BitGrail Saga nonāk finālā: Itālijas varas iestādes izmanto līdzekļus, upuru atlīdzināšana redzeslokā

reklāma Phemex

BitGrail, uzlauztais itāļu bitcoin birža, kas zaudēja kriptonauda NANO aptuveni 170 miljonu dolāru vērtībā, pēc Florences tiesas rīkojuma ir saskārusies ar Bitcoin Holding konfiskāciju Itālijas varas iestāžu starpā. To pašu apstiprināja BitGrail dibinātājs Frančesko Firano tvītot.

Se non l’aveste capito, io non ho più accesso ai fondi depositati su bitgrail.

Sono stati secestrati a seguito delle azioni legali promosse da Espen Enger.

Ut neizdevīgs che turpina contattarmi, ormai io non posso fare più niente.

Dovrete aspettare il tribunale.

– Frančesko bumbvedējs (@bomberfrancy) 2018. gada 16. jūnijs

BitGrails Hack takas un tiesas procesi

Šī gada sākumā, 2018. gada februārī, Itālijā bāzētā birža paziņoja, ka, ņemot vērā tās maku uzturēšanas kodu, lietotāju kontos tika nozagta NANO (agrāk zināmā kriptonauda “RaiBlocks”) vairāk nekā 170 miljonu ASV dolāru vērtībā. Drīz pēc tam sekoja vairākas tiesas prāvas, lietotāju sūdzības un sašutums, kā arī gaidāmās kriminālizmeklēšanas. Galu galā aprīlī Nano fonds paziņoja, ka ir nolēmis sniegt palīdzību lietotājam, kurš kļuva par hakeru upuri, sponsorējot juridisko fondu.

Šī fonda mērķis bija nodrošināt, ka lietotājiem, kuri nevar atļauties legālu cīņu, tiek dota iespēja piedalīties tiesas procesos pret Itālijas biržu. Espen Enger kopā ar Itālijas advokātu biroju Bonelli Erede tika iecelts par pārstāvi 1400 cietušo konsorcijā, kurš meklēja palīdzību Nano’s Legal Fund. Visbeidzot, 2018. gada 5. jūnijā Florences tiesa lika arestēt visus Bgrailil makos esošos BTC, kurus tagad apstiprināja Frančesko Firano.

Frančesko atklāja konfiskācijas, vienlaikus čivinot ar dažādiem lietotājiem, kuri uzskatīja, ka apmaiņas neaktivitāte viņiem nodarīja kaitējumu. Frančesko arī pārmeta lietotāju tiesas prāvas, kuru rezultātā notika apmaiņa ar bankrotu. Viņš uzskatīja, ka, ja cilvēki būtu viņu atbalstījuši, nekā iesniedzot pret viņu tiesas, viņam būtu labākas iespējas viņiem palīdzēt.


Avrei potuto far prelevare se ci fosse stato buon senso e appoggio da parte di tutti.

Con tanti utenti che invece chiedono il fallimento via tribunale e avvocati, non è una strada percorribile.

L’errore è stato fatto da chi vi ha convinto che fare causa è la scelta giusta

– Frančesko bumbvedējs (@bomberfrancy) 2018. gada 16. jūnijs

Jūs nevarat nokaitināt mūs / cilvēkus par to, ka esat satracināts. Dažiem no mums uzticējās nedaudz svarīgas naudas, dažiem – daudz.

Jums vajadzēja apturēt Nano, tiklīdz pamanījāt.

Tad jums nekad nevajadzēja pārtraukt Bitcoin izņemšanu utt. – Šī bija jūsu vaina..

– Lewdoe (@LookItsLewis) 2018. gada 16. jūnijs

Varbūt un varbūt pat Xrb jautājums bija devs vaina..

Es saku, ka bija pietiekami daudz laika, lai jūs varētu skaidri pateikt cilvēkiem atsaukt vai noņemt citu valūtu izņemšanas iesaldēšanu, un jūs to nedarījāt. Šī daļa no jums un tagad cilvēki ir zaudējuši ne tikai XRB.

– Lewdoe (@LookItsLewis) 2018. gada 16. jūnijs

Es nesaku, ka lietotāji rīkojās atbilstoši, un arī tiesāšanās nebija izcila..

Es saku, vai ir kāds brīdis, kad jums vajadzēja pateikt “skatieties, policija ir iesaistīta, nav pārliecināta par iznākumu, izņemiet visus pieejamos līdzekļus, ja neesat pārliecināts”, tā vietā jūs visu iesaldējāt un noņemāt izvēli.

– Lewdoe (@LookItsLewis) 2018. gada 16. jūnijs

Lasiet arī: Vai 170 miljonu ASV dolāru BitGrail Hack iezīmēs Nano beigas?

Kas gaida BitGrail upurus: atlīdzināšana vai ilga gaidīšana

BitGrail ir pārtraucis visas tirdzniecības darbības kopš tā daļu arestēšanas, un visas saites viņu mājas lapā tieši novirza uz paziņojumu, kas apstiprina iestādes iesaistīšanos. Nelielā ierakstā, kas izplatīts viņu oficiālajā ziņu tīklā, BitGrail apstiprināja Itālijas varas iestāžu veiktos līdzekļu arestus, kā arī atjaunināja sabiedrību un lietotājus, paziņojot viņiem, ka vietnei tiek veikta “uzturēšana” ar nezināmu beigu datumu un neizlemtu “pirms bankrota procedūras”.

Kaut arī paziņojumi par BitGrail bankrota pieteikumiem vēl nav oficiāli vai apstiprināti, šķiet, it kā tā liktenis būtu apzīmogots.

Ziņas par arestiem ir satraukušas daudzus, kad tiesībaizsardzības iestādes iesaistās šāda veida lietās, tās atgūšanas process ir lēns, un dažreiz atgūšana un atmaksa var prasīt mēnešus vai pat gadus. Kamēr sabiedrība ir neapmierināta, Frančesko savā iepriekšminētajā tvītā ir izvairījies no atbildības, sakot, ka “es neko nevaru izdarīt”

Lai gan tas prasa laikietilpību, daudziem joprojām ir cerība, ka varas iesaistīšana varētu palīdzēt viņiem atgūt naudu un ceru, ka tas atbilst patiesībai.

Vai juridiskais kurss sniegs palīdzību, lai pazaudētu NANO jeb fiat līdzvērtību atpakaļ upuru kriptogrāfiskajos maciņos? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map