Cripto Intercambio Review – ātrākais veids, kā apmainīties ar kriptogrāfiju?

Pieprasījums pēc tūlītējas kriptogrāfijas apmaiņas pieaug, jo cilvēki meklē ātrus, drošus un ērtus veidus, kā tirgot altkīnus. Drošība ir īpaši svarīga daudziem virtuālo valūtu īpašniekiem. Tā kā uzlaušanas gadījumi joprojām pastāv tradicionālajās altcoin tirdzniecības vietnēs, tirgotāji cer, ka ar brīvības atņemšanu nesaistītas biržas, piemēram, Cripto InterCambio, atrisinās viņu vajadzības.

Runājot par Cripto InterCambio, Čīles jaunuzņēmums ir ievietojis virsrakstus kopš tā darbības sākuma jūnijā. Lai gan dibināšanas mērķis ir veicināt ātru altkoīnu apmaiņu Latīņamerikā, starta uzņēmums strauji kļūst par globālu platformu.

Tātad, kas ir Cripto InterCambio? Lai sniegtu pārskatu, zemāk ir sniegts apmaiņas kopsavilkums:

 • Ātrs veids, kā apmainīt kriptogrāfiju
 • Atbalstīts plašs altkoīnu klāsts
 • Nulles maksa
 • Neierobežots tirdzniecības apjoms
 • Nav reģistrācijas
 • Diennakts klientu atbalsts

Kā lietot Cripto InterCambio

Cripto InterCambio ir veikls, labi organizēts lietotāja interfeiss bez piepūles darījumiem. Tā kā tā ir bezmaksas un nav nepieciešama reģistrācija, apmaiņas pabeigšanai ir nepieciešama tikai saņēmēja adrese. Cripto InterCambio veic visu pārējo.

Pilnīgs soli pa solim process ir šāds:

 1. Piekļūstiet apmaiņas rīkam vietnē criptointercambio.com
 2. Atlasiet, kuru kriptogrāfiju un cik daudz vēlaties nosūtīt
 3. Izvēlieties, kuru altkoinu vēlaties saņemt apmaiņā
 4. Noklikšķiniet uz Exchange tūlīt
 5. Ievadiet saņēmēja adresi un pārejiet pie nākamās darbības
 6. Apstipriniet un veiciet maksājumu
 7. Saglabājiet darījuma ID turpmākai izmantošanai
 8. Nosūtiet savu kriptogrāfiju uz biržas norādīto adresi

Cripto InterCambio atvieglo apmaiņu 5-30 minūšu laikā, atkarībā no apmainītajiem altkoīniem. Bitcoin ir dažreiz ilgāks, ja ir liels pieprasījums. Bet pēc tiešsaistes recenzentu domām; tā ir ātra apmaiņa.

Vēl viena izcila iezīme ir tā, ka jūs varat veikt atkārtotus darījumus ar InterCambio, neapmeklējot tā vietni. Tas palīdz, ja jūs regulāri nomaināt monētas uz noteiktu altcoin.

Pieņemsim, ka jūs iegūstat Ethereum, un pirms naudas pārskaitīšanas uz jūsu bankas kontu jums tas regulāri jāmaina Bitcoin. Pēc pirmā darījuma jūs varētu saglabāt InterCambio ETH adresi. Turpmāk uz adresi nosūtīsit noteiktu daudzumu Ethereum, un InterCambio uz jūsu Bitcoin maku nosūtīs līdzvērtīgu daudzumu BTC.

Atbalstītās valūtas

Cripto InterCambio nepārtraukti atjaunina savu atbalstīto kriptovalūtu sarakstu. Līdz šim tas atvieglo vairāk nekā 100 altkoīnu, stabilu monētu un žetonu apmaiņu. Dažas no populārākajām monētām, ar kurām varat tirgoties vietnē, ir:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Ripple
 • Monero
 • DASH
 • USD piesaiste
 • Binance
 • DOGE

Jūs varat apmainīt visas atbalstītās valūtas no mazākām iespējamām summām līdz maksimālajai, ko varat atļauties. Apmaiņa parāda jums nepieciešamo minimumu, ko varat nosūtīt par katru kriptogrāfiju jūsu ērtībām.

Bet tas arī iesaka jums uzzināt paredzamās blokķēdes tīkla maksas par katru altcoin, kuru plānojat nosūtīt. Tādā veidā jūs būsiet labāk informēts par to, cik daudz nosūtīt, ja vēlaties pretī saņemt noteiktu daudzumu altkoīnu.

Drošība un privātums


Viena no labākajām Cripto InterCambio priekšrocībām ir tā privātuma funkcijas. Tas neprasa jūsu e-pasta adresi, vārdu vai kontaktpersonu adreses. Apmaiņu interesē tikai saņēmēja seifa adrese. Tomēr tā reģistrē jūsu kvītis, piezīmes, ziņojumus un galamērķa tagus. Tas reģistrē šos ierakstus, lai paātrinātu nākotnes maksājumus.

Jūsu drošības labad InterCambio ir nodrošinājis savu vietni, izmantojot SSL šifrēšanu. Tas nozīmē, ka visa informācija, kas no datora plūst uz centrāli, ir šifrēta, un trešās puses interneta lietotāji to nevar apskatīt.

Tā kā birža nav ar brīvības atņemšanu saistīta informācija, Cripto InterCambio nemaz neglabā jūsu kriptogrāfiju. Tas novērš uzlaušanas un cilvēku altkoīnu apdraudēšanas risku.

Nosūtot BTC uz biržu, tā atrod tirdzniecības platformu, kurā tiek piedāvāti vislabākie valūtas maiņas kursi, un jūsu darījums tiek pabeigts uzreiz. Pēc tam tā nekavējoties nosūta atbilstošos altkoīnus uz jūsu saņēmēja adresi.

Joprojām drošībā Cripto InterCambio ir iespējas atpazīt nederīgas seifa adreses. Tātad, ja ievadāt adresi, kurai trūkst rakstzīmes, tā nesūtīs maksājumu un novedīs pie jūsu altkoīnu zaudēšanas. Tas arī atpazīst adreses, kas neatbilst altcoin, kuru vēlaties saņemt.

Piemēram, tas var pateikt, ka esat ievadījis Dashcoin (DSH) adresi pēc tam, kad esat norādījis, ka vēlaties saņemt Dash (DASH) monētas. Šajā procesā tas pasargā jūs no kļūdas un neatgriezeniskas naudas zaudēšanas.

Atbalstītās valstis

Mūsdienās lielākā daļa kriptogrāfijas biržu nodrošina apmaiņas pakalpojumus visā pasaulē. Bet valdības noteikumu dēļ populāras tirdzniecības platformas parasti izslēdz valstis ar ierobežojošiem kriptovalūtu likumiem. Ziemeļkoreja, Ķīna un ASV ir dažas no visbiežāk sastopamajām valstīm, kurām vairums biržu izvēlas nepiedāvāt savus pakalpojumus.

Cripto InterCambio nav imūna pret šiem noteikumiem. Rezultātā tas sniedz vadlīnijas cerībām, kuras tas prasa no klientiem. Kā pārskats tajā teikts;

 • Visiem lietotājiem jābūt vecākiem par 18 gadiem
 • Jūs nedrīkstat izmantot pakalpojumu nelikumīgu darbību veikšanai
 • Jūs nedrīkstat būt ASV, Kubas, Sudānas, Ziemeļkorejas, Krimas, Sīrijas, Bolīvijas vai Bangladešas iedzīvotājs.
 • Lietojot pakalpojumu, jums jāsniedz pareiza informācija
 • Lai apmainītos ar monētām uz platformas, nedrīkst izmantot robotus vai zirnekļus

Lieki piebilst, ka Cripto InterCambio sagaida, ka izmantosiet savus pakalpojumus likumīgi un ētiski. Tajā netiek prasīta personas informācija vai verifikācijas informācija. Tātad, jūs vienmēr varat izmantot tā pakalpojumus, pat ja esat no valsts, kas aizliedz šifrēšanu. To darot, jums jāuzņemas visi riski.

Klientu atbalsts

Cripto InterCambio nodrošina atbalstu angļu, spāņu un portugāļu valodā – trīs populārākajās valodās Latīņamerikā. Jūs varat nosūtīt startēšanas e-pastu, čivināt viņiem, sazināties ar viņu Facebook darbiniekiem vai sazināties ar viņiem, izmantojot Medium.com.

Pirms sazināties ar Cripto InterCambio, apsveriet iespēju atrast atbildes vietnes FAQ sadaļā. Piemēram, jūs varētu uzzināt, kāpēc vietnē netiek izmantotas fiksētas likmes, kā atrast seifa adresi vai atcelt darījumu.

Jautājumā par bieži uzdotajiem jautājumiem ir vairāk nekā ducis jautājumu un atbilžu. Tātad pastāv liela iespēja atrast risinājumu jebkurai problēmai, kas varētu rasties saistībā ar Cripto InterCambio. Protams, nevilcinieties nosūtīt e-pastu, ja uzskatāt, ka tādā veidā saņemsit labāku atbildi.

Ziemassvētku konkursi

Šajā svētku sezonā, Cripto InterCambio piešķir notiekošajā konkursā pieciem laimīgajiem uzvarētājiem 20, 30, 50, 70 un 100 ASV dolārus. Noteikumi ir vienkārši:

Alternatīvi;

 • Tāpat kā InterCambio Facebook lapas: Cripto InterCambio espanol un Cripto InterCambio International
 • Kopīgojiet lapas un zem ziņas ierakstiet komentāru, kurā aprakstīts jūsu Ziemassvētku vēlējums

InterCambio vs Changelly vs Shapeshift

Changelly un Shapeshift ir divas populārākās tūlītējās apmaiņas tiešsaistē. Bet kā viņi salīdzina ar Čīles Cripto InterCambio?

Čanelija

 • 5% darījumu maksa
 • Atbalsta gan FIAT, gan Crypto
 • Ātri un populāri
 • Lai veiktu darījumus, nepieciešams e-pasts
 • Regulāri lūdz sociālo tīklu kontus papildu verifikācijai
 • Izmaksas var kļūt lielākas nekā tradicionālajās biržās

Formu maiņa

 • Obligāta reģistrācija kopš 2018. gada
 • Atbalsta vairāk nekā 30 altcoins
 • Nulles darījuma maksa
 • Daudzas sūdzības par lēniem darījumiem
 • Pieaugušas kalnraču maksas

Cripto InterCambio ir vairāk līdzīgs Shapeshift nekā Changelly. Tomēr tas nepieprasa konta reģistrāciju. Tas atbalsta ievērojami lielāku skaitu altkoīnu un ir slavens ar ātru darījumu atvieglošanu.

Secinājums

Cripto InterCambio lieliski izdara to, ko sola; tas ļauj ātri un bez maksas apmainīties ar kriptogrāfiju. Tas piedāvā šo pakalpojumu, nesaglabājot jūsu altcoin, pieprasot jūsu personisko informāciju vai citas KYC prasības. Citiem vārdiem sakot, tas piedāvā kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumus tā, kā mēs visi vēlamies, lai tie tiktu piegādāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map