Binance’s Fiat-to-Crypto Exchange Ugandā uzsāk Ugandas šiliņu savienošanu ar BTC un ETH

reklāma Phemex

15. oktobris būtu diena, ko atceras kriptovalūtu vēsturē Ugandā un Āfrikā, kad Binance paziņoja par savas valūtas maiņas uzsākšanu Ugandā. Apmaiņa būs pirmā, kas nodrošinās BTC un ETH pārus ar vietējo valūtu, Ugandas šiliņu.

Nākamajos mēnešos tiks pievienoti vairāk kriptovalūtu pāri ar Ugandas šiliņiem

Binance Uganda ir pirmā fiat-crypto birža, kuru uzsāka Binance, kas ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma. Binance Uganda ir uzbūvēta papildus tehnoloģijām, kuras izstrādājusi Binance, un tā spēj apstrādāt 1,4 miljonus darījumu sekundē, un tai būs pieejams diennakts klientu atbalsts.

Birža sākotnēji atbalstīs Ugandas šiliņu (UGX) tirdzniecību ar Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), pievienojot vairāk tirdzniecības pāru. Lietotāji pirmajā mēnesī ir atbrīvoti no tirdzniecības maksām.

“Mēs esam ļoti lepni, ka oficiāli uzsākām savu pirmo fiat-crypto apmaiņu Ugandā,” sacīja Vein Džou, Binance finanšu direktors. “Mēs esam cītīgi gatavojušies šai apmaiņai ar vietējiem partneriem, kopš mūsu komanda pirmo reizi apmeklēja Ugandu 2018. gada aprīlī. Tas ir tikai pirmais solis mūsu centienos izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai atbalstītu ilgtspējīgu ekonomisko attīstību Āfrikā, un mēs ceram uz to, lai sasniegtu reģionam vairāk jauninājumu. ”

Binance ir pasaulē lielākā digitālās valūtas maiņa, tikai 24 stundu apjomā vien BTC ir aptuveni USD 1,97 miljardi vērtībā, liecina Coinmarketcap dati. Uzņēmums ir atklājis plānus atvērt fiat spējīgas biržas Lihtenšteinā, Maltā un Singapūrā. Līdz šim birža tika optimizēta tikai tirdzniecībai ar kriptogrāfiju.

Ugandā kriptovalūtas un blokķēdes ieviešana un attīstība turpina pieaugt. 44 miljonu cilvēku valstī ir dažādas bloku ķēdes konferences, asociācijas un kopienas, ar atbalstu Ministru kabineta līmenī.

Binance komanda ir arī izmantojusi populāro Telegram ziņojumapmaiņas platformu, lai nodrošinātu tērzēšanas grupu, kurā jaunie lietotāji var uzdot jautājumus par reģistrāciju un citiem ar klientiem saistītiem jautājumiem..

Investori Āfrikā ir iepriecinājuši Binance pārcelšanos uz Ugandu. Maikls Kimani, vadošais Kenijas šifrēšanas atbalstītājs, teica: “Šīs ir lieliskas ziņas!” kā viņš tvītoja,

Tā ir lieliska ziņa!

Izraisīs sacīkstes visā Āfrikas valstīs par labvēlīgas vides izveidi kriptovalūtu tirdzniecībai pret Āfrikas valūtām


muhimu pārrobežu tirdzniecībai, afrikāņu tirdzniecībai, tiešsaistes maksājumiem, naudas pārvedumiem, tirdzniecībai, investīciju spekulācijām https://t.co/mjV48DwoH8

– Maikls Kimani (@pesa_africa) 2018. gada 15. oktobris

Blockchain Africa arī uzsvēra, ka šis Binance solis faktiski rada nodarbinātības iespējas Ugandā. Šis ir tvīts,

Lieliski redzēt pasaules lielāko # kriptovalūta apmaiņa, @Binance radot tik nepieciešamās nodarbinātības iespējas #UgandaJaunība # bloķēt! #BlockchainInAfrica # Āfrika https://t.co/FcQqCaVo7k pic.twitter.com/mtWWB1Ai7b

– Blockchain Africa (@ BlockchainZA) 2018. gada 21. augusts

Ugandai kā nācijai ir pretrunīgs viedoklis par kriptovalūtām. Ugandas prezidents Yoweri Museveni ir pozitīvi izteicies par blokķēdes tehnoloģiju, bet ne par kriptonauda. Viņš teica, ka maijā Kampalā Ugandas Blockchain asociācija organizēja Āfrikas Blockchain konferenci par nepieciešamību “meklēt jaunu tehnoloģiju, kas ļautu lietām pārvietoties ātrāk, un jaunas sistēmas, kas tai pievienojas.”

Viņa centrālās bankas vadītājs Emmanuels Tumusiime-Mutebile, acīmredzot, jau iepriekš bija uzrunājis to pašu konferenci, runājot par pretējo. Mutebile apsūdzēja blockchain tehnoloģiju par nepieciešamā atbalsta trūkumu, lai uzturētu valūtu. Bet ugandieši, galvenokārt profesionāļi, ir īpaši iecienījuši virtuālo naudu, it īpaši bitkoinu.

Paredzams, ka tagad ar Binance klātbūtni Austrumāfrikas valstī veicinās finanšu iekļaušanu valstī, kurā tikai 33 procenti pilsoņu izmanto reģistrētus finanšu kontus. Bet šī ir vieta, kur Bitcoin, šķiet, varētu netraucēti uzplaukt. Daži veikali un restorāni Kampalā – Ugandas galvaspilsētā – tagad pieņem maksāšanas līdzekli bitcoin.  

Vai šis Binance solis pavērs durvis kriptogrāfijas tirdzniecībai Āfrikā? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector