Coin24: tirgojiet un nomainiet 50 + kriptovalūtas uzreiz bez reģistrācijas kriptogrāfijas biržās

Vienreizējā kriptogrāfijas mijmaiņas platformā netraucēti, lēti un bez ilgiem reģistrācijas procesiem tirgojiet vairāk nekā 50 kriptovalūtas pārus..

Pēdējo mēnešu laikā kriptonauda ir palielinājusi jaunu investoru skaitu šajā jomā – gan institucionālos, gan mazumtirdzniecības -, dodoties Bitcoin trešajā pusē. Pieaugot laukam, centralizētā apmaiņa palielina atbilstības pasākumus, un “Know-Your-Customer” detalizē platformas, atbaidot dažus lietotājus, kuriem nepieciešams tirgoties anonīmi.

Turklāt dažiem klientiem ir jāveic tikai ātra kriptogrāfijas apmaiņa bez nepieciešamības veikt nogurdinošu reģistrācijas procesu centralizētajās biržās.. Coin24 lietotne ir kriptogrāfijas birža, kas šādiem lietotājiem piedāvā platformu tirdzniecībai “anonīmi”, uzreiz un droši, neatsakoties no e-pasta adreses vai izveidojot kontu vairākās centralizētās kriptogrāfijas biržās, piemēram, Binance, OKEx, Bitfinex un Kraken.

Centralizētās apmaiņas dilemma

Pēdējo gadu laikā kriptogrāfijas tirgus kā diferenciācijas aktīvs ir ļoti koncentrējies uz ieguldītāju portfeļiem. Kad pirms desmit gadiem tika palaists Bitcoin, kriptogrāfijas mērķis bija noteikt lietotājiem iespēju brīvi izmantot savus aktīvus pār centralizēto iestādi vai iestādēm. Tomēr tas pēdējā laikā ir mainījies, jo centralizētā apmaiņa koncentrējas uz normatīvo aktu ievērošanu, pārspējot kriptovalūtu mērķi.

Coin24 tomēr ļauj ātri un nekavējoties apmainīties ar šīm kriptovalūtām, piedāvājot lietotājam ērtības un ērtu lietošanu. Lietotāji vēlas, lai šīs ātrās un tūlītējās funkcijas tiktu piedāvātas biržās, taču nav atbildīgas par savas informācijas nodošanu centralizētajai apmaiņai. Lūk, kur ienāk lietotne Coin 24 – lai atrisinātu centralizētās apmaiņas dilemmu.

Kā minēts iepriekš, Monēta 24 ļaus lietotājiem izbaudīt abas tirdzniecības puses drošā, privātā un ar brīvības atņemšanu nesaistītā biržā. Neskatoties uz to, platformas mērķis ir atļaut platformā tirgoties vairāk nekā 50 kriptopāriem.

Nākamajās sadaļās mēs koncentrējamies uz Coin24 lietotnes pārskatu, dažādu veidu kripto pāru tirdzniecību, atbalstītajām apmaiņām, q un kā izmantot tūlītējās kriptogrāfijas mijmaiņas platformu.

Ievads lietotnē Coin24

Kas ir Coin24 lietotne?

Coin24 ir tūlītēja kriptovalūtas mijmaiņas platforma, kas apkopo cenas no augstākajām biržām, dod vislabākās tirdzniecības cenas un savieno tirgotājus, lai šīs kriptovalūtas mainītu nemanāmi. Vietne arī ļauj salīdzināt maksu citās biržās, lai iegūtu vislabāko cenu un izsekotu, kā jūsu pasūtījums tiek izpildīts reāllaikā. Tā platformā līdz šim ir vairāk nekā 45 000 kripto pāru.

Maiņā atbalstītas monētas?

Mijmaiņas platforma uz platformas tirgo vairāk nekā 50 kriptovalūtas, tostarp tādas lielas kriptogrāfijas kā Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) un Binance Coin (BNB); monētas ar vidēju vāciņu, ieskaitot Monero (XMR), Chainlink (LINK), Dash (DASH) un Tron (TRX); un vēl mazākas vāciņu monētas, piemēram, Ziliqa (ZIL), Polymath (POLY), Qtum (QTUM).

Stabilas monētas, tostarp Tether (USDT), USD Monēta (USDC) un True USD (TUSD), tiek piedāvātas arī biržā.

Coin24 atbalstītās apmaiņas

Platforma atbalsta jebkuru seifu no biržām, kas tirgo jebkuru no 50+ kriptonauda, ​​kas pieņemta platformā.

Kā lietot Coin 24 lietotni

Kad esat atvēris savu kontu Coin 24, tie ir soļiem varat sekot līdzi, lai izveidotu mijmaiņas kriptovalūtas platformā:

 1. Atlasiet kriptogrāfisko pāri, kuru vēlaties nomainīt, piem. Bitcoin un Litecoin pāris (BTC / LTC).
 2. Ievadiet BTC vai LTC summu, kuru vēlaties mainīt;
 3. Pārbaudiet maiņas kursu paredzētajās cilnēs (parādīts iepriekš) un, ja tas ir apmierināts, norādītajā cilnē ievadiet saņēmēja maka adresi. Šī ir adrese, kur BTC tiks ieskaitīts.
 4. Apmaiņa piedāvā arī atkopšanas maka adresi, kur monētas tiks nosūtītas, ja tā neizdevās pirmajā adresē. Ievadiet atmaksas adresi, lai atgūtu LTC atpakaļ. Atcerieties, ka monētu nosūtīšana uz nepareizām maka adresēm netiks atmaksāta.
 5. Apstipriniet adreses.
 6. Noklikšķiniet uz Sākt darījumu;
 7. Coin24 ģenerēs ETH depozīta adresi un QR kodu. Noklikšķiniet uz Sākt darījumu.
 8. Nosūtiet LTC no sava maka;
 9. Pagaidiet, līdz pārsūtīšana ir pabeigta. Vienkārši!

Kāpēc lietotne Coin24?

 • Viegli izmantot

Viegli izveidojiet savu kontu un izvēlieties vēlamo kriptogrāfiju, kuru vēlaties tirgot, iemaksājiet, ievadiet saņemšanas adresi (pārliecinieties, vai esat pretpārbaudījis) un nekavējoties nosūtiet savus līdzekļus.

 • Vienkārša lietotāja saskarne

Monētu 24 birža piedāvā ļoti vienkāršotu saskarni ikvienam, lai izmantotu kriptogrāfijas ekspertu vai jaunu investoru šajā jomā. Platforma atceļ sarežģīto tirdzniecības lietotāja saskarni, kas tiek izmantota lielākajā daļā biržu, piedāvājot vienkāršotu viena klikšķa platformu, lai mainītu kriptogrāfiju.

 • Zema tirdzniecības maksa

Monēta 24 arī iekasē salīdzinoši zemas maksas par kriptogrāfijas mijmaiņas darījumiem, piemērojot 0% – 0,49% maksu par katru platformā veikto darījumu. Likme mainās atkarībā no kriptogrāfijas mijmaiņas veida un maksas, ko iekasē attiecīgās centralizētās mijmaiņas darījumu biržas.

 • Ātri un droši

Ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa nodrošina to, ka tajā netiek glabāti neviens no lietotāju līdzekļiem, novēršot lielu līdzekļu zaudēšanu, ja tiek uzlauzts. Tas arī nodrošina, ka mijmaiņa tiek ātri pabeigta uz platformas.

 • 24 stundu klientu atbalsts

Coin24 komanda nodrošina arī klientu jautājumu un platformas problēmu ātru risināšanu ar diennakts atbalsta komandu. Komanda nodrošina ātru, precīzu atbalstu visām atbalstītajām kriptovalūtas apmaiņām un darījumiem.

Coin24 saistītā programma

Apmaiņa lietotājiem piedāvā arī saistīto programmu papildu lietotājiem, kas uzaicināti uz platformu. Platforma lietotājiem piedāvā 100% no kopējās komisijas maksas. Izmaksas tiek veiktas katru dienu no 15:00 līdz 20:00 (UTC + 11:00).

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

 1. Vai darījuma laikā likmes var mainīties?

Atšķirībā no parastās naudas, kriptovalūtu cenas ir ļoti svārstīgas, tāpēc likme var svārstīties. Var gadīties, ka altcoin valūtas kurss, kuru redzat pirms darījuma, ir atšķirīgs (augsts vai zems) pēc darījuma pabeigšanas.

 1. Vai Coin24 ir maksimālā summa, ko apmainīt?

Nē. Apmaiņa ļauj jebkuras summas apmainīt, bet lietotājiem vispirms būs jāsedz darījuma izmaksas, tādēļ, ja summa ir pārāk maza, tā var netikt pabeigta. Turklāt dažās biržās tiek noteikti ierobežojumi attiecībā uz summu, kuru varat izņemt. Tas nav jautājums no Coin24, bet gan īpašās apmaiņas.

 1. Kas ir Blockchen?

Coin24’s Blockchen ir Bitcoin blockchain pētnieks, kas lietotājiem ļauj meklēt jebkuru darījumu un maku Bitcoin.

Sazinieties ar monētu 24

Lai iegūtu papildinformāciju par lietotni Coin24 un par to, kā jūs varat iegūt maksimālu labumu no saistītās programmas, ar kuru varat sazināties [e-pasts aizsargāts] vai piezvaniet viņiem pa tālruni +82 070-4647-3033. Jūs tos varat sasniegt arī sociālajos medijos vietnē Facebook un Twitter.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me