Bitcoin pārspēj darījumus ar futbolu, eToro un Quantocoin Fostering Crypto’s Global Exposure

reklāma Phemex

Bitcoin atrod veidu, kā izveidot savienojumu ar globālo sportu, tas varētu būt patiešām liels pozitīvs rezultāts, jo kriptogrāfijas piesaistīs globālu uzmanību. Šķiet, ka tas notiek, jo 7 Anglijas premjerlīgas klubi ir sadarbojušies ar eToro, lai spēlētāju pārcelšanas laikā izmantotu kriptovalūtas.

Futbols neapšaubāmi ir viens no visvairāk skatītajiem un sekotajiem sporta veidiem visā pasaulē. Līdzjutējs, kurš plūst uz klubu līmeņa futbolu, ir nepārspējams, īpaši Anglijas premjerlīgā un Itālijas sērijā.

eToro ienes Bitcoin futbolā

eToro, kas ir globāla kriptovalūtu platforma, ir uzsācis partnerību ar septiņiem premjerlīgas klubiem, lai izsekotu kriptovalūtu izmantošanu spēlētāju darījumu un pārskaitījumu laikā. Septiņi klubi, kas parakstījuši partnerattiecības, ir Totenhemas Hotspura, Braitona & Hove Albion F.C., Kārdifas pilsēta F.C., Crystal Palace F.C., Lesteras pilsēta F.C., Ņūkāslas United F.C. un Sauthemptona F.C..

Šīs partnerības iezīmēs pirmo soli, lai bitkoina un kriptovalūtu piedāvātās iespējas piesaistītu tādam pasaules sporta veidam kā futbols. eToro uzskata, ka kriptogrāfija un tā pamatā esošā tehnoloģija, blokķēde, var uzlabot futbolu un sporta pasauli.

Arī eToro, ja esat šo septiņu premjerlīgas klubu partneris, tas palīdzēs iegūt globālu atpazīstamību, izmantojot plašas mārketinga iespējas, tostarp spēļu dienas LED dēļus, spēlētāju piekļuvi, biļetes un digitālās tiesības.

Ikbals V. Gandems, Lielbritānijas eToro rīkotājdirektors, sacīja:

Šodienas paziņojums ir pirmais mazais solis garā ceļā uz futbolu, pilnībā izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Izglītībai būs galvenā nozīme, lai nozares varētu izprast potenciālu, un tāpēc globālās ekspozīcijas iegūšana, izmantojot šos premjerlīgas klubus, ir lieliska iespēja palielināt izpratni.

“Blockchain nodrošina pārredzamību, kas nozīmē, ka tas var uzlabot pieredzi visiem, kas mīl” skaisto spēli “.”  

Pāris paziņojumu arī no klubiem,

Frans Džonss, partneru vadītājs, Tottenham Hotspur F.C. teica:

“Tottenham Hotspur mēs esam uzticīgi tehnoloģijām un inovācijām, un kā tāds mēs esam priecīgi sveikt eToro kā partneri kategorijā, kas strauji attīstās.”


Pols Bārbers, Braitonas izpilddirektors & Hove Albion FC teica:

“Braitonā mēs lepojamies, ka esam priekšgalā, lai futbolā ieviestu jaunas tehnoloģijas un jaunas idejas. Mēs priecājamies sveikt eToro kā partneri, kas var palīdzēt mums labāk izprast blokķēdes piedāvāto patieso potenciālu. “

Berijs Vebers, Crystal Palace F.C. komercdirektors teica:

“Blockchain tehnoloģija sniedz jaunas aizraujošas iespējas visās uzņēmējdarbības jomās, un mēs priecājamies sveikt eToro kā partneri, lai mēs varētu izpētīt tā potenciālu futbolā.”

Džonatans Gregorijs, Lesteras pilsētas F.C. komercdirektors teica:

“Mēs esam priecīgi sveikt eToro klubā kā oficiālo partneri, ir aizraujoši sadarboties ar tik novatorisku nozares līderi. Līdzīgi kā Lesteras pilsētā, arī eToro ir ambiciozs zīmols ar ievērojamu pasaules mērogu, un mēs ceram uz kopīgu darbu visas sezonas garumā. ”

Deivids Tomass, Sauthemptonas FC komercdirektors teica:

“Mēs esam ārkārtīgi priecīgi uzņemt eToro kā kluba partneri. Mēs ceram strādāt ar viņiem un uzzināt vairāk par kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģiju potenciālu futbolā. ”

Lasiet arī: eToro, lai palaistu kriptogrāfijas apmaiņu, lai konkurētu ar galvenajām platformām

Arī Itālijas Sērijas līga seko kriptovalūtu izmantošanai

Saskaņā ar Sky Sports publicēto ziņojumu Rimini futbola klubs, kas spēlē C sērijā, tika pārdots Apvienoto Arābu Emirātu uzņēmumam Heritage Sports Holdings, kas nodarbojas ar ieguldījumiem sporta pasaulē kriptovalūtās. Pirmo reizi Itālijā maksājums tiks veikts ar kriptovalūtu, pateicoties partnerattiecībām Quantocoin.

Apstiprinājumu nāca tieši no Rimini prezidenta Džordžio Grasi, kurš preses konferences laikā paziņoja:

“Sarunas ar šo grupu turpinājās jau pāris mēnešus […]. Heritage Sports Holdings ar savu partneri Quantocoin centīsies komandai un pilsētai radīt jaunas idejas un sinerģijas no sporta, zīmola tēla un tehnoloģiskā viedokļa. Heritage Sports Holdings dalība ir novatoriska, ņemot vērā tās kriptogrāfisko maksājumu sistēmu (QTCt) un blokķēdes tehnoloģiju izmantošanu, kurai Heritage Sports Holdings jau ir priekšgalā citās valstīs. […] Šī iegāde iegūs futbola vēsturi, ienesot ļoti nozīmīgu rezonansi Rimini pilsētā. Pēdējo nedēļu laikā Heritage Sports Holdings ir izrādījusi lielu interesi par Rimini zīmolu un mūsu novatorisko pieeju futbolam. Jaunie dalībnieki novērtēja Rimini F.C. pārredzamību. (tā pati pārredzamība, ko mēs pašlaik praktizējam, stāstot jums par šīm norisēm), tās ekonomiskā ilgtspēja, teritorialitāte, apņemšanās solidaritātes pasaulē un arī kritiskā masa, ko mūsu pasaule pauž ar visiem saistītajiem uzņēmumiem ”.

Blockchain ir spēks mainīt futbola biznesa dinamiku. Tā ir abpusēji izdevīga situācija. Un tas ne tikai pārsūta logus un akciju pārdošanu, bet nākotnē blokķēde un kriptonauda varētu ietvert biļešu reklamēšanas, pārredzamības problēmu risināšanu un preču autentiskuma garantijas nodrošināšanu..

Vai arī citi sporta veidi sekos Kluba futbola komandu parādītajam piemēram? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector