Bloķēt DX: kāpēc mums ir vajadzīgas neuzticamas kriptogrāfijas apmaiņas

Kriptovalūtas ir bijuši būtiska sastāvdaļa naudas attīstībā un digitālo aktīvu pieņemšanā. Viņu tirdzniecība joprojām ir patvērums cilvēkiem reģionos ar finansiālu vai politisku nestabilitāti. Tāpat kriptogrāfijas biržām ir nozīmīga loma kriptogrāfijas apritē, ļaujot pirkt, pārdot un tirgoties, izmantojot virtuālās valūtas.

Tomēr šīs apmaiņas daudzējādā ziņā atšķiras un var radīt neskaidrības, izvēloties pareizo veidu. Iepriekš lielākā daļa tirdzniecību notika centralizētas kriptovalūtas apmaiņas (CEX), kas padarīja tos par populārāko iespēju visiem tirgotājiem, kas ienāk tirgū. No otras puses, neuzticamas apmaiņas vai decentralizētas apmaiņas (DEX) pastāvīgi mēģināja panākt CEX satraukumu. Tomēr neuzticama apmaiņa tagad ir paātrināta un rada milzīgu konkurenci par CEX. Šis raksts cer vairāk uzzināt, kāpēc tirgotājiem vajadzētu pamanīt pieaugošo pāreju uz neuzticamām biržām.

CEX kaitējums

Daži svarīgi faktori, kas jāņem vērā, ir:

 • Drošības ievainojamības: CEX ir galvenais kibernoziegumu mērķis, jo tiem ir centralizēta aktīvu turēšanas un pārvaldības pozīcija. Gadījumi, kad valūtas uzlaušana ir izraisījusi miljonu zaudējumus tirgotāju aktīvos, pēdējā laikā ir palielinājusies ar lielākajām CEX, piemēram, Monētu bāze un BitFinex krītot par upuri. 
 • Konfidencialitāte: Lietotājiem ir jādeleģē privātās atslēgas glabātavās. Tas nozīmē, ka birža pilnībā kontrolē jūsu digitālos līdzekļus. Turklāt reģistrēšanās laikā jums jāiesniedz personas informācija, kas glabājas biržu serveros. Jebkuru ar kibernoziegumiem saistītu noziegumu gadījumā hakeri var iegūt šo informāciju un izmantot to identitātes zādzībās. Vēl ļaunāk, ka CEX ir pienākums apmainīties ar personisko informāciju ar citiem CEX un valdības struktūrām neatkarīgi no trešo personu reputācijas vai nodoma. 
 • Dīkstāves laiks: CEX piedzīvo kavēšanos un dīkstāves, neskatoties uz centieniem nodrošināt sistēmu nevainojamu darbību. Tā ir neērtība lielākajai daļai tirgotāju, kuri vēlas stratēģiski tirgoties noteiktā laikā. Turklāt palielināti ieguldītāji un tirdzniecība šajās platformās samazina sistēmu efektivitāti centralizēto mezglu dēļ.
 • Noteikumi: Centrālās struktūras pārvaldība un vietu nodrošināšana rada iespēju valdības slēgt. Monopolistiska vide mudināt manipulēt ar ieguldītāju cenām un maksām. CEX cieš arī no piesavināšanās jautājumiem, kas var izraisīt tīklu sabrukumu. Visbeidzot, dažās biržās nav noteikumu, kas pilnībā liegtu jebkādus juridiskus pienākumus saviem klientiem.
 • Tirdzniecības ierobežojumi: CEX nosaka izņemšanas vai depozīta limitu visiem lietotājiem, kas rada neuzticamību tiem, kuri vēlas veikt darījumus virs vai zem viņu robežām. Turklāt CEX nepiedāvā jaunus marķierus ar ierobežojumiem sarakstā un augstām izmaksām vienam un tam pašam procesam. 

Neuzticama apmaiņa kā risinājums

Neuzticama apmaiņa ļauj ikvienam tikt galā ar saviem aktīviem un automatizētu tirdzniecību bez biržas iesaistīšanās. Šīm apmaiņām ir uzlabotas tehnoloģijas un iestatījumi, kas iesācējiem apgrūtina tirdzniecību.

Neskatoties uz šo problēmu, DEX var izskaust lielāko daļu problēmu, ko rada CEX. Pirmkārt, decentralizācija nozīmē, ka katrs lietotājs pilnībā kontrolē savus aktīvus un seifus. Tas saglabā sistēmas uzticamību, vienlaikus samazinot tirdzniecības maksas, kas radušās tirdzniecības laikā ar CEX. Turklāt nav nepieciešams reģistrēties vai piedāvāt personisko informāciju tīklam, nodrošinot visu lietotāju anonimitāti visu saistību laikā.

Decentralizētās apmaiņas ir arī drošas un ērtas vietas investoriem un viņu digitālajiem aktīviem. DEX ir mazāk pakļauti hakeriem, kas ir augšupvērsti mezglu sadalījums. Viņiem nav izslēgšanas risku saskaņā ar valdības rīkojumiem, netiek ļaunprātīgi izmantoti līdzekļi, jo katrs darījums ir nemainīgs sadalītajā virsgrāmatā un bez dīkstāves, palielinoties datplūsmai.

DEX piedāvā plašu žetonu klāstu tirdzniecībai, tostarp jaunākos tirgū. Visi faktori norāda, kāpēc DEX lēnām gūst CEX tirgus apjomā un popularitātē.

Bloķējiet DX, Ultimate Trustless DEX

Bloķēt DX ir DEX, kas šodien izveidota kā “drošākā, ātrākā un decentralizētākā” apmaiņa, kas veidota uz Blocknet protokola. Saskaņā ar pārskatu par vērtībām, ar kurām tā darbojas, birža uzskata, ka efektīvai DEX vajadzētu piedāvāt decentralizētu līdzekļu glabāšanu, pasūtīt grāmatas, pasūtījuma saskaņošana, pārvaldība, norēķini un atvērtā pirmkoda kods.

Visi tirgotāji var baudīt tiešos pārskaitījumus no atsevišķiem seifiem bez mijiedarbības ar trešo personu organizācijām. Platformas mērķis ir arī atgriezt vērtību pakalpojumu mezgliem, kas darbojas tīklā, atšķirībā no CEX, kas bagātina apmaiņu.

Bloķēt DX funkcijas

Tādā gadījumā šeit ir īss ieskats nozīmīgākajās bloku DX parādītajās funkcijās:

 • Savietojamība: Caur Blocknet protokols, Block DX nodrošina visiem lietotājiem drošu un vienmērīgu tirdzniecības pieredzi. Protokols ir savietojams, uzsākot saziņu ar citiem DEX un blokķēdēm. Tās integrācija nav uzdevums, nodrošinot citu blokķēžu vieglu sasaisti, lai izmantotu protokolu Blocknet. 
 • Patiesa decentralizācija: Izmantojot DX bloku, tiek īstenota decentralizācija XBridge komponents un atomu mijmaiņas darījumi izmantot decentralizētu līdzekļu glabāšanu, grāmatu pasūtīšanu, pasūtījumu saskaņošanu un norēķinus. Visi klienti var brīvi izveidot savas pasūtījumu grāmatas un atbilstības. 
 • Konfidencialitāte un drošība: Lietotāji izvairās no kontiem, reģistrējas, KYC, vai AML prasības, kas izslēdz nepieciešamību sniegt personisko informāciju. Izplatīti mezgli nodrošina, ka tā ir mazāk uzņēmīga pret ar kiberuzbrukumiem. 
 • Ātri un droši: Izkliedētie mezgli tirdzniecības laikā strādā arī ar nulles dīkstāvi, strādājot roku rokā ar iebūvētiem DoS aizsardzība; lietotāji var veikt darījumus 5-15 sekundēs. 
 • Atvērtais avots: Block DX piedāvā visiem lietotājiem iespēju izmantot vai kritizēt visus pirmkodus, lai gūtu labumu sev vai ieteiktu uzlabojumus. Savukārt viņi var iegūt augstu drošības līmeni atbilstoši lietotāju standartiem.
 • Tirdzniecība un saraksti: Block DX iespējo jebkuru tirdzniecība pāri, atbilstoši lietotāja vēlmēm, nevis ļaujot mijiedarboties ar tā vietējo marķieri, BLOĶĒT, tikai. Tas atbalsta virkni valūtu, ieskaitot bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin, DASH, un vēl. Bloks DX strādā pie ETH un ERC-20 žetoni tīklā. Bez cenzūras vide nodrošina, ka neviens cilvēks nekontrolē aktīvu uzskaitījumu un to tirdzniecību. Blokā DX nav iekļauta saraksta maksa.
 • Bez ierobežojumiem un zemākajām maksām: Tirdzniecībai, izņemšanai vai deponēšanai nav ierobežojumu, kas ir ticami atkarībā no lietotāja aktivitātes. Visa tirdzniecība ir neuzticama, veicinot zemākas tirdzniecības maksas, kas tiek piemērotas, pārskaitot līdzekļus no adresēm, un nulles izmaksas par izņemšanu. Turklāt, ja esat BLOKA turētājs, varat baudīt peļņu no tirdzniecības maksām tīklā. 

Secinājums

Centralizētas kriptogrāfijas biržas ilgu laiku piedāvāja vienīgo ceļu uz kriptogrāfisko tirdzniecību, kā rezultātā tās dominēja tirgū. Tomēr vēji mainījās, kad attēlā parādījās DEX, novēršot centralizācijas, privātuma un drošības jautājumus CEX. Lietotāji saprot iespējas, ko DEX paplašina, tādējādi veicinot to pieņemšanu.

Bloks DX ir viens no DEX, kas piedāvā patiesu decentralizāciju saviem tirgotājiem bezprecedenta ērtības. Tas cer radīt drošu, anonīmu un bez cenzūras vidi, lai tirgotāji varētu veikt savas darbības. Turklāt tas atrisina savstarpējās izmantojamības problēmu, kas mūsdienās mākoņo lielāko daļu DEX. Priekšrocības, kas Block DX ir salīdzinājumā ar CEX, paātrinās to lietotāju skaitu, kuri pamet DEX CEX. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me