Crypto.com Exchange apskats: ātra un droša kriptogrāfijas tirdzniecības platforma ikvienam

Crypto.com ir kriptovalūtas birža, kas iekrīt veiksmīgas apmaiņas grozā. Viņiem ir viens no jaudīgākajiem domēna vārdiem apmaiņas telpā.

Runājot arī par produktiem un funkcijām, crypto.com nekompromitē. Šajā nozarē ir daudz kriptovalūtu apmaiņas, bet Crypto.com saviem klientiem piedāvā dažas lieliskas priekšrocības, kuras citām platformām nav jāpiedāvā.

Crypto.com radās no MCO projekta (kriptonauda), kas tika uzsākts 2017. gadā, izmantojot sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO).

Ar domu izveidot kriptovalūtas debetkarti un kriptogrāfijas masveida pieņemšanu, kopiena ir uzsākusi kriptovalūtas maiņas biznesu.

2018. gada ceturtajā ceturksnī uzņēmums uzsāka Crypto.com Coin (CRO), kas ir Crypto.com ķēdes blokķēdes vietējais digitālais aktīvs..

Nākamajā gadā, 2019. gadā, Crypto.com atklāja savu kriptovalūtas maiņa darbina CRO. Klients var samaksāt savas tirdzniecības maksas, izmantojot CRO žetonu, un iegūt pilnu atlaidi nodevām.

Lietotāji katru dienu saņem arī 20% procentus gadā, ja izvēlas likt CRO žetonus uz 180 dienām..

Crypto.com apgalvo, ka tā ir birža ar dziļu likviditāti, zemām maksām un vislabāko izpildi platformas priekšpusē.

Crypto.com funkciju pārskats

Kā jau minēts, Crypto.com apmaiņa sniedz lielas priekšrocības lietotājiem, kuri veic darījumus ar CRO monētu.

Crypto.com platformā ir noderīgs funkciju kopums, kas ir noderīgs lielākajai daļai lietotāju. Šī apmaiņa ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kam nepieciešama vienkārša un viengabala kriptonauda.

Ņemot to vērā, salīdzinot ar tādām labi izveidotām firmām kā Binance un Kraken, Crypto.com platformai joprojām trūkst uzskaitīto kriptonauda pāru izvēles.

Pašlaik biržā ir 29 tirgojami kriptovalūtu pāri. Runājot par lietu ierobežojumiem, Crypto.com neveicina tirdzniecību ar svirām.

Tas nepiedāvā kriptogrāfijas tirdzniecību ar fiat valūtām; tomēr tas ļauj tirgot monētas ar Tether (USDT), kas ir samērā stabils aktīvs.

Vērts pieminēt, ka Crypto.com joprojām ir tā beta versija; tādējādi tiek sagaidīts, ka iezīmju telpā kļūs ievērojami labāk.

Nesen notikušajos infrastruktūras uzlabojumos ietilpst:

 1. Pārstrādāta atbilstoša dzinēja un pasūtījumu pārvaldības sistēma: Šis jauninājums palielinās veiktspēju un caurlaidspēju par 10x.
 2. Vienotais REST un Websocket API: Lai atvieglotu adopciju abās platformās.
 3. Tīkla ligzdas: Tas ļautu lietotājiem saglabāt stingru savienojumu, lai veiktu pasūtījumus un darījumus ar augstas frekvences tirdzniecību.
 4. Pārveidota arhitektūra, drošība, mērogojamības un latentuma uzlabošana: Ļaujiet klientiem tirgoties ar jaudīgu, stabilu riska dzinēju un lielu sviru.
 5. Augstas pieejamības un izturības pievienošana: Šis jauninājums palielina stabilitāti un novērš atsevišķus kļūmes punktus katram komponentam.

Crypto.com ExchangeCrypto.com Exchange

Sindikāts – cenas ar atlaidi, izmantojot mietu

Sindikāts ir unikāls piedāvājums apmaiņas vietnē Crypto.com. Tā ir līdzekļu vākšanas platforma dažām daudzsološām kriptovalūtām, kas tiek iekļautas Crypto.com biržā. Crypto.com monētu (CRO) īpašnieki, kuri ir iesaistījušies CRO, būs tiesīgi saņemt prioritātes žetonu piešķiršanu saraksta laikā ar atlaidi.

Atbilstība

Lai kļūtu piemērots un piedalītos Crypto.com Exchange sindikāta pasākumā, lietotājam:

 1. Veiksmīgi pabeidziet reģistrācijas procedūru vietnē Crypto.com Exchange.
 2. Iegūstiet 10 000 CRO vai vairāk savā Crypto.com Exchange kontā.
 3. Izmantojiet CRO monētas, lai abonētu marķieru saraksta notikumu ar atlaidi abonēšanas periodā.
 4. Esiet pilsonis no iekļaujošā tirgus, kas norādīts kampaņā.

Galīgā piešķiršana

Pēc abonēšanas perioda beigām galīgo piešķīrumu un CRO atmaksu (ja tāda ir) aprēķina, izmantojot šādas formulas:

CRO formula

CRO atmaksa = CRP, ko apņēmies lietotājs – (lietotāja galīgā piešķīruma X projekta marķieris: CRO token)Kur,

Abonēto projekta monētu kopskaits ir katra Dalībnieka ieķīlātā CRO kopējās summas un cenas attiecība

Projekta marķieris: CRO Rate ir fiksēta abonēšanas cena ar 50% atlaidi

Soft Staking – atalgojoša sistēma

Mīkstā likme ir funkcija, ar kuras palīdzību lietotāji tiek apbalvoti par to, ka viņi vienkārši tur digitālos aktīvus savā portfelī.

Vai tas būtu BTC, LTC, ETH vai MCO; turētājiem par to maksā. Mīkstais miets atšķiras no parasti mieta, jo tas neprasa ilgtermiņa saistības.

Tomēr lietotāji var iegūt papildu atlīdzības, ja viņi aktīvi liek CRO monētas.

CRO žetonu sakraušanaCRO žetona ievietošana

Crypto.com ekosistēma

Crypto.com pēdējos mēnešos ir ievērojami paplašinājies. Tās ekosistēmā ir plašs produktu klāsts. Daži no iespaidīgākajiem ir:

Crypto.com lietotne

Crypto.com lietotni ir vienkārši lietot ar lielisku lietotāja saskarni un jaudas pilnām funkcijām. Lietotnes lietotājiem ir iespēja noguldīt vairāk nekā 20 dažādas fiat valūtas, kur viņi var arī pirkt un pārdot vairāk nekā 50 dažādas kriptovalūtas.

Kripto nopelniet

Crypto.com lietotājiem dod iespēju nopelnīt kriptonauda, ​​pamatojoties uz procentiem. Lietotājs, kurš deponē un liek savus žetonus, saņems līdz 8 procentiem procentus gadā. Ņemiet vērā, ka Stablecoin noguldījumi saņem augstākas procentu likmes nekā parastās, piemēram, Bitcoin un Ethereum.

Kripto samaksa

Kā norāda nosaukums, Crypto Pay ir funkcija, kas ļauj lietotājiem saņemt atlaides CRO žetonā par katru veikto pirkumu.

MCO VISA karte

MCO VISA karte, iespējams, ir visnoderīgākais produkts, ko Crypto.com var piedāvāt. Tā ir debetkarte, kas ļauj lietotājiem pārveidot savus kriptogrāfijas uz fiat un iztērēt vairāk nekā 40 miljonos vietu, kur pašlaik tiek pieņemta VISA.

Finansējums vietnē Crypto.com Exchange

Naudas pārskaitīšana Crypto.com kontā ir vienkārša, vienkārša un ātra. Ir vairāki veidi, kā finansēt valūtas kontu.

Pirms sākat izmantot dažādas metodes, šeit ir ātra procedūra konta finansēšanai biržā.

Pārskaitīt līdzekļus no Crypto.com App uz Exchange: Piesakieties lietotnē Crypto.com. Sākuma ekrānā izpildiet secību: Pārsūtīšana → Izņemt → Kripto → Crypto.com Exchange. Atlasiet pārskaitāmo kriptovalūtu, un depozīts tiks veikts uzreiz bez maksas.

Depozīts no citiem Maki: Piesakieties Crypto.com Exchange tīmekļa portālā, pēc tam atlasiet pogu “Bilance” (augšējā labajā stūrī).

Lai noguldītu, izvēlieties kriptonauda un atlasiet “Depozīts”. Pabeidziet darījumu, izmantojot seifa adresi vai QR kodu.

Crypto.com apmaiņas depozītsCrypto.com valūtas depozīts

Finansēšanas metodes

Metode Depozīts Izņemt Apstrādes laiks
Kredītkarte
Kredītkarte Tūlītēja
Pārskaitījums 5-7 darba dienas
Kriptogrāfijas maks Tūlītēja

Izstāšanās

Izņemšana vietnē Crypto.com ir līdzīga līdzekļu noguldīšanai biržā.

Klikšķis šeit zināt, kā izņemt līdzekļus no Crypto.com Exchange uz lietotni Crypto.com.

Klikšķis šeit lai uzzinātu, kā izņemt līdzekļus no Crypto.com Exchange uz ārējā maka adresi.

Maksas struktūra

Depozīta maksa un limiti

Kriptovalūtas finansēšanai Crypto.com biržā nav maksas un ierobežojumu.

Izstāšanās maksa un ierobežojumi

Izņemšana no Crypto.com Exchange ir ķēdes darījums, kurā kriptonauda tiek pārskaitīta uz ārēju adresi (seifs vai valūtas maiņas punkts)..

Tā kā tie ir blokķēdes darījumi, ir iesaistītas dažas maksas.

Zemāk ir maksa par visvairāk tirgotajām kriptovalūtām:

MaksasMaksas

Lai iegūtu papildinformāciju par maksām un ierobežojumiem, noklikšķiniet uz šeit.

Plusi & Crypto.com Exchange mīnusi

Plusi

 • Atlaide par tirdzniecības maksu: Lietotāji var izmantot tirdzniecības maksas atlaidi, kad viņi iegulda biržā CRO un maksā maksu, izmantojot CRO.
 • Ekosistēmas piedāvājumi: Papildus apmaiņas platformai lietotāji var izmantot citas funkcijas, piemēram, Crypto.com App, Crypto Earn, Crypto Pay un MCO VISA karti.
 • Atlaides, izmantojot sindikātu: Sindikāts ir funkcija, kurā lietotāji saņem atlaidi līdz 50%, ja biržā tiek iekļauts jauns kriptogrāfijas aktīvs.
 • Izturīga drošība: Crypto.com saglabā lietotāju līdzekļus, nepārkāpjot nevienu drošības protokolu. Pēc uzņēmuma revīzijas tas saņēma PCI: DSS 3.2.1 (1. līmenis) un ISO 27001: 2013 atbilstības sertifikātus, nodrošinot papildu drošības slāni.
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts: Viņu tiešraides atbalsts lietotnē ir noderīgs, jo tas lietotājiem ļauj 5 minūšu laikā sazināties ar atbalsta komandu.

Cons

 • Lielāka maksa par izņemšanu: Izņemšanas maksa ir salīdzinoši augsta visām kriptovalūtām.
 • Tirdzniecības izplatība: Lietotāji ziņoja, ka tirdzniecības starpība ir pārāk augsta. Tāpēc tirgotājiem pirms tirdzniecības veikšanas ieteicams pārbaudīt starpības citās biržās, lai pārliecinātos, ka viņi saņem atbilstošu likmi.
 • Salīdzinoši jauna apmaiņa ar ierobežotu pāra izvēli: Crypto.com ir salīdzinoši jauna apmaiņa, salīdzinot ar tādām biržām kā Coinbase un Binance, un līdz ar to tai vēl nav pierādījumu. Turklāt tirdzniecībai pieejamo kriptopāru skaits ir ierobežots. Ņemot to vērā, sagaidāms, ka nākamajos gados tā pieaugs labāk.

Crypto.com Analytics

 • Iesaistīšanās
Kopējais apmeklējumu skaits 1,79 miljoni (+ 39,20%)
Vidējais apmeklējuma ilgums 05:07:03
Lapas vienā apmeklējumā 5
 • Tirdzniecības informācija
Kopējais apjoms 10 404 073 USD

1137,37 BTC

Sējums ERV 10 404 073 USD
Pieejamās valūtas 13
Regulēts
Tips Centralizēta birža
 • Maģistra statistika
Rangs Valūta Pāri Skaļums (24 stundas) Apjoms (%)
1. Bitcoin BTC / USDT 3 710 694 ASV dolāri 35,64%
2. Crypto.com CRO / BTC 2 221 256 ASV dolāri 21,33%
3. Crypto.com CRO / USDT 1 630 995 USD 15,66%
4. Ethereum ETH / USDT 338 306 USD 3,25%
5. Ripple XRP / USDT 316 182 USD 3,04%

Vai Crypto.com Exchange ir droša?

Ir zināms, ka Crypto.com Exchange ir saņēmis dažas no augstākajām drošības deklarācijām kriptogrāfiskajā telpā. Daži sertifikāti ietver Kriptovalūtas sertifikācijas konsorcijs, ISO / IEC 27001: 2013, un PCI: DSS.

Viņu deklarācija kopā ar sertifikāciju ir balstīta uz to, lai lietotājiem nodrošinātu visaugstāko drošības pakāpi. Crypto.com birža apgalvo saviem klientiem, ka līdzekļi tiek uzglabāti saldētavā.

Tā pat apgalvo, ka piedāvā zaudējumu atdzist maku, ja rodas līdzekļu zaudējumi. Turklāt, ja ASV pilsoņiem ir USD ar Crypto.com, FDIC viņi ir apdrošināti līdz 250 000 USD.

Mobilās lietojumprogrammas priekšā tā piedāvā pilnīgu divu faktoru autentifikāciju, izmantojot biometriskos datus.

Secinājums

Crypto.com ir gandrīz viss, lai būtu ideāla kriptogrāfijas apmaiņa gan iesācējiem, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Mēs uzskatījām, ka visa ekosistēma ir aizraujoša, jo tā var pievienot lielu vērtību Crypto.com apmaiņas lietotājiem. Tāpēc mēs noteikti iesakām jums šo apmaiņu. Zemāk jūs varat atrast dažas no Crypto.com pievilcīgajām akcijām, likmju samazinājumiem un piedāvājumiem.

 • Sākotnējās 90 dienas jaunajiem lietotājiem nav jāmaksā tirdzniecība *.
 • 2% bonusa depozīta procentu likme jaunajiem lietotājiem *, kuri iemaksā kriptogrāfiju pirmajās 30 dienās pēc veiksmīgas reģistrēšanās. Ņemiet vērā, ka prēmija tiks izmaksāta CRO žetonu veidā.
 • Līdz 50% atlaide tirdzniecības maksai visiem darījumiem esošajiem lietotājiem.

* Lietotājiem jāaizpilda Advanced Level KYC, lai izbaudītu atbrīvojumu no tirdzniecības maksas.

Bieži uzdotie jautājumi

1. Kuros ASV štatos ir pieejama Crypto.com Exchange?

Crypto.com birža ir pieejama visos 50 Amerikas Savienoto Valstu štatos. Tomēr MCO VISA karte nav pieejama ASV teritorijās.

2. Kādi ir kriptovalūtu tirgi un pāri, kas pieejami vietnē Crypto.com Exchange?

Tirgu tirdzniecības pāri
BTC ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, VET, ADA
CRO ETH, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, PIA, ADA
USDT BTC, ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX, ADA

3. Kuras kriptovalūtas tiek atbalstītas Crypto.com makā?

Crypto.com makā tiek atbalstītas vairākas kriptovalūtas.

Valūtu sarakstā ir BAT, BTC, CELR, CRO, DAI, ELF, ENJ, ETH, FET, GNT, HOT, KNC, LINK, LTC, MANA, MATIC, MCO, MKR, OMG, PAX, USDT, USDC, WTC , XLM, SRP un ZRX.

4. Ar ko Crypto.com atšķiras no citām biržām?

Neskatoties uz to, ka Crypto.com ir jauna kriptonauda, ​​ir izrādījusies spēcīga konkurence ar citām biržām.

Diferencējot Crypto.com ar citiem, šī birža papildus plašam tirdzniecības rīku sarakstam piedāvā tādas vērtīgas iespējas kā atlīdzību, VISA karšu un kriptogrāfijas kreditēšana..

5. Vai Crypto.com kādreiz ir uzlauzts?

Crypto.com šajā nozarē darbojas nedaudz vairāk nekā gadu, un līdz šim tas nav uzlauzts nekādā veidā vai formā.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me