Delta Exchange apskats: mērķis būt kriptogrāfisko atvasinājumu binancei

Kripto nozare pēdējos gados ir dramatiski attīstījusies, pieaugot kriptogrāfijas ieviešanai, ko veicina to atzīšana par svarīgu aktīvu. Viens no faktoriem, kas katalizēja šo procesu, bija kriptogrāfisko atvasinājumu ienākšana tirgū. Bitcoin atvasinājumi investoriem pavēra vairāk durvju, un šodien kosmosam ir tirgus ierobežojums pārsniedz USD 250 miljardus.

Kas ir kriptogrāfijas atvasinājumi?

Kriptogrāfijas atvasinājumi ir finanšu aktīvi, kuru vērtība tiek iegūta no pamatā esošajiem kriptogrāfijas aktīviem. Kripto aktīvs var būt bitcoin vai altcoins. Esošajā tirgū ir divi galvenie kriptogrāfisko atvasinājumu veidi – nākotnes līgumi un beztermiņa līgumi. 

Nākotnes līgumā tirgotājs piekrīt pirkt vai pārdot konkrētu kriptogrāfijas aktīvu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā nākotnē nākotnē. Tirgotājs iet garus kriptogrāfijas nākotnes darījumus, kad viņa uzskata, ka pamatā esošās kriptogrāfijas cena pieaugs. Turpretī tirgotājs saīsinās kriptogrāfijas nākotnes līgumus, kad viņa ticēs, ka pamatā esošās kriptogrāfijas cena samazināsies. 

Nākotnes līgumu priekšrocības ir divas:

 • tirgotāji var iet gan ilgi, gan īsi un tādējādi nopelnīt naudu gan pieaugošajos, gan krītošajos tirgos, un
 • Nākotnes līgumiem ir iebūvēts sviras efekts, kas nozīmē, ka tirgotāja pozīcijas lielums varētu būt vairākas reizes lielāks nekā viņa rīcībā esošais kapitāls. 

Nākotnes līgumiem ir noteikts termiņš. Tas nozīmē, ka tirgotājiem ir jāatjauno savas pozīcijas ikreiz, kad beidzas nākotnes līgums. Mūžīgie līgumi atrisina šo problēmu. Mūžīgais līgums nekad nebeidzas. Tāpēc tirgotāji var ieņemt savas pozīcijas tik ilgi, cik viņiem patīk. 

Delta Exchange unikālais piedāvājums

Nedaudz vairāk nekā divus gadus, kad kriptotirgus piedzīvoja jaunu monētu eksploziju, tika palaists Binance. Binance izjauca kriptogrāfijas tirgu, ļaujot kriptogrāfijas entuziastiem ieguldīt daudzsološu jaunu projektu žetonos. Tas palīdzēja Binance kļūt par apmaiņu pret altcoin tirdzniecību. Tagad, Delta birža ir gatavs kļūt par topošā kriptogrāfisko atvasinājumu tirgus Binance, vadot altcoin atvasinājumus.                 

Delta

Delta ir vērsta uz to, lai kriptogrāfijas atvasinājumi būtu viegli pieejami investoriem, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Tas piedāvā ne tikai Bitcoin atvasinājumus, bet arī altcoin atvasinājumus. Ļoti īsā laika posmā Delta Exchange ir kļuvusi par drošu atvasināto instrumentu biržu ar veselīgu klientu bāzi. 

Kas atšķir Delta biržu no citām biržām, ir tās produktu piedāvājumi, kas sastāv no atvasinājumiem, kuru pamatā ir altkoīni. Kamēr BitMex un Deribit, agrīnajiem kriptovalūtas atvasinājumu platformas dalībniekiem ir parastie līgumi, kuru pamatā ir BTC, XRP un LTC, Delta Exchange saviem tirgotājiem piedāvā piedalīties pastāvīgu līgumu klāstā. Tās piedāvājumos ietilpst produkti, kuru pamatā ir ATOM, Tezos, RVN , un BAT, no kuriem daži ir ekskluzīvi Delta.

Tirgi

Delta birža ir sapratusi un reaģējusi uz tirgotāju interesēm jaunu pastāvīgo altkoīnu sarakstā. Šobrīd tas piedāvā nākotnes līgumi un mūžīgie līgumi par Bitcoin & 13 altkoīni. Tās pašreizējie piedāvājumi ietver BTC – USD nākotnes darījumi, BNB – BTC Perpetual, BAT – BTC Perpetual, XTZ – BTC Perpetual, LEO – USD Quanto Perpetual, XLM – BTC Perpetual, ATOM – BTC Perpetual un LINK – BTC Perpetual. Tas padara Delta Exchange par vienas pieturas aģentūru tirgotājiem, kuri vēlas pagarināt / saīsināt šos līgumus, izmantojot sviras. 

Delta Exchange spēcīgā drošība un citas funkcijas


Delta atšķir no vienaudžiem ir tas, cik labi tā var apvienot problēmas ar augstu svārstīgumu, ierobežotu vietas likviditāti un pieejamo altkoīnu sviras efektu. Lūk, kāpēc tirgotāji to dod priekšroku – 

 •  Kopš dibināšanas nav traucējumu – Tā darbojas un darbojas vairāk nekā gadu, un sistēma, kuru atbalsta lielisks tehnoloģiju dzinējs un spēcīga riska pārvaldības sistēma, nav redzējusi nevienu kļūmi.
 • Sviras tirdzniecība – Atvasinātajiem finanšu instrumentiem ir iebūvēts sviras efekts. Tas nozīmē, ka tirgotājs var ieņemt pozīcijas, kas ir vairākas reizes lielākas par kapitālu. Nākotnes līgumi un mūžīgie līgumi ļauj līdz pat 100 reizēm palielināt kredītplecu. Turklāt tirgotājiem ir iespēja izvēlēties gan garu, gan īsu.  
 • Bitcoin un USDC norēķini – Tirgotājs var noslēgt nākotnes vai pastāvīgu līgumu par altcoin, faktiski nepiederot altcoin. Delta biržā visi atvasināto instrumentu līgumi tiek piesaistīti un norēķināti BTC vai USDC. Tas padara tirgotāju dzīvi pavisam vienkāršu, jo, lai spekulētu ar vairākām monētām, viņiem ir jābūt tikai BTC vai USDC. Turklāt viņi var konvertēt savus BTC atlikumus USDC un pasargāt sevi no tirgus lejupslīdes. 
 • Aktīvs klientu atbalsts – Daudzi tirgotāji ir uzslavējuši Delta Exchange par aktīvu, ātru un noderīgu klientu atbalstu, ko tā sniedz saviem tirgotājiem. Delta Exchange nav izgāzies aizmugurē un ir spējis ātri atrisināt jautājumus. 
 • Reklāmas piedāvājumi – Tas vienmēr ir bijis aktīvs reklāmas jomā, sniedzot pievilcīgus piedāvājumus, izmantojot atsauces vai dāvanas savās sociālo mediju platformās. Nesen tā savā biržā piedāvāja 50% maksas atmaksas piedāvājumu. Patlaban viņi piedāvā arī $ 10 Welcome Bonuss jauniem lietotājiem. Pilnīgu informāciju par šiem piedāvājumiem var atrast šeit.

Maksa grafiks

Delta lietotājiem ir ļoti pievilcīga tirdzniecības maksa. Tie svārstās no 0% līdz 0,01%. Arī izmaksas par izņemšanu ir ļoti pieņemamas, maksimālā summa ir 0,1%. Šeit ir pilns maksas grafiks –

Delta biržas produktu tirdzniecības apjoms ir veselīgs

Tirdzniecības apjoma iegūšana ir viena no galvenajām problēmām, ar ko sastopas visvairāk jauno biržu. Tomēr Delta Exchange ar saviem inovatīvajiem produktiem, mārketinga stratēģijām un pievilcīgajiem piedāvājumiem īsā laika posmā ir ieguvis veselīgu tirdzniecības apjomu, un nākotnē tas tikai pieaugs. 

Preses laikā Delta Exchange BTCUSD pastāvīgo līgumu 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 829 670 USD, XTZBTC tirdzniecības apjoms ir 146 111 USD, LTCUSDQ – 93 010 USD, BNBBTC – 85 136 USD un LINKBTC – 75 760 USD.. 

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību Delta biržā

Tirdzniecība Delta biržā ir vienkārša un efektīva. Tam ir lietotājam draudzīgs un intuitīvs interfeiss, kas padara vietni piemērotu gan jauniem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Lūk, kā jūs varat sākt tirdzniecību Delta biržā –

Izveidojiet savu maku 

 1. Dodieties uz Delta Exchange vietni – https://www.delta.exchange. Noklikšķiniet uz cilnes “Pierakstīties” lapas augšējā labajā stūrī. 
 2. Aizpildiet savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru (pēc izvēles), valsti un atsauces ID (pēc izvēles).
 3. Izlasiet lietošanas noteikumus un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es piekrītu Delta Exchange lietošanas noteikumiem”.
 4. Noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”.
 5. Pabeidziet e-pasta verifikāciju un pēc tam piesakieties savā kontā.

Noguldījumu fondi

1. Piesakieties savā kontā, izmantojot savu e-pasta ID un paroli. 

 1. Dodieties uz sadaļu “Mans maks”. Sarakstā atlasiet vēlamo monētu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Depozīts”.
 2. Nokopējiet savu DeltaExchange depozīta adresi un veiciet depozītu uz norādīto adresi. Ņemiet vērā, ka dažām monētām ir minimālā depozīta summa.

Pirkt vai pārdot pasūtījumus

 1. Dodieties uz Delta Exchange vietni (https://www.delta.exchange/app/markets) un piesakieties ar savu e-pastu un paroli.

  Apmaiņa

 2. Tirdzniecības portālā jūs redzēsiet cenu diagrammu kreisajā pusē. Labajā pusē jums ir pasūtījumu grāmata, kurai seko sadaļa Pasūtījumu izvietošana. Līgumu, kuru vēlaties tirgot, var izvēlēties nolaižamajā sarakstā, kas tiek atvērts, noklikšķinot uz lodziņa blakus Delta Exchange logotipam augšējā kreisajā stūrī..
 3. Kad esat izvēlējies vēlamo līgumu, vispirms varat analizēt pasūtījumu grāmatu un pēc tam veikt pasūtījumu. Lai veiktu pasūtījumu, papildus pasūtījuma lieluma un ierobežotās cenas norādīšanai (tikai ierobežotu pasūtījumu gadījumā) jums jāizvēlas arī vēlamā pasūtījuma svira. 

Komanda

Delta Exchange sastāv no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem cilvēkiem. Dibinātāju komandai ir spēcīga saikne ar atvasināto finanšu instrumentu tirgu, pateicoties dalībnieku izcelsmei vadošajos amatos uzņēmumos, tostarp Citigroup un UBS. Viņi ir arī līdzdibinājuši uzņēmumus, kurus atbalstīja teltis VC, piemēram, Sequoia, un kas tika mērītas miljoniem lietotāju. 

Ko tālāk? 

Delta Exchange darbojas jau vairāk nekā gadu, un tā ir uzturējusi un palielinājusi savu klientu loku. Tagad tā vēlas ieviest jaunus produktus, piemēram, opcijas un procentu likmju atvasinājumus. Jaunie produkti piesaistīs vairāk klientu un stimulēs tirdzniecības apjomu biržā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector