Pārskats: Moneta Markets, kas ļauj tirgotājiem gūt labumu no krājumu pieauguma 2020. gadā

No visām lietām, kuras mēs nebijām gaidījuši 2020. gadā, pēkšņais akciju un kriptogrāfijas tirgu pieaugums ieņem priekšējo sēdekli. Ir pārsteidzoši redzēt šo tirgu uzplaukumu kā nekad agrāk, it īpaši, kad tūkstošiem uzņēmumu pandēmijas dēļ sāka cīnīties ar desmitiem miljonu cilvēku, kas palika bez darba. Šajā rakstā sapratīsim iemeslus, kas veicināja šo izaugsmi gan akciju, gan kriptogrāfijas tirgos, kā arī redzēsim jaunu brokeru un biržu, piemēram, Moneta Markets, ieguldījumu šī pieprasījuma apstrādē. 

Analizējot akciju tirgus izaugsmi     

Pilnīgi nelabvēlīgs pašreizējam scenārijam, akciju tirgū 2020. gada pirmajā ceturksnī ir bijis postošs lācis. Triljoni no akciju tirgus tika iznīcināti mazāk nekā mēneša laikā, un tas bija saistīts ar Covid-19 pandēmijas sākumu. Tomēr tirgus ir ātri atguvies un pakāpeniski uzsācis savu vēršu pieaugumu līdz gada beigām. 

Tirgus eksperti prognozē, ka akciju tirgus negaidītā izaugsme ir saistīta ar cilvēku cerībām uz pēc pandēmijas scenāriju. Tas ir tad, kad vakcīnas ir beigušās, un ekonomika atkal pilnībā atveras. Šīs cerības ir arī izraisījušas jauno investoru interesi par akciju tirgu. Saskaņā ar JMP Investīciju bankas datiem 2020. gadā visās brokeru sabiedrībās kopā ir reģistrēti vairāk nekā 10 miljoni jaunu kontu.  

Runājot par to pašu tēmu Maikls Arone (galvenais investīciju stratēģis, State Street Global Advisors) teica: “Viena no lietām, ko pandēmija ir uzsvērusi vairāk nekā jebkas cits, ir tas, ka akciju tirgus ir uz nākotni vērsts mehānisms. Tas ir bijis zīmogs visu gadu, kamēr investori turpina raustīt galvu, domājot, kāpēc akciju tirgus varētu darboties tik spēcīgi, kamēr ekonomika, darba tirgus un ienākumi saskaras ar šādām problēmām. Tas vairāk attiecas uz nākotnes cerībām, nevis uz pašreizējiem apstākļiem. ”  

Zemāk redzamā diagramma izskaidro īso lāču norisi un pašreizējo vērtspapīru tirgus kāpumu, kur mēs varam redzēt trīs no daudzajiem krājumiem, kas ir ārkārtīgi pieauguši 2020. gadā.  

Kripto tirgus

 Kripto tirgus veiktspēja 2020. gadā 

Visa kriptogrāfijas tirgus kapitalizācija 2020. gada beigās pārsniedz vienu triljonu ASV dolāru. Atskatoties, gada sākumā tas bija tikai 190 miljardi. Tas ir vairāk nekā 400% pieaugums gada laikā. Kriptogrāfijas eksperti ieteica, ka 2020. gads piedāvāja perfektu vidi kripto uzplaukumam. 

Tā kā tradicionālie aktīvi pandēmijas dēļ guva lielus triecienus, 2020. gadā ir palielinājies kriptogrāfiju pieņemšanas veids. Bitcoin vērtējums ir pieaudzis arī no aptuveni USD 4k martā līdz ~ $ 28k decembrī, turpinoties institucionālajiem investoriem un globālajiem uzņēmumiem. nopirkt un uzglabāt šo kriptogrāfiju. 

Zemāk redzamajā cenu diagrammā mēs varam redzēt dažu populārāko kriptogrāfiju milzīgo pieaugumu.  

Kas jums būtu jāzina par Moneta tirgiem?

Moneta Markets tika dibināta 2019. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Džordžtaunā, Kaimanu salās. Tā kā Vantage International Group Ltd ir tās mātesuzņēmums, šis brokeris iemantoja uzticamību un uzticamību. Uzņēmumam Moneta Markets pašlaik ir licences saskaņā ar CIMA (Kaimanu salu monetārā pārvalde) 3. līmeņa regulatoru. Tomēr šī brokera mātesuzņēmumam ir desmit gadu tirgus klātbūtne šajā telpā, un tam ir licences ar augstākā līmeņa regulatoriem visā pasaulē..

