināts 2017. gadā, Bitwise Asset Management ir kriptovalūtas aktīvu pārvaldnieks. Pirmo kriptovalūtu indeksu fondu Bitwise HOLD 10 Private Index Fund Bitwise uzsāka 2017. gada 22. novembrī. To atbalsta vadošie institucionālie un individuālie investori, tostarp,

Khosla Ventures, General Catalyst, Blockchain Capital, Naval Ravikant, Alison Davis, David Sacks, Elad Gil, Adam Nash, Adam Ludwin, Suna Said un Avichal Garg.

Firma ir partneris privātpersonām, finanšu konsultantiem, ģimenes birojiem, ieguldījumu pārvaldniekiem un institūcijām kriptovalūtas navigācijā.

Tā kā rinda uz Bitcoin / Crypto ETF pieaug un kriptogrāfijas tirgus nogatavojas, SEC nav pārāk ērta pozīcija, lai turpmāk izvairītos no jautājuma, to aizkavējot vai, iespējams, noraidot. Tāpēc daudzi analītiķi uzskata, ka SEC šoreiz var mainīt savu nostāju.

Vai Bitwise ir labāks kandidāts salīdzinājumā ar citiem, lai iegūtu SEC licenci kriptogrāfijas ETF? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector