Bitcoin pilieni kā parasti pirms nākotnes termiņa beigām, bet 3 aspekti norāda BTC Going Up

reklāma Phemex

Bitcoin cena samazinājās līdz 6880 USD līmenim, ievērojot samazināšanās normu pirms rīt gaidāmā Bitcoin Futures termiņa beigām. Tomēr vairāki faktori norāda uz Bitcoin cenas pieaugumu, kā arī tā interesi un pieņemšanu.

Bitcoin cenu kritums seko normai

Pēc dienu ilgas buļļu baudīšanas šodien Bitcoin beidzot paņēma slaidu. Tieši vakar BTC cena pakāpās virs $ 7000 un visu kriptogrāfijas tirgu pārņēma augšupejošā līknē. Sākot dienu ar 7039 USD, augstākā cena sasniedza 7060 USD. Rakstīšanas laikā pasaules vadošā kriptovalūta ir samainījusi rokas par USD 6 880.

bitcoinAvots: Tradingview.com

Kad Bitcoin kritās, kriptogrāfijas tirgus kļuva sarkans, kā arī augšējās monētas, t.i. Ethereum (ETH), XRP, Zvaigžņu (XLM), Cardano (ADA), IOTA (MIOTA) un citi ir robežās no 2 līdz 6 procentiem.  

Tomēr Bitcoin cenu slaids ir sava veida dots šajā brīdī kā CME Bitcoin nākotnes līgumi līgumu termiņš beidzas rīt, t.i., 31. augustā. Iepriekš, tieši pirms šo nākotnes līgumu termiņa beigām vai nu no CME, vai Cboe, Bitcoin cena saņem sitienu un nokrīt.

Lai gan nākotnes tirdzniecība tieši neietekmē cenas, jo tirdzniecība norēķinās skaidrā naudā, cenu pieaugums ir atkarīgs no lielajiem spēlētājiem, lai iegūtu iespēju saīsināt Bitcoin. Sakarā ar pieejamo “garo” vai “īso” iespēju tas rada cenu manipulācijas iespējamību.

Bet ir vairāki faktori, kas virza Bitcoin uz priekšu un paredzams, ka tas virzīsies uz augšu.

Bitcoin reddit pirmo reizi redzēja darbību kopš 2017. gada decembra

Reddit ir viena no visvairāk apmeklētajām vietnēm pasaulē, un tās nozīme kripto tirgū neatšķiras. Runājot par Bitcoin saistītām tēmām, subreddit r / Bitcoin ir visaktīvākais forums ar nedaudz mazāk nekā miljonu abonentu.

2010. gada septembrī tā ir dibināta un kopš tā laika pieaug vienmērīgā tempā. Pagājušā gada novembrī tas kļuva ārkārtīgi aktīvs, kad Bitcoin tuvojās maksimālajam līmenim.

Tagad subreddit atkal ir sācis redzēt darbību, ko BashCo kopīgoja čivināt:


Kopš 2017. gada decembra apmeklētāju plūsma uz r / Bitcoin samazinās katru mēnesi … LĪDZ TAGAD. Vēršu tirgus veidošana? https://t.co/QZ1qRA9cJL pic.twitter.com/OTrhy7kvig

– BashCo (@BashCo_) 2018. gada 29. augusts

Arī Reddit līdzdibinātājs Alekss Ohanians joprojām ir pozitīvs Bitcoin, jo viņš atkal dalās ar saviem bullish uzskatiem,

“Kā vērtības krātuve pastāv reāla vilkme [ar Bitcoin], un patiesībā, kā mēs to redzam tādās valstīs kā Turcija, kurās ir ievērojama ekonomiskā krīze … Bet šobrīd mēs joprojām esam agrākajā, agrākajā stadijā. ”

Tehniskā diagramma & ģenēzes izpilddirektors: Lāčiem pietrūkst tvaika, ejiet buļļiem

Tikai vakar, kad Bitcoin sasniedza 7000 USD, pārsniedzot 50 dienu slīdošo vidējo rādītāju, tas ievietoja garāko ralliju mēnesī. Pēc Bloomberg domām, arī Divergence Analysis Inc. pirkšanas un pārdošanas spiediena rādītājs bija augstāks.

Nesen Genesis Global Trading izpilddirektors, Maikls Moro teica, ka, ja Bitcoin saglabā savu vērtību ap $ 7150, cenas var sasniegt $ 10k:

“Ja [7 000 ASV dolāru] līmenis saglabājas, teiksim, nākamajai nedēļai, divām nedēļām, buļļi būs 100% atpakaļ. Viņiem būs ērtāk, nekā ir gada zemākais līmenis, un ka mēs, visticamāk, redzēsim 10 000 USD, nevis 5000 USD. ”

Viņš ir pārliecināts, ka lāčiem ir pietrūcis tvaika, jo viņš izskaidro tā iemeslu:

“Kad parādījās ziņas par SEC noraidījumu un faktiski noturēto cenu, mēs neredzējām 5, 10, 15 procentu izpārdošanu, kādu esat redzējis iepriekšējos noraidījumos. Tāpēc es domāju, ka lāči ir sapratuši, ka viņiem ir beigušies tvaiki. ”

Attiecībā uz Bitcoin cenu iet tālāk, viņš saka:

“Precīzāk, galvenais līmenis [bitcoinam] ir 7 150 USD, taču, ja mēs to spēsim noturēt nākamnedēļ, es domāju, ka mēs tirgū redzēsim noskaņojuma pārmaiņas.

Lasiet arī: Anti-Dollar in Full Force, Kaut arī Bitcoin arvien vairāk iegūst vilces spēku visā pasaulē

Īpaša pieminēšana: Hash likme jau sniedz paziņojumu

Mūsu nesenajā rakstā mēs dalījāmies ar to, kā Bitcoin jaukšanas ātrums pieskaras augstākajiem rādītājiem, kas, pēc eksperta domām, radīs jaunas virsotnes. Turklāt tas parāda cilvēku ilgtermiņa interesi par Bitcoin.

Bitcoin ir gaiša nākotne, periods! tāpēc pērciet, kamēr jums ir iespēja

Fakts ir tāds, ka Bitcoin vienkārši nav šeit, lai paliktu, bet nākotnē plaukst, kā to savos ziņojumos pat dalīja ASV Sentluisas federālā rezerve.

Pēc Monētu bāze Jaunākais pētījums liecina, ka tūkstošgadīgie noteikti ir piesaistīti Bitcoin, jo ASV studentiem ir divreiz lielāka iespējamība nekā vidējam valsts īpašniekam. Aptuveni 18% studentu piekrīt piederēt bitkoinam vai citām kriptovalūtām.

Zemāk sniegtā tabula parāda arī studentu un izglītības iestāžu pieaugošo interesi par Bitcoin un kriptovalūtām, kas noteikti liecina par gaišu un pieaugošu nākotni nākotnē.

bitcoin

Tātad, lai gan cenas redz korekciju, jūs varētu vēlēties iegādāties dažus kriptogrāfijas, ko piedāvā Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī, kurš dalījās, ka labākais pirkšanas laiks ir tad, kad cenas ir pazeminātas, jo viņš prognozē, ka šoreiz Bitcoin cena sasniegs virs 20 000 USD.

Bitcoin, protams, ir stimuls, neatkarīgi no tā, vai tā ir cena, informētība, interese vai pieņemšana, visam kriptogrāfijas tirgum ir lielas lietas.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector