Bityard Review – sarežģīti līgumi, vienkārša tirdzniecība

Pasaulē vadošā kriptovalūtu atvasinājumu birža, kas nodrošina drošākos, vienkāršākos un ātrākos kriptovalūtu tirdzniecības pakalpojumus vairāk nekā 150 valstīs.

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk tirgoties ar bitcoin vai altcoins, varat izmantot neticami lielu skaitu kriptogrāfijas līgumu apmaiņas. To ir tik daudz, ka pareizās, pieejamās un vienkārši lietojamās vietnes atrašana var būt neliela problēma.

Bet šeit nāk Bityard, strauji augoša kriptogrāfijas līgumu platforma, kas paredzēta iesācēju tirdzniecības procesa vienkāršošanai. Tā var brīvi pievienoties, darbojas ar mobilajām ierīcēm un ir apstiprinājusi Taizemes čempionu Buakaw Banchamek.

Lai sniegtu ieskatu, Bityard ir viss:

  • Iesācējiem draudzīgu kriptogrāfisko līgumu tirdzniecība
  • Dienas BYD monētas palīdz samazināt tirdzniecības maksu
  • Saistītā programma – līdz 60% komisijas maksas
  • Līgumi par tirdzniecības zināšanu bāzi
  • Zema atvēršanas un slēgšanas maksa
  • Līdz 100X sviras

Bityard pārskats

Uzsāka šī gada aprīli, Bitārs ir salīdzinoši jauna kriptogrāfijas līgumu apmaiņas vietne. Tas atrodas Singapūrā, un to licencējusi Singapūras Grāmatvedības un korporatīvās pārvaldes iestāde (ACRA). Tam ir arī Austrālijas AUSTRAC licence.

Eiropā uzņēmumam ir Igaunijas forex brokeru regulatora MTR licence. Aiz Atlantijas okeāna Bityardu regulē Finanšu noziegumu apkarošanas tīkls (FinCEN).

Šīs licences sniedz pierādījumu tam, ka Bityard ir derīgs uzņēmums, uz kuru var paļauties, ka viņš piedāvā kriptogrāfijas tirdzniecību. Pakalpojumu sniegšanai tā izmanto drošu vietni, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Bet tas vēl nav viss, par ko Bityards ir pazīstams.

Bityard Trading – vienkāršota lietotāja pieredze

Kad jūs to domājat, daudzas bitcoin apmaiņas vietnes nav paredzētas iesācējiem. To mērķis ir profesionāļi un aģentūras. Bitmex ir lielisks piemērs. Tā ir viena no vispopulārākajām tirdzniecības platformām, taču tā ir vērsta uz pieredzējušiem tirgotājiem, izmantojot šādus pakalpojumus: indeksi, nākotnes līgumi, automātiskā parādu samazināšana, slodzes samazināšana un starpības.

Kad esat jauns tirgotājs, jūs nevēlaties pāriet uz indeksiem, šķērsmargiem, automatizētu sviras efektu vai mūžīgiem līgumiem. Tā vietā vēlaties vienkāršu saskarni, kas ļauj tirgot Bitcoin un Litecoin, izmantojot jums saprotamu valūtu.

Tur spēlē Bitārs. Singapūrā bāzētā platforma kā bāzes valūtu izmanto USDT – stabilu monētu, kas piesaistīta fiat valūtām. Tas nozīmē, ka jūsu $ 10 ir ekvivalents 10 USDT. Ja vēlaties tirgot 1000 USD uz Ethereum, viss, kas jums nepieciešams, ir konvertēt tos USDT un pēc tam pabeigt darījumu.

Tirdzniecības funkcijas kopēšana

Vai esat iesācējs tirgotājs, vēlaties tirgoties un nav laika sekot tirgum, vai vēlaties ienesīgu stratēģiju no labākajiem tirgotājiem? Bityard’s Copy Trade funkcija piedāvā vienkāršu veidu, kā tirgoties biržā, sekojot un atkārtojot stratēģijas, kuras platformā izmanto labākie eksperti kriptogrāfijas tirgotāji.


Bityard.com Copy Trade funkcija ļauj jums atkārtot labākos tirgotājus biržā. (Avots: Bityard.com)

Kopiju tirdzniecības funkcija, kas tika uzsākta 2020. gadā, piedāvā pilnu labāko tirgotāju sarakstu – vērtējot pēc snieguma – piedāvājot vairāk nekā 160% peļņu pēdējā mēnesī. Platforma arī ļauj jums meklēt pielāgojamu tirdzniecības stratēģiju, kas jāievēro, ieskaitot tirdzniecības stilu, peļņas līmeni un periodu.

“Tirdzniecības kopēšana ļauj jums tieši kopēt un ieguldīt citu tirgotāju stratēģijās. Ja tirgotājs izmanto 60% no saviem portfeļa līdzekļiem, lai nopirktu Bitcoin, jūsu portfelis automātiski līdzsvarosies, lai kopētu darījumu. ”

Dodies uz Bityard Copy Trade sākt pelnīt no top tirgotāju stratēģijām!

Vietējā tirdzniecības funkcija

Ja jūs nevēlaties tirgot “riskantākus” kriptogrāfijas atvasinājumus, piemēram, maržu, mijmaiņas līgumus, nākotnes līgumus vai iespējas Bityard, birža nodrošina Vietējā tirdzniecība tirgū. Bityard Spot Trading tirgu atbalsta lielākā kriptogrāfijas birža Binance kā galvenais likviditātes nodrošinātājs. Tas pierāda, ka apmaiņa ir labi finansēta ar dziļiem, likvīdiem tirgiem, tādējādi novēršot paslīdēšanu un pasūtījumu grāmatas neveiksmes.

Bityard.com Spot Trade funkcija (Avots: Bityard.com)

Birža savā tūlītējā tirgū nodrošina vairāk nekā 50 kriptogrāfijas pārus, tostarp BTC, ETH, ADA, LTC un decentralizētās finanšu (DeFi) žetonus, piemēram, Compound (COMP), BAND, LINK, KNC, UNI, YFI un MKR. Lietotāji var iestatīt ierobežojumus vai tirgus pasūtījumus savos darījumos ar pilnu veikto pasūtījumu vēsturi un pabeigtajiem darījumiem, kas attiecīgi pieejami cilnēs “Pasūtījumu vēsture” un “Tirdzniecības vēsture”..

Kā tirgoties ar Bityard

  1. Sāciet, reģistrējot kontu

Apmeklējiet vietni Bityard.com un noklikšķiniet uz Sākt, lai izveidotu kontu. Norādiet derīgu e-pasta adresi, iestatiet paroli un aizpildiet vienkāršu captcha attēlu. Pēc tam kods tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu vai tālruņa numuru. Ievadiet to, un jūs uzreiz piesakāties savā kontā.

  1. Depozīta kriptogrāfija

Nākamais ir jūsu tirdzniecības konta finansēšana. Lai veiktu iemaksu, varat izmantot septiņas kriptovalūtas: USDT, Bitcoin, Ripple, EOS, TRX, Ethereum vai Huobi marķieri. USDT ir platformas pamatvalūta, un tā ir labākā valūta, ko izmantot noguldījumiem. Piezīme: minimālais depozīts ir 15 USDT vai 0,002BTC.

  1. Tirdzniecība – vienkārša saskarne

Bityard tirdzniecības saskarne precīzi izsaka uzņēmuma misiju. Tā ir vienkārša tirgus pirkšanas un pārdošanas cena. Ja vēlaties iegādāties Ethereum, kreisajā altcoin panelī atlasiet ETH / USDT.

Pēc tam Bityard parādīs jums jaunāko 1 ETH cenu USD Tether. Cue, tā ir tā pati cena ASV dolāros. Pirkšanas un pārdošanas saskarnē pielāgojiet Ethereum daudzumu, kuru vēlaties iegādāties vai pārdot.

