Bitcoin ETF režīmā “Gaidi un skaties”, kad SEC pret to saņem pārmērīgu kritiku

reklāma Phemex

Kamēr kriptogrāfijas kopiena ar nepacietību gaida ETF apstiprinājumu, daudzi pareizticīgo preču un biržas fondu tirgotāji ir pauduši savu noraidījumu par ETF.

2019. gada 13. februārī Vērtspapīru biržas komisija (SEC) uzaicināja tirgotājus komentēt šo priekšlikumu. Kaut arī daži tirgotāji vēlreiz apstiprināja savu ticību digitālajam aktīvam, vairums joprojām bija nobažījušies par tā lietderību un “patieso vērtību”.

ASV pilsone Dina savā nodomu vēstulē pauda, ​​ka: “Tā ir nepastāvīga, ar to manipulē ļoti maz, un tai nav reāla lietojuma gadījuma. Es redzu, ka daudzi cilvēki tiek finansiāli un citādi ievainoti, pieņemot šo priekšlikumu. Manuprāt, šis priekšlikums tiek noraidīts. ”

Debates par Bitcoin iekšējo vērtību

Bitcoin ir vienādranga norēķinu sistēma, kas balstīta uz izplatītu vienprātības mehānismu, kura pamatā ir Blockchain. Turklāt ar to saistītā “marķiera” vērtība, domājams, ir saistīta ar tā tīklu un tā kā vērtības krātuves spēju.

Iekšā virkne argumentu pretstatā tās “iekšējai vērtībai”, Sems Ahns no Hana Trading USA Inc. atzīmēja, ka, tā kā Bitcoin jaukšanas vērtība ir vērtīga tikai tad, ja tā tiek ieviesta Blockchain, “hash” vērtība pēc būtības nepieder nevienai vērtībai. Tāpēc, tā kā Bitcoin vērtību konkrētā tīklā glabā “hash value” kombinācija, tas nav finanšu aktīvs.

Zelta cena nākotnē var neattaisnot tā spīdumu, tomēr tā turpinās pastāvēt tādā pašā veidā. Arī Bitcoin ‘valsts virsgrāmata’ ir nemainīga. Tomēr, lai pārsūtītu vērtību no kalnračiem, ir būtiska nozīme.

Turklāt, pēc dažu tirgotāju domām, tas pats par sevi nenosaka iekšējo vērtību un tīkla jauda laika gaitā var mainīties, un tam nevajadzētu mainīt attiecīgā aktīva raksturīgās iezīmes.

Sāra izsaka publisku vēstuli SEC: “Es vēlētos, lai komiteja noraidītu ierosināto ETP. Tam nav vērtības kā finanšu produktam, nemaz nerunājot par valūtu. ”

Manipulācija

Debates par Bitcoin nepastāvību ar laiku ir mazinājušās. Tomēr manipulāciju un FUD mākoņi (bailes, nenoteiktība un šaubas) to ieskauj mūžīgi. Galvenais iemesls saistībai ar Bitcoin pašlaik ir balstīts uz tā atdevi, nevis uz darījumu iespējām.

Optimismam un pārliecībai par tā panākumiem pretojas arī pesimisms un argumenti pret tā pieņemšanu reālajā pasaulē.


Avinašs Šenojs minēja acīmredzamas manipulācijas ar Bitcoin cenām tās neregulējošās struktūras dēļ un uzņēmīgas pret manipulācijām salīdzinoši zemās tirgus kapitalizācijas dēļ.

Starp daudzajām manipulācijas metodēm, kas tiek piemērotas Bitcoins, viena no tām ietver:

Pump and Dump shēmas, kas organizētas, izmantojot ziņojumapmaiņas lietotnes, piemēram, Telegram, ir

visur un padara globālu manipulāciju ar kriptovalūtām, izmantojot gan

saskaņota Bots izmantošana un ātrums, kādā ziņas izplatās sociālajos medijos

iespējams.

Pozitīvas nodomu vēstules 

Lai gan vēstuļu tēma bija kritika, bija arī pozitīvi nodomu protokoli, kas atbalstīja ETF apstiprināšanu.

Vienā no šādām vēstulēm tika norādīts, ka:

“Attiecībā uz SEC argumentu, kas manipulāciju dēļ vēl nav apstiprinājis ETF un galvenokārt novērtē ieguldītāju aizsardzību, ir pretrunīgs, jo bez ieguldījumu fonda ieguldītājs ir uzņēmīgs pirkt bitcoīnus regulētās biržās un zaudēt savus ieguldījumus (bitcoins), VanEck jau piedāvā apdrošināšanu iespējamo zaudējumu segšanai, un tādējādi ieguldītājs izrādīs interesi ieguldīt ETF fondā. ”

Lielais jautājums: Bitcoin ETF kad?

Šķiet, ka ETF apstiprinājums ir iestrēdzis uz visiem laikiem. Katru dienu tiek izlaists jaunums par ETF noskaņojumu. Tomēr galīgs SEC lēmums tiek gaidīts uz visiem laikiem.

SEC noteikti pārskatīs šīs vēstules un ņems tās vērā, pieņemot lēmumu. Turklāt pieaugošā Bitcoin popularitāte un institucionālais atbalsts arī prasa zināmu rīcību no pasaules lielākās ekonomikas regulatora.

SEC gaidīšanas un skatīšanās pieeju ETF apstiprināšanai var attiecināt arī uz kriptovalūtas “pārvēršanu vērtspapīros”..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector