Bitcoin opciju līgumi piesaistīs masveida pieprasījumu no Āzijas kriptogrāfijas tirgotājiem – CME Global Head

reklāma Phemex

Tim McCourt, CME Group globālais kapitāla produktu un alternatīvo ieguldījumu vadītājs uzskata ka gaidāmā Bitcoin opciju līgumu uzsākšana, visticamāk, kļūs par Āzijas kriptogrāfu ieguvēju un tirgotāju iecienītāko. 

Tirgotāji gūst milzīgus ieguvumus

CME Group 20. septembrī paziņoja par sava jaunā kriptogrāfisko atvasinājumu produkta izlaišanu. Atjauninājumā tika minēts, ka Bitcoin Futures iespējas piedāvās Bitcoin tirgotājiem labu iespēju ietaupīt uz rezervēm, izmantojot maržas kompensācijas.

Turklāt CME CF Bitcoin atsauces likme (BRR) tiks aprēķināta, pamatojoties uz galveno Bitcoin biržu un tirdzniecības platformu ikdienas tirdzniecības apjomu. 

Iespējas turpmāk palīdzēs tirgotājiem mazināt iespējamos darījumu partneru saistību neizpildes riskus, izmantojot centrālo klīringu. Turklāt tas paplašinās tirgotāju izvēli un palīdzēs viņiem pārvaldīt risku un veidot stratēģijas, jo tas atbalstīs elastīgu tirdzniecību.

Straujais pieaugums Bitcoin nākotnes darījumos

McCourt sagaida, ka opcijas darbosies tikpat labi kā Bitcoin Futures, kas tika uzsāktas gandrīz pirms diviem gadiem. Interesanti, ka pusi no Bitcoin nākotnes tirdzniecības apjoma veido Āzijas un Eiropas subkontinenta tirgotāji. 

Viņš arī sniedza ieskatu par neseno Bitcoin Futures tirdzniecības pieaugumu. 13. maijā tika tirgoti nākotnes līgumi 1,3 miljardu ASV dolāru (170 000 Bitcoin) vērtībā. Pēc tam, paredzot nākotnes līgumu “opcijas”, tirgotāji var viegli pārvaldīt Bitcoin cenu riskus, vienlaikus iegūstot pareizo ekspozīciju. 

“Kaut arī nākotnes līgumi dod jums ekspozīciju viens pret vienu, kur pamatā esošā bitcoin kustība tieši pārvēršas par noteiktu dolāra vērtību par līgumu, opcija dod jums atšķirīgus sākotnējās cenas līmeņus un var sniegt vai nu aizsardzību pret negatīvu pusi, vai arī pretēji. par daļu no pamata [aktīvu] cenas, ” 

teica Makkūrs.

Per nesen čivināt CME, neskatoties uz Bitcoin cenu kritumu, klientu interese par CME Bitcoin nākotnes līgumiem 3.ceturksnī saglabājās spēcīga, ikdienas OI pārsniedzot 4.6K līgumus, kas ir par 61% vairāk nekā 2018. gada 3. ceturksnī.

Avots- Twitter

Kas ir Opciju nākotnes līgums? 

Opciju līgums ļauj ieguldītājam pirkt vai pārdot aktīvu par noteiktu sākuma cenu. Investors to var iegādāties derīguma termiņā vai pirms tā. Tas ieguldītāju nostāda izdevīgā situācijā, jo viņš / viņa var izmantot cenu svārstības, faktiski nepiederot nākotnes pozīcijām. Tomēr nākotnes līgums uzliek ieguldītājiem pienākumu pirkt / pārdot aktīvu par līgumā noteikto cenu noteiktā nākotnē. 

CME neplāno piedāvāt fiziski nokārtotus līgumus

Viņš arī teica, ka Bitcoin iespējas ļaus kriptogrāfu kalnračiem precīzi ierobežot savas ražošanas izmaksas. Kalnrači, kas darbojas Ķīnā, jau izmanto Bitcoin nākotnes līgumus, lai ierobežotu. Makkūrs arī runāja par Bakkt palaišanu un teica, ka CME grupa neplāno piedāvāt līdzīgus fiziski nokārtotus līgumus. Turklāt viņš teica, ka pašreiz galvenā uzmanība tiek pievērsta normatīvo aktu apstiprinājumu nodrošināšanai un sagatavošanās darbu pabeigšanai jauno opciju līgumu uzsākšanai.

Tomēr Džefs Dormans, ASV kripto riska ieguldījumu fonda Arca, ASV investīciju nodaļas vadītājs, līdzdibinātājs, šķiet, nepiekrita pirmā prasībai. Viņš teica, ka efektīvas kriptovalūtu tirdzniecības stratēģijas radīs papildu instrumenti, ne tikai Bitcoin. 

“Ir tikai tik daudz, ko jūs varat darīt tikai ar bitkoīnu vien, [jo] ir tikai tas, ka daudzās vietās fondam būtu nepieciešams tirgot ar bitcoin un ar bitcoin saistītus vērtspapīrus,”

teica Dormans.

Viņš arī piebilda, ka nākotnē CME grupa saskarsies ar spēcīgu konkurenci. 

CME laiž klajā divus finansiāli nokārtotus Šanhajas zelta nākotnes darījumus

Per paziņojums, Šanhajas zelta nākotnes darījumi būs produktu piedāvājums, pamatojoties uz reģionālo zelta etalona cenu no Šanhajas zelta biržas (SGE). Palaišana paredzēta 14. oktobrī.

Avots- Twitter

Līgumus denominēs ASV dolārs un ķīniešu Renminbi. Nākotnes darījumus uzsāks CME- Commodity Exchange Inc (COMEX). COMEX Šanhajas zelta nākotnes līgumi nodrošinās piekļuvi arbitrāžai ar 100 oz. Tas arī piesaistīs starpības kompensēšanas priekšrocības starp COMEX 100 oz. Zelta nākotnes (GC) un citi CME grupas produkti. Fjūčeriem gala norēķiniem tiks izmantota Šanhajas zelta etalona PM cena (plkst. 15:00 pēc Ķīnas standarta laika).

Vai CME opcijām būs tāda pati ietekme kā Bitcoin nākotnes līgumiem? Informējiet mūs, ko jūs domājat zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me