Margex: kriptovalūtas atvasināto instrumentu tirdzniecība ar līdz pat 100x lielāku kredītplecu!

Tā kā kriptonauda tirgus gada sākumā sasniedza 1 triljonu ASV dolāru lielu tirgus kapitalizāciju, ieguldītāju vilnis iesaistījās darbībā – visi meklēja virspusējus izaugsmes tempus. Meklējot vēl vairāk ieguvumu, arī kriptogrāfiskā sviras tirdzniecība ir pakāpusies uz augšu, jo tirgotāji cenšas palielināt potenciālo peļņu no savām pozīcijām. 

Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz Margex, vienu no visstraujāk augošajām kriptogrāfisko atvasinājumu biržām, kas profesionāliem tirgotājiem piedāvā tīru, lietotājam draudzīgu un augstu sviras platformu – ļaujot viņiem maksimāli izmantot savu kriptogrāfisko tirdzniecību.

Kas ir Margex?

Mārdžeks ir atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platforma, kuras pamatā ir Bitcoin, un tā dod tirgotājiem iespēju tirgoties ar līdz pat 100X sviru. Platformas mērķis ir atbrīvoties no sarežģītās kriptogrāfiskās tirdzniecības struktūras, vienlaikus nodrošinot lietotājam draudzīgu, lētu un drošu platformu, lai pabeigtu darījumus. 

Unikāli tas, ka Margex nodrošina nākamās paaudzes platformu, kas veidota kā pirmā kopienas virzīta apmaiņa, kas ļauj tās lietotājiem balsot un izvēlēties no funkciju kopuma un pat ieteikt jaunas. Tas ļauj tirgotājiem piedalīties savu sapņu tirdzniecības platformas veidošanā, sacīja uzņēmuma pārstāvis. 

Seišelu salās reģistrētā birža tika uzsākta 2019. gadā, nodrošinot tirgotājiem piekļuvi globālajiem kriptogrāfijas tirgiem un ieviešot tirgotājiem jaunu komforta līmeni. Lietotāji var tirgot Bitcoin nākotnes līgumus ar sviru sešiem žetonu pāriem, tostarp ETH, LTC, XRP, EOS, YFI un BTC. 

Kāpēc Māržeks?

Neskatoties uz to, ka Margex ir salīdzinoši jauns tirgū, tas ir viens no labākajiem kriptogrāfisko atvasinājumu biržām. Ir vairāki iemesli, kāpēc jums vajadzētu apskatīt un izmēģināt platformu.

  • Konfidencialitāte: Apmaiņa novērtē jūsu datu privātumu un neatklāj nekādu jūsu personisko informāciju. Turklāt biržā nav neviena KYC. 
  • Droša tirdzniecība: Margex izmanto vispraktiskāko un visaptverošāko infrastruktūras veidu, kas pat tirgus maksimālās aktivitātes laikā ļauj tirgotājiem tirgoties nepārtraukti. Līdzekļi tiek glabāti aukstā makā, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni.
  • Caurspīdīgums: Jums ir pieejams skaidrs visu jūsu darījumu, rīkojumu un izpildījumu informācijas panelis, kas nodrošina, ka jūs jebkurā laikā kontrolējat savus līdzekļus. 

MP Shield sistēma

Neskatoties uz triljonu dolāru tirgus sasniegšanu, kriptogrāfijas lauks joprojām ir sākumstadijā, tāpēc tirgū valda nepastāvīga svārstība. Neskatoties uz to, tirgus manipulācijas kriptogrāfijas tirgū joprojām ir ļoti pieredzējušas visā pasaules tirgū. Tas ir licis vairākiem regulatoriem un valdībām pieprasīt palielināt likumus un noteikumus tirgus pārvaldībai. 

Tomēr Margex piedāvā unikālu un ekskluzīvu risinājumu – MP Shield -, kura mērķis ir pasargāt jūs no tirgus manipulāciju riskiem un novērst negodīgu likvidāciju darījumos. Tātad, kā darbojas MP Shield?

Kā minēts iepriekš, Margex ir atkarīgs no vairāk nekā 12 dažādiem likviditātes nodrošinātājiem, lai pārbaudītu kriptogrāfijas cenu kustību. Izmantojot AI balstītu algoritmisko tehnoloģiju, Margex konsekventi izseko cenu plūsmas no katra likviditātes nodrošinātāja, lai nodrošinātu, ka neviena no tām netiek manipulēta. 


Īpaši Margex koncentrējas uz godīgu un vienlīdzīgu tirdzniecības iespēju nodrošināšanu visiem tirgotājiem, nepārtraukti uzraugot aizdomīgas tirdzniecības darbības. Birža arī neuzskaita nelikvīdus kriptogrāfijas aktīvus, kas dažreiz tiek paaugstināti par cenām un ar kuriem manipulē “pump and dump” shēmās.. 

Sviras tirdzniecība un starpība

Kā jau minēts, Margex piedāvā lietotājiem lielu sviru līdz pat 100X no viņu pozīcijām, palielinot viņu potenciālo peļņu no tirdzniecības. Zemāk ir pilnīga tabula par sviras specifikācijām, kas tiek piešķirtas visiem Margex aktīviem:

Attēls: Margex / maksas

Platforma piedāvā minimālu 5X piesaistīšanu katram tirgojamam aktīvam ar minimālo pasūtījuma lielumu, kas noteikts 1 USD vērtībā.