Moneta Markets lietotāji spekulē un tirgo dažādus finanšu tirgus, piemēram, Forex, Commodities, Indeksus, Akcijas un pat Cryptos. Kopā ar šo brokeri CFD veidā var piekļūt vairāk nekā 300 aktīvu klasēm. Šis brokeris piedāvā savu tīmekļa tirdzniecības platformu, izmantojot kuru rīkojumus var veikt bez trešo pušu risinājumu atbalsta. Viedtālruņu tirgotāji arī var lejupielādēt Moneta Markets lietotni no Spēļu veikals un Aplikāciju veikals.   


Iemesli apsvērt Moneta Markets 

Uzticamība – Kā jau minēts, Moneta Markets ir Vantage uzņēmumu grupas preču zīme, kurai pieder visuzticamākais brokeris VantageFX. Šim brokerim ir licences augstākajā regulatorā Lielbritānijā & Austrālija – FCA & Attiecīgi ASIC. Kopumā šai grupai ir vairāk nekā 70 000 aktīvu klientu kontu visā pasaulē ar vidējo mēneša tirdzniecības apjomu ~ 100 miljardi USD. Tas izskaidro Moneta Markets brokera uzticamību. 

Patentēta tīmekļa tirdzniecības platforma – Izmantojot šo platformu, Moneta Market lietotāji tiešsaistē var tirgoties ar dažādiem tirgiem, nelādējot nevienu dūšīgu programmatūru. Šīs platformas USP slēpjas tās funkcionalitātē. Tirgotāji var pārvaldīt savus kontus, ievadīt / iziet no darījumiem, veikt depozīta / izņemšanas pieprasījumus ar dažiem vienkāršiem klikšķiem tieši no informācijas paneļa. Tehniskie tirgotāji var izmantot dažādus diagrammu veidus, iebūvētos rādītājus, dažādus kartēšanas rīkus utt. 

Drošība – Visi šī brokera klientu noguldījumi tiek droši glabāti National Australia Bank (NAB), kas ir viena no augstākā līmeņa bankām. Šie noguldījumi tiek nošķirti no uzņēmuma līdzekļiem, lai izvairītos no ļaunprātīgas izmantošanas. Tāpat ir ieviestas visas nozares līmeņa drošības prakses, piemēram, SSL šifrēšana un divu faktoru autentifikācija.   

Maržas tirdzniecība – Lietotāji var izmantot visu pieejamo aktīvu klases, izmantojot dažādus sviras reizinātājus. Plašāku informāciju skatiet zemāk esošajā infografikā. 

Lietošanas ērtums – Moneta tirgos ir samērā viegli orientēties gandrīz visos aspektos. Konta atvēršana pie šī starpnieka neprasa vairāk nekā dažas minūtes. Ir daudz veidu, kā finansēt kontu, izmantojot tādas vienkāršas iemaksu iespējas kā Fasapay, Sticpay un JCB, kā arī tradicionālās finansēšanas iespējas, piemēram, bankas pārskaitījums, kredīts & debetkarte utt. Lietotāji var arī veikt iemaksas, izmantojot Bitcoin. UI & Tīmekļa tirdzniecības platformas UX ir diezgan vienkārša un pietiekami vienkārša, lai iesācēji tirgotāji varētu apgūt un apgūt tirdzniecību.      

Depozīta bonuss – Visi Moneta tirgus lietotāji ar depozītu 500 USD un vairāk ir tiesīgi saņemt 50% depozīta bonusu. Diez vai ir starpnieki / biržas, kas piedāvā šāda veida depozīta prēmijas, kamēr tos regulē augstākā līmeņa brokeri. 

Izglītības resursi – Mēs uzskatījām, ka šī brokera piedāvātie izglītības un pētniecības resursi ir ļoti interesanti. Funkcijas, piemēram, Moneta TV un Tirgus meistari palīdzēt tirgotājiem apgūt jaunākās tirgus ziņas un dažādas tirdzniecības metodes. Ar palīdzību Duplitrade, lietotāji var nokopēt tirdzniecību no nozares labākajiem tirgotājiem. Ir arī ļoti daudz dziļu niršanu veidojošu mācību video, kurus lietotāji var izmantot.

Ar to beidzas mūsu diskusija par to, kā kriptogrāfija un krājumi pieauga 2020. gadā un ko gaidīt no jaunā, tomēr strauji augošā tirgus dalībnieka Moneta Markets. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector