Bybit apskats: kriptovalūtas atvasināto instrumentu birža

Viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras kriptogrāfijas tirgotāji, ir tādu biržu trūkums, kas uzklausa viņu vajadzības vai rūpējas par tām. Pārāk bieži tas drīzāk attiecas uz peļņu, kas daudziem tirgotājiem rada vilšanos tādu problēmu dēļ kā zema likviditāte, lēni atbilstoši dzinēji un slikts klientu atbalsts.

Bybit – strauji augoša kriptovalūtas atvasinājumu birža, kas plāno atrisināt visus šos jautājumus. Apskatīsim. 

Bybit pārskats 

Bybit atrodas Singapūrā un tika uzsākta 2018. gada martā. Uz glīti izveidotas platformas varat tirgoties četrās kriptovalūtās: BTC, ETH, XRP un EOS. Reģistrēšanās aizņem mazāk nekā minūti, un jūs varat sākt tirdzniecību tūlīt pēc konta finansēšanas.

Bybit lepojas, piedāvājot savus pakalpojumus vairākās valodās. Tas arī pieņem tirgotājus no lielākās daļas pasaules valstu, lai gan valstu noteikumu dēļ ir daži izņēmumi, tostarp ASV. Apmaiņa nodrošina šādas funkcijas:

  • Mūžīgie līgumi: Bybit var noslēgt nākotnes līgumu bez derīguma termiņa, ko sauc par mūžīgiem līgumiem. Cenas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pēdējo tirgoto cenu, kad izvēlaties slēgt līgumu. 
  • Jaudīgs atbilstošs dzinējs: apmaiņa piedāvā īpaši ātru pasūtījumu saskaņošanas motoru, kas apstrādā līdz 100 000 darījumu sekundē. Salīdzinājumam – PayPal vidēji apstrādā 193 darījumus sekundē. EOS, viens no visātrākajiem blokķēdes tīkliem, apstrādā 50 000 tps.
  • Iesācējiem draudzīga tirdzniecības platforma: Bybit pasūtījumu grāmata ir paredzēta tirgotājiem iesācējiem. Bet tajā ir arī instrumenti, kas nepieciešami uzlabotai tirdzniecībai. Lietotāji var apmeklēt palīdzības centra sadaļu, lai saņemtu palīdzību. USD darbojas kā drošas tirdzniecības pamatvalūta. 
  • Monētu apmaiņas funkcija: Viena no jaunākajām Bybit funkcijām ir monētu mijmaiņas funkcija, kas palīdz uzreiz un par noteiktu nelielu samaksu pārveidot vienu monētu citā (piemēram, BTC uz XRP). To visu var izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem. 
  • Uzlaboti tirdzniecības rīki: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iestatīt peļņas un zaudējumu apturēšanas ierobežojumus vai pārslēgt rādītājus, Bybit ir visas nepieciešamās konfigurācijas funkcijas. Tas arī nodrošina lielisku likviditāti, lai palīdzētu jums ērti tirgot kriptonauda.
  • 100X sviras: Bybit nodrošina standarta maksimālo sviru, ko piedāvā labākās tirdzniecības platformas. Jūs varat arī iestatīt sviras vērtību 2X, 3X, 10X vai 50 reizes jums ērtāk.
  • Marks Cena: Bybit darbojas izsmalcināta zīmju cenu sistēma, kas nozīmē, ka pozīcijas ir mazāk pakļautas likvidācijai, nekā tās var būt citās biržās. 

bybitAvots: Bybit

Tirdzniecība ar Bybit: pieprasiet 60 USD laipnu bonusu

Bybit ir izstrādāts, lai piedāvātu tirgotājiem vienmērīgu, bez grūtībām pieredzi, sākot no reģistrēšanās procesa līdz uzlabotām tirdzniecības metodēm. Lai sāktu, jums būs jāpiesakās, izmantojot e-pasta adresi vai tālruņa numuru un paroli. Jums tiek nosūtīts sešciparu verifikācijas kods, un viss. Jums nav jānorāda savs vārds vai cita personiskā informācija.

bybitAvots: Bybit

Kad esat reģistrējies, varat pieprasīt līdz pat 60 ASV dolāru prēmijas. 10 USD var pieprasīt bez depozīta, un vēl 50 USD var pieprasīt, ja atbilstat depozīta prasībām. Pieprasiet savu viesmīlības bonusu šeit

Ja neskaita prēmijas, jūs varat sākt tirdzniecību, finansējot savu kontu, izmantojot BTC, ETH, EOS vai XRP. Varat iemaksāt, atverot cilni “aktīvi” un “mani aktīvi”. Depozīta funkcija ir atzīmēta blakus katram īpašumam, un jūs varat kopēt seifa adresi vai skenēt QR kodu.

Ja kontā ir naudas līdzekļi, noklikšķiniet uz Sākt tirdzniecību un ieņemiet tirgus pozīciju. Bybit parāda tirdzniecības kriptovalūtas vērtību USD valūtā. Varat arī izvēlēties, vai izmantot sviras un citus tirdzniecības rīkus, kā mēs jau iepriekš minējām.  

Ja jums ir sociālo mediju klātbūtne, jūs varētu apsvērt pieteikšanos Bybit saistītajai programmai. Jūs varat nopelnīt 30% komisiju no nodošanas un 10% komisijas maksu no apakšuzņēmējiem. 

Maksa par Bybit tirdzniecību

Valūtas maiņas maksa ir šāda:

Aktīvs Maksimālais sviras efekts Market Maker (saņem 25% atlaidi) Tirgus Taker
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 100x -0,025% 0,075%
EOS / USD 25x -0,025% 0,075%
XRP / USD 25x -0,025% 0,075%

Bybit tirgus veidotājiem dod 0,025% atlaidi par tirgū ievietoto naudas summu. Ja veidojat tirgu 10 000 USD vērtībā, bet Bitcoin ir 8 000 USD, jūs saņemsit:

10 000/8 000 X -0,025%, kas ir vienāds ar -0 0003125 BTC. Tas varētu izskatīties kā maza summa, bet tālajos pārvadājumos tā var sastādīt pienācīgas naudas summas.

Bybit pastāvīgie līgumi piesaista finansējuma maksu, kas mainās atkarībā no apmaināmā aktīva. BTC un ETH uz USD tiek iekasēti par 0.0278%. EOS tiek iekasēts par 0,01%, savukārt XRP maksā 0,0141%. Runājot par noguldījumiem un naudas izņemšanu, jums jāmaksā tikai par ieguves maksu. Bybit neiekasē depozīta un izņemšanas maksu neatkarīgi no summas. 

Klientu atbalsts

Bybit apgalvo, ka klausās un rūpējas par kriptogrāfijas apmaiņu ar devīzi “mēs klausāmies, mums rūp, mēs uzlabojamies”, un tas nodrošina dažādus komunikācijas kanālus, lai atbalstītu šo apgalvojumu. Jūs varat sazināties ar uzņēmuma atbalsta komandu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas funkciju, kas atrodas tās tīmekļa vietnes apakšējā labajā stūrī.

Varat arī nosūtīt Bybit e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] Lai parādītu viņu pārredzamību, jūs varat arī tieši sazināties ar uzņēmuma izpilddirektoru vietnē Twitter. Viņš katru dienu aktīvi darbojas platformā, un viņa rokturis ir @ben_bybit. Citi Bybit sociālie kanāli ietver Facebook, Twitter, Reddit, Telegramma, Youtube, Vidējs, un Instagram.

Secināt

Bybit noteikti ir iesācējiem draudzīga kriptogrāfijas tirdzniecības platforma. Tajā ir eleganti veidota vietne ar tirdzniecības platformu, kurā ir visi svarīgākie tirdzniecības rīki, un plaša palīdzības centra sadaļa, kas sniedz jums visas atbildes, kas jums nepieciešamas, lai sāktu darbu. Vēl viena liela priekšrocība ir viņu diennakts klientu apkalpošanas tiešraides tērzēšana, kas nozīmē, ka jūs varat ātri saņemt atbildi uz jebkuru jautājumu, kas jums var būt par platformu. Tas saņem īkšķi no mums. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me