  1. Pielāgojiet sviru – līdz 100X

Ethereum sviras maksimums ir 80X. BTC gadījumā jūs varat palielināt savus darījumus 100X. Citi altkīni, piemēram, Bitcoin Cash, aizņemto līdzekļu maksimālais lielums ir 50X. Citiem vārdiem sakot, pirms tirdzniecības pabeigšanas jums jāpārbauda katra kripto maksimālā tirdzniecības priekšrocība.

Pārbaudiet arī katra darījuma tirdzniecības maksu. Tas tiek aprēķināts USD un tiek parādīts zem jūsu tirdzniecības kvīts.

Uzlabotas tirdzniecības funkcijas

Lai arī Bityard ir paredzēts iesācēju tirgotājiem, tas nodrošina arī tādas tirdzniecības funkcijas kā tirdzniecība pa nakti un peļņas pārtraukšana. Turklāt ir pielāgojams tirdzniecības grafiks ar krustiņiem, svečturiem, bāriem un nakts gaismas regulēšanu.

Citiem vārdiem sakot, Bityard nodrošina tādu konkurentu kā Bitmex trūkumu, bet arī konkurē ar tiem modernās tirdzniecības funkcijās. Tas nozīmē, ka tā ir lieliska platforma, lai iemācītos tirgoties un to izmantot, kad kļūsiet par pieredzējušu tirgotāju.

Bityard ir iekšējais marķieris, kas var palīdzēt samazināt darījumu maksu līdz pat 10%. Pēc konta reģistrēšanas un aktivizēšanas jūs saņemat līdz pat 16BYD marķieriem. Lai nopelnītu vairāk žetonu, apmeklējiet vietnes reklamēšanas lapu.

Līdz 60% saistīto komisiju

Bityard ir viena no dāsnākajām saistītajām programmām nozarē. Tas izmaksā līdz 60% nodošanas komisijās. Programma ir sadalīta tādos līmeņos, ka jaunie tirgotāji nopelna 40% un paaugstina likmes, ja viņi atsaucas vairāk cilvēku. Maksājums tiek veikts BYD žetonos, kurus pēc tam var apmainīt pret USDT.

Klientu atbalsts

“Klienti ir viss” garā Bityard nodrošina uzticamu atbalstu pa e-pastu, [e-pasts aizsargāts]. Bet jūs varat arī atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem vai sazināties ar platformu, izmantojot čivināt, Facebook, LinkedIn un citus sociālos tīklus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet Bityard vietnē publicēto ceļvedi iesācējiem vai līguma rokasgrāmatu. Jūs uzzināsiet, kā orientēties tirdzniecības platformā, kas ir tirdzniecība ar līgumiem un kā to pareizi izdarīt.

Kopsavilkums

Bitārs ir kriptogrāfijas līgumu tirdzniecības vietne, kas atrodas Singapūrā. Tas ir pavisam jauns, un tas tika uzsākts šī gada aprīlī, taču tam ir visas lieliskās apmaiņas pamati. Iesācējiem tas tiek regulēts četrās jurisdikcijās: Singapūrā, Igaunijā, Austrālijā un ASV.

Kas attiecas uz tirdzniecību, Bityard ir pielāgots, lai tas būtu piemērots iesācēju tirgotājiem. Cilvēki, kuri vēlas viegli tirgoties, izmantojot viņiem saprotamu valodu. Tāpēc tā izmanto USDT kā pamatvalūtu citu monētu apmaiņai.

Tas ir ātrs, nodrošina zemas maksas un tam ir virkne rīku, kas var uzlabot gan jaunu, gan pieredzējušu tirgotāju tirdzniecības pieredzi.

■ Bityard Telegram Group: https://t.me/BityardEnglish

■ Twitter: https://twitter.com/Bityardofficial

■ Facebook: https://www.facebook.com/Bityardofficial/

■ Linkedin: https://www.linkedin.com/in/bityard/

■ Youtube: https://www.youtube.com/c/BityardOfficial/

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector