Agrīnais Bitcoin ieguldītājs Džefrijs Verniks saka, ka cilvēki pārprata Bitcoin, sauc to par cilvēku naudu

Nesenajā intervijā Business Insider Jeffery Wernick uzskata, ka cilvēki joprojām baidās no Bitcoin, jo viņi to ir pārpratuši, jo to bieži izskaidro kā maksājumu mehānismu, nevis kā vērtības krātuvi.

Ir zināms, ka Džefrijs Verniks, kurš ir neatkarīgs investors, ļoti agri iegulda uzņēmumos un aktīvos, kuriem ir patiešām spēcīga un gaiša nākotne. Viņa mutlibagger privātais portfelis, kas ietver agrīnās līdzdalības Uber un Airbnb, kur tikko iesācēji. Arī viņš bija noklausījies Bitcoin un jau 2009. gadā, gadā, kad tas tika izveidots, bija veicis ieguldījumus.

Džeferijs Verniks jūtas investori ignorē filozofiju, kas slēpjas Bitcoin

Saskaņā ar Jeffery Wernick teikto, daudziem cilvēkiem Bitcoin un kriptogrāfijas valūtas jēdziens šķiet ļoti abstrakts, un to ir visgrūtāk saprast šiem cilvēkiem un tiktāl, ciktāl viņi to kļūdās. Viņš uzskata, ka tā nav viņu kļūda pilnībā, bet gan tāpēc, ka to nedara daudzi cilvēki pareizi, jo lielākā daļa cilvēku to skaidro kā maksājumu mehānismu, nevis kā vērtības krātuvi un kāpēc tas varētu būt labs vērtības krājums. Tāpēc viņš uzskata, ka cilvēki nesaprot tā filozofiju, jo cilvēki, kas tagad strādā, nebija 2009. un 2010. gadā, viņiem filozofija nerūpēja. Citējot viņu no viņa intervijas

“Cilvēki, kas tajā iekļuvuši, tagad vairāk runā par blokķēdi, nevis par bitcoīnu, jo viņi tikai meklē alternatīvu modeli, kā nopelnīt naudu, un viņiem tas nav svarīgi – viņi agnostiķi pret sākotnējo filozofisko ietvaru, kas cilvēkus pamudināja pieņemt Sākotnēji bitcoin un uzturēja to dzīvu no 2009. līdz 2013. gadam vai 14. gadam, kad pēkšņi adoptēšana sāka pieaugt. ”

Vērts pievērst uzmanību arī viņa uzskatiem par Bitcoin cenu. Intervijā viņš minēja, ka: “Ja jūs pērkat kriptogrāfiju, viss, kas jums jāatslīgst un jādomā, ir – nedomājiet par to, kā tas tiks noteikts šodien vai rīt.

Pēc viņa teiktā, ieguldītājam jābūt gatavam zaudēt visu, ko viņš iegulda, un jāgaida, iespējams, nākamos 5 gadus, jo viņš uzskata, ka, ja Bitcoin ir dzīvs pēc pieciem gadiem, tas būs ievērojami lielāks nekā dienā, kad to iegādājaties. Kaut arī viņam patīk ieguldīt, viņš ir pilnībā pret bitcoin tirdzniecību.

Saskaņā ar Džefriju Verniku bitcoin ir a “Cilvēku nauda”. Viņš uzskata, ka kriptonauda ir vienīgais veids, kā iebilst pret finanšu sistēmu, kura, viņaprāt, ir atbildīga par pieaugošo bagātību nevienlīdzību Amerikā. Viņa teiktais citēts,

“Tātad mums ir valūta, kuru nevar viltot, ka mēs zinām zināmus noteikumus, saskaņā ar kuriem tā tiek veidota, un mēs zinām, ka ir grūti ierobežot budžetu, cik daudz tos emitēs. Un tā izplatīšanu caur sistēmu nenosaka neviena iestāde. ”

Lasiet arī: Institucionālā nauda, ​​lai veicinātu Bitcoin tirgu, bet ne pārāk ātri

Decentralizācija izskata Jeffery ieguldījumu stratēģiju

Džefrijs Verniks strādā DataWallet un Qtum padomdevēju padomēs. Viņš sāka savu karjeru Salomon Brothers un Detroitas Nacionālajā bankā. Pirms koncentrējās uz savu privāto ieguldījumu portfeli, Džefrijs Verniks nodibināja un pēc tam pārdeva riska pārvaldības firmu AVI Portfolio Services Company, Inc. Pavadot tik daudz laika investīciju nozarē, viņam ir nojauta, ka viņš savlaicīgi izvēlas ieguldījumus un no tā nopelna milzīgus naudas līdzekļus.

Bet, ja mēs pievēršam kopīgu pavedienu starp viņa lielajiem ieguldījumiem, kas ietver AirBnb, Uber un Bitcoin, pastāv kopīga tēma – decentralizācija, nekas nepieder centrālajai iestādei vai uzņēmumam. Uber nepieder autovadītāju transportlīdzekļi, Airbnb nepieder mājas, dzīvokļi vai dzīvokļi, un nevienai personai nevar piederēt Bitcoin tīkls.

Vēl viens kopīgs pavediens, ko var uzzīmēt, ir tas, ka agrīnā stadijā viņi tika ļoti kritizēti, jo indivīdi domāja, ka viņiem neizdosies. Tomēr, šķiet, ka ieguldītājs nav mainījies ar izredzes un turpināja trīs ieguldījumus decentralizētās / daļēji decentralizētās sistēmās, kas nepārtraukti strauji pieaug.   

Viņa uzskatus var novērtēt no šī paziņojuma, kur viņš vaļsirdīgi teica: “Vispirms es neatbalstu centrālo banku darbību, bet, ja mums būs centrālā banka, es labāk gribētu, lai tā būtu atbildīga sabiedrībai, nevis pilnīgi neatbildama, jūs zināt, vada tehnokrāti. Cilvēkiem, kuri atbalsta ierobežotu valdību, ir dīvaini, ka ir centrālā banka, kas nav atbildīga nevienam vai nevienam. ”

Džefrijs Verniks ir spējis izmantot savu viedokli par centralizāciju un veicis ieguldījumus, kas to pārvērtuši par dzīvotspējīgu ieguldījumu stratēģiju, kurai, viņaprāt, uzticas un saprot.

Vai decentralizēts vērtības krājums, piemēram, Bitcoin, ir valūtas nākotne? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me