Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Ripple [XRP] cenu analīze nedēļā no 2. jūlija līdz 8. jūlijam

reklāma Phemex

Gada pirmā nedēļa Jūlijs tomēr daži zaļumi atgriezās galveno kriptovalūtu ekrānā. Daudz jaunumi viņi ir pārvietojuši ekrānu uz augšu un uz leju. Ņemot vērā kontu RBI apkārtraksts un datlīnija, galvenās kriptovalūtas apmaiņas Indija pārtrauca savu INR / kriptogrāfiskās apmaiņas funkciju un otrādi – tirdzniecības iespējas.

Lai turpinātu savu biznesu, lielākā daļa ir izmantojuši kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecību un P2P tīkls. No citiem Āzijas jaunumiem Dienvidkoreja veic pasākumus, kas to tuvina kriptovalūtas pieņemšanai.  

ASV, Monētu bāze soli tuvāk, lai kļūtu par ASV Vērtspapīru un biržu komisijas pilnībā regulētu brokeri-dīleri (SEC), iegādājoties 3 firmas kopā ar brokera-dīlera licenci, alternatīvas tirdzniecības sistēmas licenci un reģistrēta ieguldījumu konsultanta licenci.

Āfrikā Kenijas parlaments ir devis divu nedēļu termiņu finanšu ministram, lai izlemtu kriptonauda likteni valstī.

Tradicionālās finanšu un tehnoloģiju firmas sāk veidot ceļu uz blokķēdi un kriptovalūtām. Šveice Apmaiņa, Seši, uzsāk kriptogrāfijas apmaiņu, kamēr Facebook pārveido personāls, lai izveidotu savu bloku. Un pārsteiguma vizīte no Honkongas Input-Output izpilddirektora Šarla Hoskinsona [IOHK] un autora Cardano Google birojā Londonā arī šonedēļ sniedza ziņas.

Avots: Coin360.io, skatīts 2018. gada 8. jūlijā plkst. 9.06 pēc IST

Bitcoin [BTC]

Pēc smagās pagājušās nedēļas Bitcoin atkal atgriezās zaļā krāsā. Bitcoin tirgus cena tuvojās USD 117 miljardiem. Cenas sasniedza augstāko punktu USD 6 863,99 un zemākais punkts USD 6 305,70 nedēļas laikā. Nākamais loģiskais solis, lai buļļi aktivizētos, izskatās USD 7000, kaut arī liela pretestība ir jūtama USD 6800-6840.

Bitcoin cenu analīzeAvots: https://in.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Ja tvaiks turpinās, BTC noteikti vajadzētu šķērsot Šonedēļ USD 7000. Apmaiņa, kas šonedēļ bija aktīvāka un apjomīgāka, ar BTC dažādos pāros bija ZB.com (10.87%), Binance (4.46%) un OKEx (3.38%)..

Nedēļas pirmajā pusē metot lāčus, bullis beigās atkal atgriezās, un nedēļa beidzās ar 5,65% pieaugumu. Marķējuma kapitalizācija bija USD 106 miljardi. Cenas nedēļas laikā sasniedza 6465,51 USD augstāko punktu un 5835,78 USD zemāko punktu, parādot skaidru cīņu ap 6000 USD pretestības līmeni.

Apmaiņa, kas bija aktīvāka, apjomā, ar BTC dažādos pāros šonedēļ bija Binance (10,36%), CoinEx (7,58%) un ZB.com (4,38%). Interesants fakts attiecībā uz biržas apjoma apstrādi, šķiet, ka visvairāk tirgoto pāru ir BTC / USDT, tas ir interesants pāris, ņemot vērā visnepastāvīgāko kriptogrāfiju, kas savienota pārī ar stabilu monētas saiti.

Dažas balsis, kas tika atzīmētas, runājot par Bitcoin. Tailers Winklevoss salīdzināja Bitcoin līdz digitālajam zeltam. Rons Pols, bijušais ASV Kongresa loceklis un izcils Mises institūta padomnieks, citēts, sakot, ka Bitcoin, zelta nodrošināta valūta var pastāvēt līdzās Brīvajai sabiedrībai. Allianz galvenais ekonomikas padomnieks, Mohameds El-Erians, teica, ka Bitcoin atradīsies pirkšanas teritorijā, ja tas nokritīs USD 5000.

Ethereum [ETH]

Arī Ethereum, kas ir otra lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas, ir spējis atlecēt no atbalsta līdzīgi kā Bitcoin un citi kriptotipi. Tas bija bijis ļoti sekli sarkanā krāsā, lai gan pēc nedēļas beigām bija redzējis daudz zaļo virsotņu.

Kā mēs ziņojam ETH bija nedaudz zem 0,96% pēc tam, kad redzēja dažus augstākos līmeņus, kas bija pārāk vēsu pamanīšanas dēļ. Ēteru cenas, šonedēļ, bija USD 461,21 un bija zemākajā līmenī USD 419,68 atkal parādot plašu diapazonu, kurā buļļi un lāči cīnījās.

Ethereum cenu analīzeAvots: https://in.tradingview.com/symbols/ETHUSD/ Šonedēļ dažādos pāros aktīvākas apmaiņas ar ETH dažādos pāros bija CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) un Finanses (3,69%) ). ETH / USDT pāris, kas ģenerē maksimālos apjomus

Daži jaunumi šonedēļ ap “Ethereum bija kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonds”, Atrodas Ostinā, sauc Multicoin Capital un atbalsta Kriss Diksons, Andreessen Horowitz’s bija ļoti pozitīvs Ethereum nākotnei un Ripple un Litecoin rezervēšanai.

Dienvidāfrikas Centrālā banka ir noslēgusi a daudzbanku projekts pārbaudīt maksājumu pārskaitījumus no bankas uz banku, izmantojot Ethereum platformu Quorum sadaļā “Project Khokha”. Arī Basketbola komanda Sakramento Kings ir nolēmuši iegūt Ethereum Fund Tech Education stipendijām.

Ripple [XRP]

XRP arī sekoja tendencei, kad citas monētas lauza lejupejošo tendences līniju. Tas patiešām atbalstīja šo impulsu, lai gan tas arī redzēja pārdošanas spiedienu augstākā līmenī, jo lāči sāk uzbrukt nedēļai sarkanā krāsā ar kritumu par 3,47%. XRP cena, uz augšu, šī nedēļa bija plkst USD 0,491110 un bija zemākajā līmenī USD 0,427302.

Ripple Price analīzeAvots: https://in.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Apmaiņa, kas šonedēļ bija aktīvāka un apjomīgāka, ar XRP dažādos pāros bija CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) un Bithumb (8,88%). XRP / USDT pāris radīja maksimālos apjomus, kam sekoja XRP pāri ar Japānas JPY un Korejas KRW.

XRP apkopoja ziņas, kas ietvēra SBI Holdings Priekšsēdētājs saka, ka Ripple (XRP) ir nākamais globālais kriptovalūtas un naudas standarts. Ripple arī atrada jaunu partneri Indijas banku sistēmā Kotakas Mahindras banka kas ļaus Kotak izmantot xCurrent priekšrocības, lai ļautu ātrāk un efektīvāk veikt pārskaitījumus.

Lasiet arī: BTC, ETH, XRP cenu analīze nedēļā no 25. jūnija līdz 1. jūlijam – jaukta nedēļa ar labiem ilgtermiņa pozitīviem rezultātiem

Pārējie kustinātāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar monētu tirgus ierobežojumu (piekļuve 1. jūlijā plkst. 23:30 IST),

Pārvietotāji

  • SelfKey – pieaugums par 396.03%
  • SalPay – uzrāda pieaugumu par 170.11%
  • Vaļu monēta – uzrāda pieaugumu par 132,34%

Kratītāji

  • Peepcoin – rāda kritumu 92,95%
  • Zipijs – 45,59% kritums
  • Žetonu galds – parādīts kritums par 45,57%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me