Margex iezīmes

Izņemot MP Shield aizsardzības sistēmu un uzlaboto sviras tirdzniecību, Margex savā platformā piedāvā arī daudzas funkcijas, tostarp: 

  • Tirgotājiem nav atbilstības savam klientam (KYC). 
  • Ļoti likvīdi tirgi, kurus atbalsta 12 likviditātes nodrošinātāji.
  • Zibenīga pasūtījuma izpilde. 
  • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas.
  • Draudzīgs lietotāja interfeiss.
  • Ekrānā ir pieejami visu darījumu rādītāji (tirdzniecības maksas, finansējums, PnL utt.), Kas ir pieejami reāllaikā jebkuram darījumam.
  • Pielāgojama izolēta sviras līdz 100X visiem tirgojamiem aktīviem. 
  • Stop-loss / take profit vienlaicīga izmantošana katram darījumam
  • MP Shield sistēma

Tirdzniecības maksa, izņemšana un noguldījumi 

Noguldījumi un izņemšana 

Margex noguldījumi un izņemšanas kanāli tomēr aprobežojas tikai ar Bitcoin, kas pierāda trūkumu tikai jauniem lietotājiem, kuri vēlas iegādāties kriptogrāfijas atvasinājumus ar fiat. Apmaiņa nodrošina arī iespēju iegādāties kriptogrāfiju ar savu kredītkarti, izmantojot viņu trešās puses stratēģisko partneri Changelly.

Izņemšana ir atļauta arī vienreiz dienā plkst. 13.00 pēc UTC, jo drošības apsvērumu dēļ visi līdzekļi tiek glabāti saldētavā. Par izņemšanu tiek iekasēta 0,0005 BTC, pieskaitot mainīgo tīkla maksu. 

Maksas

Margex piedāvā ļoti konkurētspējīgas maksas visos tirdzniecības instrumentos ar Maker’s un Taker’s honorāriem attiecīgi attiecīgi 0,019% un 0,06%. 

Birža piedāvā arī vienas dienas finansējuma likmes, kuru pamatā ir daudzi faktori, piemēram, tirgus svārstīgums, atvērto garo / īso darījumu globālā attiecība, un tie attiecīgi mainīsies. Finansēšanas izmaksas jāmaksā ik pēc 8 stundām.

Ir pieejama pilna maksas struktūra šeit.

Ekstras 

  • Novirzīšanas programma

Margex piedāvā klientiem arī novirzīšanas un saistīto programmu, dodot viņiem iespēju nopelnīt pasīvus ienākumus no saviem darījumiem. Atšķirībā no citām biržām, Margex dala taisnīgu un vienotu 40% no tirdzniecības komisijām, kuras jūs nopelnāt no jūsu nodošanas. Maksājumi tiek veikti katru dienu Bitcoin ar skaidru analīzes sistēmu, kas paredzēta, lai sekotu jūsu komisijām. 

  • Tiešraides demonstrācija

Vai vēlaties iemācīties tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus bez riska? Jūs varat pāriet uz Margex Live Demo platformu, kas piedāvā virtuālus līdzekļus, lai praktizētu sviras un maržas tirdzniecību. 

  • Sabiedrības virzītas funkcijas 

Margex ļaus lietotājiem ieteikt un nobalsot par funkcijām, kuras viņi vēlētos redzēt platformā – pirmkārt sava veida “kopienas virzītā” apmaiņā. Tā mērķis ir izveidot perfektu tirdzniecības platformu tirgotājiem. 

Vai Margex ir likumīgs projekts?

Ir diezgan daudz scam projektu, kas veido kriptonauda nozari, taču ir droši teikt, ka Margex birža noteikti nav viena no tām. Birža piedāvā likumīgu un regulētu platformu, kuru pēc pasūtījuma izveidojusi pieredzējusi izstrādātāju komanda, nogalinot šaubas par to, vai projekts ir viltots. 

Secinājums

Margex pakāpeniski pārņem kriptogrāfisko atvasinājumu tirgu, izmantojot savu unikālo un lietotājam draudzīgo platformu. Neskatoties uz konkurenci ar jau izveidotām biržām, piemēram, Binance, Deribit un Huobi, biržas izcilās iezīmes ļauj tai kļūt par vienu no labākajām kriptogrāfisko atvasinājumu biržām pasaulē. 

Bieži uzdotie jautājumi

  • Kas ir MARGEX?

Margex ir uz bitcoin balstīta atvasinājumu birža (tirdzniecības platforma), kas dod tirgotājiem iespēju tirgoties ar līdz pat 100x lielāku kredītplecu.

  • Vai pārskaitījums ir pieejama pieejamā depozīta metode vietnē Margex?

Nē. Bet lietotāji var izmantot savu kredītkarti, lai noguldītu līdzekļus savā Margex atvasināto instrumentu tirdzniecības kontā. 

  • Vai ASV ieguldītājiem ir atļauts izmantot Margex?

Pašlaik nevienam ASV investoram nav atļauts tirgoties platformā. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector