DueDEX pārskats – atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platforma ar 100X kredītplecu

Nākotnes līgumi, nākotnes līgumi, iespējas līgumi un mijmaiņas darījumi ir vieni no populārākajiem instrumentiem kriptogrāfisko ieguldījumu pasaulē. Tomēr tik daudziem cilvēkiem ir grūti atrast labu atvasināto instrumentu tirdzniecības platformu.

Daudzas kriptogrāfijas tirdzniecības vietnes ir saistītas ar mērogojamības problēmām, cenu manipulācijām, augstām tirdzniecības maksām un sliktu klientu atbalstu. Bet visas šīs problēmas drīz varētu beigties, pateicoties DueDEX, strauji augoša atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma.

Apbruņots ar pasūtījumu saskaņošanas motoru, kas apstrādā 100 000 darījumu sekundē, DueDEX ir rīki un funkcijas, kas nepieciešami, lai atrisinātu sāpju punktus daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem.

 • KYC verifikācija nav nepieciešama
 • Līdz 100x sviras
 • Apsveikuma bonuss līdz 70 USD
 • Droša un droša: DueDEX atbalsta 2FA verifikāciju, piedāvā SSL šifrēšanu un saglabā kriptogrāfiju vairāku parakstu aukstajos maciņos
 • Patiesas cenas aprēķini: birža aprēķina tirdzniecības cenas, pamatojoties uz vidējo svērto kriptogrāfisko biržu top spot

Kripto apmaiņai ir vairāk funkciju.

 • Maržas tirdzniecība ar nodrošinājumu kā Bitcoin
 • Dziļa likviditāte: sadarbojas ar daudziem augstākā līmeņa tirgus veidotājiem, lai nodrošinātu tirgotājiem plašu likviditāti
 • Taisnīga un pārredzama: birža piedāvā visu informāciju, kas nepieciešama tirgotājiem. Tās darbinieki nevar tirgoties ar klientiem, un viņiem ir apdrošināšanas fonds, kas vēl vairāk aizsargā tirgotājus
 • Sistēma, kas precizitātes dēļ bieži izseko kriptogrāfijas pamatā esošās indeksu cenas
 • Diennakts profesionāls klientu atbalsts
 • Gadījumā, ja DueDEX tiek likvidēta, tā izmantos apdrošināšanas fondus, lai apkopotu tirgus pozīcijas un mēģinātu slēgt visus atvērtos darījumus. Kā pēdējais rezultāts biržā tiks izmantots automātiskās samazināšanas rīks dažādu tirgotāju piesaistīšanai.

DueDEX – īpaša platforma mijmaiņas darījumiem

Duedex

Kopš darbības uzsākšanas DueDEX galvenā uzmanība ir pievērsta mijmaiņas darījumu tirdzniecības veicināšanai. Nezinātājiem mijmaiņas darījumi ir atvasinātie līgumi, kas ļauj diviem tirgotājiem vai uzņēmumiem apmainīt finanšu instrumentus par iepriekš saskaņotu cenu.

Tomēr pastāvīgajos līgumos cenas tiek aprēķinātas reāllaikā un balstītas uz konkrētās valūtas svērtajiem vidējiem rādītājiem. Ir četri galvenie mijmaiņas darījumu veidi: procentu likmes, valūtas, preču un kredītsaistību neizpildes mijmaiņas darījumi.

DueDEX piedāvā valūtas mijmaiņas darījumus ar Bitcoin un ASV dolāru. Bet atšķirībā no tradicionālās tirdzniecības, lai nomainītu dolārus pret Bitcoin, jums nav jāmaksā pamatīgas maksas. DueDEX no tirgus veidotājiem un piesaistītājiem iekasē šādas maksas.

Kredītplecs Makera maksa Taker maksa
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%

Tirgus veidotāji nemaksā tirdzniecības nodevas, jo tie nodrošina DueDEX biržas likviditāti. Tā vietā viņi saņem 0,025% atlaidi par katru darījumu.

Salīdzinājumam – populārākajām Bitcoin biržām tirgus veidotājiem un piesaistītājiem ir šādas maksas.

Apmaiņa Market Maker Tirgus Taker
Binance 0,1% (BNB) 0,02% (BNB)
Deribit -0,02% 0,05%
BitMEX -0,025% 0,075%
Okex 0,02% 0,05%

Ātrās reģistrēšanās process

 • Reģistrējiet kontu

  Duedex

Apmeklējiet DueDEX vietni un reģistrējiet kontu. Tas ir vienkāršs process, kas ietver e-pasta adreses norādīšanu un stingras paroles iestatīšanu. Pēc tam jums ir jāpārbauda savs e-pasta konts, noklikšķinot uz verifikācijas saites. Otrkārt, jums jānorāda verifikācijas kods, kas nosūtīts uz jūsu e-pastu.

Varat arī izveidot kontu, izmantojot savu tālruņa numuru. Tas ir pat vienkāršāk nekā reģistrācija pa e-pastu, jo jums ir jānorāda tikai kods, kas jums nosūtīts īsziņā.

 • Piesakieties un pieprasiet savu bonusu

Piesakieties savā nesen reģistrētajā kontā. Tiks parādīta cilne, kas parādīs, kas jums jādara, lai pieprasītu sagaidīšanas bonusu. Parasti jums jāievēro DueDEX twitter konts un retweetējiet konta piesprausto ziņojumu. Pēc tam aizpildiet atlīdzību, lai pieprasītu savu $ 10 prēmiju.

 • Finansējiet savu kontu

Lai gan DueDEX ļauj veikt BTC / USD tirdzniecību, jūs varat finansēt savu kontu tikai, izmantojot BTC. Tomēr tas ir labi. Pēc pirmā depozīta veikšanas jūs saņemat atlīdzību līdz 60 USD. Ja jūs iemaksājat 0,05 BTC, jūs saņemat 15 USD prēmiju. Jūs saņemat 30 USD, papildinot 0,1 BTC, un 60 USD, ja iemaksājat 0,2 BTC.

DueDEX tirdzniecības platforma – vienkārša gan iesācējiem, gan ekspertiem

Duedex

Tā kā DueDEX ir atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma, jūs nevarat pamanīt tirdzniecību. Tā vietā tirdzniecības platformā ir funkcijas “pirkt garus” un “īsus pārdot”. Jūs varat iet garu vai īsu, izmantojot limita rīkojumu vai tirgus rīkojumu.

Limita pasūtījums nozīmē, ka jūs piekrītat pirkt vai pārdot valūtu nākotnē par noteiktu cenu. Lai to ilustrētu, izmantosim šo piemēru.

Jūs uzskatāt, ka līdz 2020. gada februārim Bitcoin iegūs vērtību no 7 300 līdz 8 000 USD. Jūs varat ievadīt ierobežojuma rīkojumu, kas pilnvaro DueDEX pārdot jūsu kriptogrāfiju, kad BTC sasniedz 8 000 USD. Jūs pat varat izmantot sviras, lai palielinātu savu potenciālo peļņu.

Tirgus pasūtījums ļauj pirkt vai pārdot kriptogrāfiju nākotnē par dominējošajām tirgus cenām. Tādā veidā jums nav jāgaida, kamēr BTC pieaugs no 7300 līdz 8000 ASV dolāriem. Jūs varat izpildīt pasūtījumu sev ērtā laikā.

Tirdzniecības rīki

DueDEX dod tirgotājiem brīvību konfigurēt savu tirdzniecības platformu pēc savas gaumes, izmantojot vairākus rīkus un funkcijas. Iesācējiem platforma piedāvā publisku testnet, caur kuru jaunie tirgotāji var iemācīties tirgot kriptogrāfiju.

Ļoti mazām tirdzniecības platformām ir publisks testnet, kas padara DuDEX par vienu no labākajām platformām, lai uzzinātu par kriptogrāfisko tirdzniecību. Tas ir arī bez maksas un vienkārši lietojams.

Pieredzējušiem tirgotājiem DueDEX nodrošina stop limit un stop market, lai palīdzētu ātri aizvērt pozīcijas. Šīs funkcijas atrodas blakus limitu un tirgus tirdzniecības ikonām.

Arī pieredzējuši tirgotāji var gūt labumu no API tirdzniecības funkcijas. Būdami droši veidota sistēma, viņi var būt pārliecināti, ka trešo pušu programmatūra nevar nelegāli izņemt savu kriptogrāfiju. DueDEX atbalsta arī sviras efektu, kā jau minējām. Varat to pielāgot no 1X, 2X, 5X, 10X vai līdz pat 100X.

Tirdzniecības diagrammā, no otras puses, ir plašs rīku klāsts, kas palīdzēs jums pielāgot platformu savām vajadzībām. Jūs varat izvēlēties indikatorus, pielāgot laiku vai pat pielāgot svecēs attēlotās krāsas. Jūs varat konfigurēt skalas, mainīt fonu, laika joslu vai mainīt fontus.

Turklāt jūs varat izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai bez piepūles mainītu pozīcijas. Vēl viena noderīga iezīme atrodas tirdzniecības diagrammas apakšdaļā. DueDEX parāda nelielu ieskatu atvērto pozīciju skaitā, aktīvajos pasūtījumos un pasūtījumu vēsturē.

Diennakts klientu atbalsts

DueDEX nodrošina klientu atbalstu pa vairākiem kanāliem; twitter, telegramma un e-pasts. Jūs vienmēr varat pārbaudīt tā palīdzības rokasgrāmatas, lai atrastu atbildes uz bieži sastopamām problēmām. Bet, ja jums ir nepieciešams sazināties ar DueDEX komandu, iesniedziet pieprasījumu, izmantojot tās biļešu sistēmu vai izmantojiet tās sociālo mediju tīklus.

DueDEX piedāvā iespaidīgu sociālo mediju klātbūtni ar gandrīz 14 000 sekotāju čivināt. Balstoties uz atsauksmēm tiešsaistē, uzņēmums profesionāli apkalpo klientus. Turklāt startēšana nodrošina atbalstu vairākās valodās.

Ienesīga filiāļu programma

Papildus apsveikuma prēmiju piešķiršanai DueDEX dod jums iespēju nopelnīt naudu, tirgojot savu tirdzniecības produktu saviem draugiem un sociālo mediju faniem. Jūs saņemat 30% komisijas maksu par katru jauno tirgotāju, kuru iesakāt DueDEX. Un, ja jūsu norādītie tirgotāji piesaista vairāk klientu, jūs saņemat papildu 10% komisiju.

Secinājums

DueDEX ir atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma, kas tika uzsākta šī gada sākumā. Tas ir reģistrēts Belizā, bet sastāv no komandas, kas sadalīta vairākās pasaules valstīs. Lai gan tā nav vienīgā atvasināto instrumentu tirdzniecības birža, tā ir vienīgā platforma, kas apņēmusies “bez iekšējā tirdzniecības galda” likt tirgotājus pirmajā vietā!

Darba sākšana vietnē DueDEX aizņem mazāk nekā desmit minūtes. Apmaksājot tirdzniecību platformā, ir arī izdevīgi, jo, finansējot kontu, jūs saņemat bonusu līdz 70 ASV dolāriem. Jūs varat noguldīt tikai, izmantojot BTC, lai gan sākumā ir plānots atbalstīt vairāk kriptogrāfijas.

Kad runa ir par pozīciju izveidi, varat iet uz ilgu vai īsu brīdi, izmantojot limitu vai tirgus rīkojumu. Tā kā DueDEX piedāvā pastāvīgus līgumus bez derīguma termiņa beigām, jūs slēdzat savus darījumus sev ērtā laikā.

Pierakstieties ar DueDex šodien saņem savu 70 $ prēmiju šodien!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me