Binance izpilddirektors komentē Fiat nestabilitāti, jo valūtas plūst visā pasaulē

reklāma Phemex

Binance CZ, izmantojot savu Twitter rokturi, brīdina, ka Fiats nav drošāks, kā tika uzskatīts. Fiat valūtas tiek uzskatītas par stabilām visā pasaulē. Tā vismaz saka valdības un finanšu regulatori. Bet nesenās ekonomiskās krīzes Turcijā un dažās Latīņamerikas valstīs, piemēram, Venecuēlā, Argentīnā un Brazīlijā, to attiecīgās valūtas ir nomierinājušas. 

Turcijas satricinājums

Turcijas ekonomika negatīvi reaģēja uz Trampa tarifiem Turcijas tēraudam un alumīnijam, Lira dažu stundu laikā avarēja par vairāk nekā 20 procentiem. Tas ieguldītājus iedzina nevis tradicionālajā zelta aktīvā, bet gan Bitcoin vietā.

Turcijas lielākā birža Koinim ziņoja par Bitcoin tirdzniecības apjoma pieaugumu par 63 procentiem, un BTCTurk un Paribu biržās apjoms pieauga attiecīgi par 35 un 100 procentiem. Tas palielināja Bitcoin cenu Turcijā līdz 7000 USD – vairāk nekā 500 USD augstāk nekā Brave New Coin Bitcoin Liquid Index, kas balstīts uz lielāko daļu pasaules tirdzniecības aktivitāšu.

Lai gan bitkoīns, iespējams, nedarbojas kā ikdienas apmaiņas līdzeklis, Turcijas pilsoņi uz to plūst kā drošas patvēruma aktīvs – veids, kā izvairīties no Turcijas liras svārstībām pret dolāru, kas pat bitcoin svārstības liek mierīgi izskatīties.

Lasiet arī: Binance izpilddirektors saka, ka lāču tirgus atkāpjas, jo kriptogrāfijas tirgum nākotne ir gaiša

Dienvidamerikas juceklis- Venecuēla, Argentīna un varbūt Brazīlija

Latīņamerikas ekonomiskās perspektīvas 2018. gadā ir drūmas. Ņemot vērā politisko nestabilitāti dažās reģiona lielākajās ekonomikās, kā arī vispārēju naftas un citu preču cenu kritumu, uzņēmumi un patērētāji saskaras ar depresiju un, Venecuēlas gadījumā, ar ekonomikas sabrukumu..

Krīze, ar kuru saskaras Latīņamerikas ekonomika, nesākās 2018. gadā. Visa tā aizsākās 2015. gadā. Argentīna, Venecuēla un Brazīlija 2015. gadu pabeidza ar nopietnām ekonomiskām problēmām, tostarp ar milzīgiem inflācijas rādītājiem – Venecuēlā pat 275% (2014. gadā – 63%), ~ 30 procenti Argentīnai (36,4 procenti 2014. gadam) un 10,4 procenti Brazīlijai (6,3 procenti 2014. gadam).

Argentīnai valsts valūta peso pēdējos 3 gados ir ievērojami samazinājusies, un 2017. gadā tā bija par 15% zemāka nekā dolārs. 2017. gada kritums bija saistīts ar 34% zaudējumiem 2015. gadā un 18% kritumu 2016. gadā. Arī 2018. gads nemainīja valsts likteni, jo Argentīnas peso samazinājās līdz rekordzemam līmenim. Tas pats ir bijis ar Brazīlijas Real, bet centrālā banka ir iejaukusies

Venecuēlai ir savas problēmas, tās inflācija ir 82766,0%, kā ziņots Tirdzniecības ekonomikā, kuras dēļ Venecuēlas bolivārs ir sasniedzis absurdu līmeni. Venecuēlas valdības reakcija uz pieaugošo inflācijas līmeni ir bijusi viņu pašu “kriptovalūtas” izveidošana, saukta par Petro, kuru it kā atbalsta valsts naftas piegāde. Tomēr, ņemot vērā pašreizējās bolivāra slikto pārvaldību, ko veica viena un tā pati valdība, papildus bažām par to, kā darbotos pilnībā centralizēta kriptovalūta (patiesībā valūta ir vairāk digitāla, nevis kriptogrāfiska), Venecuēla iedzīvotāji ir pametuši projektu. pirms tas pat spēja pacelties.

Izcilas balsis saka, ka fiates nav pilnīgi stabilas


Šodien, izmantojot savu tvitera roku, Binance CZ teica: “fiat nenozīmē stabilu”. Kopā ar to viņš ievietoja diagrammas ar Turcijas liru un Argentīnas peso, kas pakļauts spēcīgam spiedienam valstīs, kuras krīt ekonomiskais stāvoklis..

fiat nenozīmē stabilu pic.twitter.com/ad0CJYh2nA

– CZ Binance (@cz_binance) 2018. gada 30. augusts

CZ nav pirmais, kurš to saka. Iepriekšējais Coinbase izpilddirektors Braiens Ārmstrongs bija paziņojis, ka nākamo 3-5 gadu laikā visā pasaulē notiekošās ekonomiskās krīzes varētu būt katalizators kriptovalūtu organiskai ieviešanai.

“Valstis, kuras pārdzīvo ekonomisko krīzi, un cilvēku kabatas šajos rajonos sāk interesēties [par kriptogrāfiju]. Starp cilvēkiem, kuriem ir vislielākais sāpju punkts, ir interese par stabilu valūtu […] Nākamo trīs piecu gadu laikā ekonomiskās krīzes pārvarētās valstis varētu redzēt, ka cilvēki organiski pieņem kriptogrāfiju kā alternatīvu.

Kamēr šīs valstis turpina satricinājumus un viņu valūtas ir noskaņotas, cilvēki turpina pāriet uz zelta patvēruma aktīvu un tagad uz likvīdāku Bitcoin aizsargu. Daži komentētāji arī apgalvo, ka bitcoin samazinās zelta dominanci.

Vai kriptovalūtas atņems arī fiatu dominanci? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector