Bitcoin maka iestatīšana

Dzirdot vārdu seifs, mēs parasti vizualizējam fizisko objektu, jeb “kabatas izmēra plakanu salokāmu lietu naudas un plastikāta karšu glabāšanai”. Tomēr tādu kriptovalūtu jomā kā Bitcoin, šī vārda nozīme ir definēta atkārtoti kaut kas pilnīgi jauns: Iepazīstinām ar Bitcoin maku.

Kā iestatīt Bitcoin maku iesācējiem

Kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, ir digitāli aktīvi, kurus var uzglabāt dažāda veida digitālajos, kā arī fiziskajos makos. Lieki piebilst, ka tad, kad kaut kam ir naudas vērtība, neatkarīgi no tā, vai tā ir digitālā valūta vai fizisks aktīvs, naudas maks šo aktīvu saglabāšanai dabiski attīstās un pielāgojas.

Bitcoin maka iestatīšana

Līdzīgās līnijās tirgū ir attīstījušies daži no labākajiem Bitcoin makiem. Šajā ievada rokasgrāmatā mēs atbildēsim uz šādiem jautājumiem.

 • Kāpēc jums ir nepieciešams Bitcoin maks?
 • Kā izvēlēties labāko bitkoinu maku?
 • Kā izveidot vienu bitkoiniem, lai droši uzglabātu jūsu monētas.

Mēs izskatīsim šos jautājumus un uzzināsim, kā Bitcoin maku var pareizi izmantot.

Labākās kripto azartspēļu vietnes 2021. gadā

Augstāk vērtētais

# 1

Bovada

Bovada logotips 125% bonuss līdz 3750 USD 125% bonuss līdz 3750 USD

 • Cienījama spēle

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

# 2

Black Chip Poker

Black Chip Poker logotips 200% bonuss līdz 1000 USD 200% bonuss līdz 1000 USD

 • Dāsnas prēmijas

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

# 3

BetOnline

BetOnline logotips 100% kriptogrāfijas bonuss 100% kriptogrāfijas bonuss

 • Pieņemti 4 kriptogrāfi

Lasīt pārskatu Spēlēt tagad

Kas ir Bitcoin maks?

Bitcoin maks ir vieta, kur atrodas jūsu bitkoinu privātās atslēgas un publiskās atslēgas / publiskā adrese, un tas ir līdzīgs bankas kontam kriptonauda. No šīs vietas jūs varat nosūtīt, saņemt, uzglabāt un veikt bitcoin darījumus. Publiskā atslēga ir burtciparu virkne, kurā atrodas monētas, un privātā atslēga ir vēl viena burtciparu virkne, kas atbloķē monētas, kas atrodas šajā publiskajā atslēgā / publiskajā adresē, lai pārvietotos uz citu adresi..

Bitcoin maks jāuzskata par failu, kas satur publiskās, kā arī privātās atslēgas. Tagad šis fails var būt digitāls vai fizisks fails, kuru mēs apspriedīsim vēlāk.

Īsāk sakot, Bitcoin maks ir vieta, kur jums ir publiskā atslēga / publiskā adrese, lai saņemtu un glabātu savus bitkīnus, un privātā atslēga šo monētu iztērēšanai un atbloķēšanai ir Bitcoin maks. Bez tā jūs nevarēsiet droši lietot bitkoīnus, un, visticamāk, jūs zaudēsiet savas monētas.

Maka izvēle

Izvēloties sev piemērotu Bitcoin maku, jums ir jāapstiprina seifs, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

 • Drošība & Dublējums: seifs, kas nodrošina 2-FA autentifikāciju, sēklu atkopšanu, ieejas frāzi un PIN koda funkciju.
 • Turētājbanka: kur jūs kontrolējat savu līdzekļu glabāšanu, kontrolējot savas sēklas vai privātās atslēgas.
 • Izstrādes komanda: seifa izstrādes komanda ir aktīva un pieejama maka uzturēšanai
 • Saderība: seifs ir saderīgs ar dažādām operētājsistēmām un dažādām ierīcēm.
 • Ērtības: lietotāja saskarne & Seifa UX jābūt pietiekami ērtai iesācējiem, kā arī pieredzējušiem lietotājiem.
 • Kopiena: ir labi, ja ir aktīva lietotāju kopiena, kas jau kādu laiku lieto maku. Tas kalpo par apliecinājumu maka kvalitātei.

Atrast maku, kas apmierina visus šos punktus, var būt sarežģīti. Aizbildnība ir vissvarīgākais punkts, kas noteikts iepriekš.

Apcietinājuma maki (trešo pušu maki)

Izvēloties seifus, kur tie nedod jūsu Bitcoin maka privātās atslēgas vai sēklas, jūs izvēlaties brīvības atņemšanas maku. Šajā gadījumā atslēgas vai sēklas atrodas jūsu izvēlētā trešās puses seifa pakalpojuma glabāšanā. Viņi jūsu serveros tur atslēgas jūsu vārdā.

Maki, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu (paši mitināti maki)

Izvēloties seifus, kas sākotnēji nodrošina sākotnējās vai privātās atslēgas iestatīšanas laikā, jūs izvēlaties maku, kas nav brīvības atņemšana. Šāda veida maku sauc arī par pašu mitinātu maku, kur jūs pilnībā kontrolējat savu Bitcoin maku.

Ir saprātīgi izmantot seifu, kas nav brīvības atņemšana, kur monētu drošība ir atkarīga tikai un vienīgi no sevis. Tas attiecas arī uz Bitcoin ētiku, par kuru tas tika iecerēts.

Bet ir vēl:

Bitcoin maks ir tikai digitāls vai fizisks fails. Pamatojoties uz šo nošķiršanu, kriptosfērā ir pieejami pieci Bitcoin maku veidi:

 • Mobilais maks
 • Darbvirsmas maks vai Programmatūras maki
 • Tīmekļa maks
 • Aparatūras maks
 • Papīra maks

Iegremdēsimies katrā no tām:

Mobilie maki

Kā redzams no nosaukuma, jūsu mobilajās ierīcēs instalētās iOS un Android maka lietotnes ir Bitcoin mobilie maki.

Tās ir līdzīgas citām mobilo maksājumu lietotnēm, kuras, iespējams, izmantojāt ar savām fiat valūtām. Tomēr vienīgā atšķirība ir tā, ka tie ir kriptogrāfijas maki, kas spēj uzglabāt tādus digitālos aktīvus kā Bitcoin.

Citiem vārdiem sakot, tā glabā jūsu privātās un publiskās Bitcoin atslēgas mobilajā lietotnē. Ir svarīgi atzīmēt, ka daži mobilie maki nodrošina sēklas vai privātās atslēgas, bet daži to nedara. Bet vislabāk ir līdzi ņemt sava Bitcoin sēklas vai privātās atslēgas.

Darbvirsmas maki

Darbvirsmas lietotnes Mac, Windows vai Linux, piemēram, operētājsistēmas, kas spēj glabāt kriptogrāfiskos aktīvus, piemēram, Bitcoin, ir darbvirsmas maki.

Tāpat kā mobilie maki, daži programmatūras maki nenodrošina jums privātās atslēgas vai sēklas. Lai gan daudzi to nodrošina, tāpēc izvēlieties attiecīgi.

Tīmekļa maki

Tīmekļa maki ir pieejami tieši, izmantojot dažādas tīmekļa pārlūkprogrammas (piemēram, Google Chrome, Firefox un IE), un daži no tiem ir brīvības atņemšanas maki, bet daži – ar brīvības atņemšanu nesaistīti..

Apcietinājumā esošu tīmekļa seifu gadījumā Bitcoin privātās atslēgas tiek turētas jūsu izmantotā tīmekļa maka trešās puses serveros. Tā kā ar brīvības atņemšanu nesaistītos makos privātās atslēgas vai sēklas tiek šifrētas pašā pārlūkprogrammā, par kuru jums tiek dota parole.

Aparatūras maki

Aparatūras maki ir īpašas aparatūras ierīces, kuras darbina minimālisma elektronika, kas spēj apstrādāt privātās un publiskās atslēgas.

Aparatūras ierīces privāto un publisko glabā atsevišķā mikrokontrollerī. Viņi var strādāt arī ar ļaunprogrammatūrām inficētām sistēmām, padarot tās par visuzticamāko Bitcoin maku kategoriju.

Šie maki ir visu izmēru un formu. Daži izskatās kā zibatmiņa, citi – ķēdes piekariņš ar ķēdi un citi – kā debetkartes / kredītkartes. Šāda veida seifs tiek uzskatīts par saldētavu un ir viena no drošākajām kriptovalūtu glabāšanas metodēm.

Papīra maki

Papīra maki ir minimālistiskākais Bitcoin maka veids, jo tie ir vienkārši papīra gabali, uz kuriem iespiesti privātie, kā arī publiskās atslēgas.

Diemžēl papīra makus ir apgrūtinoši izmantot, un tādējādi tie ir neaizsargāti, lai uzbrucējiem pakļautu jūsu privātās atslēgas. Turklāt, ja mums ir programmatūras un aparatūras maki, 2020. gadā ir maz iemesla papīra maku izmantošanai.

Ieteicamie Bitcoin maki (ASV lietotājiem)

Ledger Nano X [Aparatūras maks]

Virsgrāmata Nano X ir jaunākā aparatūras seifa šķirne, kuru šā gada sākumā laida klajā Ledger SAS – pionieru uzņēmums, kas darbojas šajā telpā kopš 2015. gada. Maki ir ļoti nepieciešamā Bluetooth funkcija un akumulators, kas padara to par ideālu lietošanai tieši ar iOS un Android ierīces.

Turklāt tas ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts HD maks, kurā varat pilnībā kontrolēt savus digitālos līdzekļus. Sākotnēji Ledger Nano X atbalsta 1000+ kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, un strauji kļūst par pirmo nopietno Bitcoin HODLers izvēli.

Blokķēdes maks [tīmeklis & Mobilais maks]

Blockchain maks ir pionieru tīmeklis, kā arī mobilais maks, kas kalpo Bitcoin īpašnieku vajadzībām kopš 2013. gada. Tīmekļa versija bija pirmā, un to izmanto miljoniem Bitcoin lietotāju, kas jau apliecina sava produkta kvalitāti. Turklāt tas ir pašu mitināts maks, kurā jūs kontrolēsiet savu bitkoinu privātās atslēgas vai sēklas, ja šeit glabājat savas monētas..

Exodus [darbvirsmas maks]

Exodus ir bezmaksas darbvirsmas seifs Bitcoin, un tam ir labākais UI-UX tirgū. Tajā ir informatīvs sektoru diagrammas attēlojums digitālajiem aktīviem, kas glabājas Exodus.

Ja vēlaties kaut ko elegantu, kā arī drošu, lai glabātu savus bitkīnus darbvirsmā, Exodus maks ir piemērots jums. Piezīme: Exodus ir pieejams Mac, Windows, Linux.

Electrum [darbvirsma & Mobilais maks]

Vēl viens bezmaksas un atvērtā koda Bitcoin maks darbvirsmas un Android ierīcēm ir Electrum. Maka lietotāja saskarne ir pienācīga, un tā ir izstrādāta, kā arī tiek uzturēta saskaņā ar MIT licenci.

Arī šim makam nav brīvības atņemšanas, un tas ir viegls maks, kuru var instalēt jūsu Mac / Windows darbvirsmā vai Android ierīcē..

Maka iestatīšana: kā iestatīt Bitcoin maku?

Tagad, kad mēs esam redzējuši dažāda veida makus un uzzinājuši, kā izvēlēties labāko, ir obligāti jāuzstāda viens seifs savām monētām. Tātad, iesim pa labi un izmantosim Blockchain maku, lai soli pa solim redzētu sava Bitcoin maka iestatīšanu..

1. solis. Iet uz Blockchain.com un noklikšķiniet uz “pierakstīšanās”, kā parādīts zemāk.

Blockchain.com Ekrānuzņēmums

2. solis. Tagad aizpildiet informāciju, piemēram, savu e-pasta adresi, paroli utt., Kā norādīts zemāk esošajā attēlā:

Reģistrēšanās kriptogrāfijas maciņam

3. solis. Noklikšķiniet uz opcijas Izveidot manu maku, kā parādīts iepriekš. Pagaidiet dažas sekundes, un jūs tiksiet novirzīts uz šo ekrānu, sveicinot jūs seifā. Sānu piezīmē noteikti pārbaudiet sava konta e-pasta adresi, dodoties uz iesūtni.

Kriptovalūtas maks vietnē Blockchain.com

4. solis. Dodieties uz opciju “Bitcoin”, kā parādīts iepriekš, lai redzētu šo zemāk parādīto ekrānu, kas vēl vairāk palīdzēs jums iegūt jūsu Bitcoin publisko adresi bitcoīnu saņemšanai.

Bitcoin pirkšana vietnē Blockchain.com

5. solis. Tagad noklikšķiniet uz opcijas “Saņemt BTC”, kā parādīts iepriekšējā attēlā, un jums tiks parādīts šis ekrāns ar jūsu Bitcoin adresi.

Bitcoin pieprasīšana vietnē Blockchain.com

6. solis. Tagad jūs varat kopēt-ielīmēt šo adresi vai izmantot QR kodu, lai to piešķirtu citiem, lai viņi varētu nosūtīt Bitcoin uz šo adresi.

7. solis. Visbeidzot, ļoti svarīgs solis droša Bitcoin maka izveidē ir pierakstīt savu sēklas frāzi. To bieži dēvē par seifa dublēšanu, lai jūs varētu atgūt savus līdzekļus gadījumā, ja bloķēšanas ķēdes maks vairs nedarbojas.

Lai to izdarītu, dodieties uz Blockchain seifa sadaļu “Drošības centrs”, kā parādīts attēlā:

Maka dublēšana vietnē Blockchain.com

Tagad noklikšķiniet uz opcijas “Rezerves fondi”:

līdzekļu dublēšana kriptogrāfijas makā

Vēlreiz noklikšķiniet uz opcijas “Rezerves fondi”, kā parādīts zemāk:

iespējojot divpakāpju verifikāciju vietnē blockchain.com

To darot, tas parādīs pirmos četrus vārdus no 12 vārdu sēklas. Pārliecinieties, ka to droši atzīmējat uz papīra.

Bitcoin maks

Atkal noklikšķiniet uz ‘Nākamie 4 vārdi’, un jums tiks parādīti nākamie 4 vārdi, kas arī jums ir jāpieraksta secīgi:

Bitcoin maks

Visbeidzot, noklikšķiniet uz ‘Nākamie 4 vārdi’, lai redzētu pēdējos četrus vārdus, kas ir jūsu 12 vārdu sēkla, un tie tiks parādīti šādā veidā:

Bitcoin maks

Arī secīgi pierakstiet šos pēdējos 4 vārdus, līdz iegūstat šāda veida 12 vārdu sarakstu:

12 vārdu kriptovalūtas atslēga

Tagad noklikšķiniet uz Pabeigt & Verificēt ’, kā parādīts iepriekšējā attēlā, un jūs redzēsiet šo ekrānu ar aicinājumu ievadīt konkrētus vārdus, lai pārliecinātos, vai esat pareizi dublējis sēklas frāzi. Tātad, dariet to, kā parādīts zemāk, atsaucoties uz iepriekš minēto 12 vārdu sarakstu. Pēc tam pēc attiecīgo vārdu ievadīšanas noklikšķiniet uz Apstiprināt, kā parādīts zemāk esošajā attēlā.

Bitcoin maks

Visbeidzot, jūs redzēsiet šo ekrānu, kas informē jūs par jūsu sēklas frāzes dublēšanas veiksmīgu pabeigšanu.

Bitcoin maks

Tas ir veids, kā jūs varat izveidot drošu Bitcoin maku un arī saglabāt tā drošu dublējumu.

Bet patiesais izaicinājums rūpēties par saviem bitkoiniem sākas no šejienes, t.i., tiklīdz esat uzņēmis savas sēklas frāzes dublējumu.

Maka drošība

Jūsu sēkla ir jūsu bitkoini. Tajā brīdī, kad pazaudējat sēklas frāzi, jūs zaudējat savas monētas.

Tas ir tāpēc, ka ikviens, kam ir šī sēkla, varēs iegūt jūsu Bitcoin privātās atslēgas un tādējādi kontrolēt jūsu monētas.

Lai izvairītos no šāda veida likteņa, maka drošībai varat rīkoties šādi:

 • Veiciet vairākas dublējumus no 12 vārdu sēklas frāzes.
 • Nejauciet un nesadaliet sēklas frāzi.
 • Pārliecinieties, vai esat iespējojis 2-FA autentifikāciju savā Bitcoin makā, ja tāds ir. Blockchain maks paredz, ka Bitcoin lietotājiem.
 • Laminējiet papīra gabalu, uz kura esat uzrakstījis savu sēklu, un glabājiet to ugunsdrošā un ūdensizturīgā drošības velvē.
 • Pārliecinieties, ka jūsu sēklas frāze ir zināma kādam tuvam cilvēkam, ja neparedzamu iemeslu dēļ jūs vairs nebūsit no rītdienas.
 • Visbeidzot, jūs varat pieņemt aparatūras makus vai vismaz ar brīvības atņemšanu nesaistītus makus, lai saglabātu monētu drošību pat tad, ja jūsu mobilā vai darbvirsmas ierīce ir inficēta ar ļaunprogrammatūru.

Ja jūs rūpēsieties par šīm lietām, jūs varēsiet izvairīties no 99,9% uzbrukuma vektoru, un jūsu bitkoini paliks droši.

Tagad jūs esat ceļā uz Bitcoin iegādi. Iepazīstieties ar mūsu kriptogrāfijas iegādes ceļvedi tagad, kad zināt, kā iestatīt Bitcoin maku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me