Bitcoin Vs. Zelts: Gan Pomps, gan Šifs piekrīt, ka FIAT ir Lousy – uzziniet, kurš uzvarēja

reklāma Phemex

Ļoti gaidītās debates par vissvarīgāko nākamās desmitgades jautājumu tika pārraidītas Crypto Trader YouTube kanālā. Jautājums: Kurš ir labāks Value veikals – Zelts vai Bitcoin. 

Pēteris Šifs, Euro Pacific Capital Inc galvenais globālais stratēģis, pārstāvēja zelta investorus. Šīs ir jau otrās debates šogad, kurā Pēteris Šifs piedalās kā zelta cienītājs.

Morgan Creek Digital dibinātājs Entonijs Pompliano pārstāvēja šo “1 miljonu kripto-twitters”. Tas bija aizraujošs saglabājums starp abām skolas domām, ar pārliecinošiem argumentiem no abām pusēm. Šeit ir daži no svarīgākajiem debatēm:

Uzticēšanās

Šifs uzticas zeltam, jo ​​tā ir bijusi nauda vai vērtīga tūkstošiem gadu. Kaut arī Pomps uzskata, ka sistēma pārveidojas, un cilvēki digitālajā laikmetā drīzāk uzticētos koda daļai.

Turklāt Pomps teica, ka Bitcoin nodrošina iespējamu neatkarīgu naudas glabāšanu, kuru var iztērēt pēc īpašnieka iegribas. Tomēr, lai tērētu zeltu, viņiem būtu jāizmanto trešo pušu starpnieki, kas nodod zeltu, piemēram, zelta nauda. Turklāt zelta nauda nav atvērts tīkls; tur ar zeltu var veikt darījumus tikai cilvēki ar kontiem.

Pomps teica,

Kā jūs zināt šajā sistēmā, ka zelta nauda faktiski dara to, ko jūs viņiem sakāt?

Pēteris Šifs tam nepiekrita, viņš teica, ka konkurence veicina integritāti. Pirmo reizi ar savu viedokli iejaucas Rens Neuners,

“Jūs runājat par uzticību trešo personu pakalpojumu sniedzējiem. No vēstures mēs zinām, kur ir šī kapitālistiskā sabiedrība un ka pat viscienījamākie pakalpojumu sniedzēji ir pārkāpuši dažus uzticības veidus. ”

Neskatoties uz to, Pēteris joprojām nebija pārliecināts par to, kā cilvēki ticētu, ka skaitļu virknei ir vērtība, un laika gaitā tā turpinās turēt summu. Pēteris teica,

Zelta vērtība bija tūkstošiem gadu. Nav pamata tam pārtraukt vērtību. Bet tas, ko jūs darāt, ir tas, ka jūs uzticaties kaut kam, kam tirgus vērtība ir bijusi tikai desmit gadus.


Investīcijas kā vērtības krājums

Nav noslēpums, ka Bitcoin nestabilitāte, kas vienmēr bija Ahileja papēdis Bitcoin argumentam kā vērtības krātuve. Turklāt Pēteris minēja, ka arvien vairāk cilvēku ir motivēti, jo viņi pērk, nezinot alkatību.

Neskatoties uz to, Pomps tam pievienoja jauku gredzenu. Viņš apgalvoja, ka Bitcoin motivē tīkla efekts; minot Google un Uber piemērus. Kad cilvēki sāk kaut ko lietot kolektīvi, un tas tiek pieņemts kā standarts,

“Tīkla efektus ir patiešām grūti nodalīt.” Viņš piebilda: “Kad tīkls sāk augt. Jūs saņemat bloķēšanu. ”

Turklāt Bitcoin tā trūkuma dēļ ir daudz nozīmīgāks. Kaut arī zelts varētu sasniegt 5000 ASV dolāru, tas ir labākais optimistiskais mērķis tam, bet Bitcoin tirgotāji tiecas ap 10x vērtējumiem. Tādējādi, pēc Pomp domām, tā ir milzīga motivācija.

Kas tiek izmantots vairāk?

Fakts, ka gandrīz visur ar Bitcoin nevar nopirkt tasi kafijas, ir patiess. Tomēr, kā atzīmē Pomps, tas joprojām ir daudz nozīmīgāks nekā to tirdzniecības vietu skaits, kurās pašlaik pieņem zeltu. Viņš pievienoja,

Tas nodrošina kriptogrāfijas drošību.

Pēc Šifa teiktā, zelts joprojām ir labākais vērtības krājums. Viņš teica,

Kad jūs dzīvojat burbulī, jūs to nevarat redzēt.

Pēc viņa teiktā, zelta vēsture un tās īpašības, kas saglabājas laika gaitā, padarot to par labāko vērtības krātuvi, kāda tā ir bijusi tūkstošiem gadu. Par tā trūkumu viņš piebilda,

Neskatoties uz to, gan Pomps, gan Šifs bija pārliecināti, ka FIAT ir lemts liktenim. Kamēr Šifs to nosauca par “sliktu”, sacīja Pomps, 

Iepazīstinām ar nekorelētu aktīvu, kuram ir asimetriska augšdaļa. Man ir daudz zelta īpašību … Rejs Dalio nesen … teica: “Paskaties, mēs esam atgriezušies pie Centrālās bankas jautājuma. Viņi samazinās likmi, viņi drukās naudu. Lielisks laiks, lai iegūtu zeltu.

Tagad Pomps uzskata, ka pastāv liela iespēja, ka Bitcoin būs nākamais nekorelētais aktīvs. Tomēr Pēteris joprojām apgalvoja, ka “Viņiem tā ir sava veida reliģija … sapnis.”

Atrodi jūs, kurš uzvarēja debatēs šeit,

Kas, jūsuprāt, uzvarēja konkursā? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector